Tim Immers heeft het beste van beide werelden serie De verhalen erachter »film Dobberen met een tijger Hier blijven we voor thuis Hij is al tien jaar het gezicht van het tv-programma House Vision. Daarnaast is hij al jaren druk in de horeca En met succes. Vijf vragen aan Tim Immers (45). „Zes jaar geleden was ik uit eten in een heel leuk zaakje in Amster dam. Als ik ooit nog eens de ho reca in ga, dan wordt het iets als dit', zei ik toen. De eigenaar had dat gehoord en toen hij anderhalf jaar later besloot te stoppen, kreeg ik de kans het bedrijf over te nemen. Uiteindelijk had ik twee zaken in Amsterdam en een belang in een zaak in Laren toen ik vorig jaar besloot de gok te wagen en in Amsterdam-Noord een heel nieuw, eigen restaurant op te zetten: Hangar." „Een klant omschreef de zaak eens heel treffend als raw chic. We hebben een bistroachtige, mediterrane kaart, samengesteld door Michelinster-kok Ricardo van Eeden. De nadruk ligt op authentieke gerechten die toch weten te verrassen. Dat doen we ook met de inrichting, die bedacht is door mijn vrouw Stella Willing. Vanbuiten lijkt het een oude loods, maar binnen is het juist warm en gezellig." „Integendeel, ik ben in beide situ aties gastheer. Het is mijn taak dat mensen zich op hun gemak voelen en een leuke tijd hebben. Ik vind het ook een ideale com binatie: twee dagen per week ben ik op pad voor House Vision, de overige tijd ben ik in Hangar." „Absoluut, als er producenten zijn met een idee dan mogen ze altijd bellen. In het verleden ben ik al eens benaderd, maar die for mats leken meestal te veel op wat ik al deed bij House Vision. Ik zie mezelf ook geen restaurants red den, a la Herman den Blijker. Sowieso ben ik geen kok, daar komt bij dat ik niet geloof dat mijn visie zaligmakend is. Be scheidenheid siert de mens." „Mijn ambities liggen niet direct 17.30 uur meer bij acteren en ik ben er al zeker 20 jaar weg. Het zou wel grappig zijn, maar ik sta niet te springen. Dankzij GTST ben ik inmiddels al mijn halve leven op televisie, een terugkeer zou die cirkel rondmaken. Ik heb trou wens geen idee meer hoe Mark uit de serie vertrok. Volgens mij ging hij naar Tibet om zichzelf te vinden. Dus als ze me terug willen, zal ik een lange, grijze baard moeten laten groeien." wg magazine 51 De verhalen achter de nummers uit de Top 2000. Roger Hodgson vertelt over het ontstaan van Supertramps Schoot en Kim Wilde zingt akoestisch haar hit Cambodia, mTop 2000: The Untold Stories, zaterdag, NPO 3, 21.55 uur 63 De Elfstedentocht van 1963 was een hel. Film over de barre schaatstocht. m* De Hel van 63, zaterdag, NPO 3, 20 uur Film over het Indiaas jongetje Pi dat met de Bengaalse tijger Richard Parker op zee dobbert na een schip breuk. Deze rolprent is gebaseerd op de wereldwijde bestseller van Yann Martel en won vier Oscars, onder andere voorde regie van Ang Lee. Geroemd vanwege de spectacu laire digitale animatie. B* Life of Pi zaterdag, RTL 5, 20 uur Tekst: Jet Willemsen Hoe kwam het horecaleven op je pad? Wat maakt Hangar zo bijzonder? Zijn tv-presentator en horeca ondernemer geen twee totaal verschillende werelden? Ligt een tv-programma over res taurants dan niet voor de hand? House Je brak ooit door als Mark de Vision, Moor in GTST. Is een comeback zaterdag, denkbaar? RTL 4,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 112