4 Met hun samengestelde gezin wilden Renate van Ingen en William Looij een nieuwe start maken in een nieuw huis. IndewijkMortiere in Middelburg vonden ze een cascowoning die ze zelf konden inkleuren. Huizenpaspoort Renate: „Wij zijn een samengesteld gezin. Met Demi ben ik in decem ber 2014 bij Wil liam en de jon gens ingetrokken. Dat ging prima, maar ik had soms toch het gevoel op visite te zijn. De jongens vonden het bijvoorbeeld niet leuk als ik ging schuiven met meu bels. En dat doe ik juist zo graag." William: „Om echt een nieuwe start te kunnen maken, besloten we te verhuizen. Elke ochtend, bij de koffie, keken we op Funda. Zullen we eens door de Mortiere rijden, op perde ik toen we maar steeds niks vonden." De jongens vonden het niet prettig als ik met meubels ging schuiven Renate: „Ik zei: pffff, dat méén je niet, dat is allemaal nieuwbouw! Maar het viel alles mee want de hui zen hier zijn over het algemeen niet hypermodern van stijl. Deze woning leek ons perfect." Leeg doek William: „Het huis was een leeg doek toen we het kochten." Renate: „William is ontzettend handig, dus we konden het maken zoals we het hebben wilden. Eerst richtten we onze slaapkamer in, op zolder." William: „Mijn oudste zoon Glenn, die in Rotterdam woont en leert voor meubelmaker, heeft ons bed met daarbij een handige bedtafel op wie len gemaakt." Demi: „De zolderkamer vind ik de mooiste van het hele huis. Net een hotel, met dat luxe, vrijstaande bad en die grote flatscreen-tv." Renate: „Na de zolder kwamen de jongenskamers, Demi's kamer en de badkamer aan de beurt. En vervol gens de woonkamer en de keuken. We hebben een halfjaar lang elk weekend geklust." Demi: „Mijn kamer is een droom. De grote make-upspiegel met lam pen eromheen heeft William speci aal voor mij gemaakt." MIDDELBURG vrijdag 16 december 2016 R2 een Paula Koster 44 Renate van Ingen Het hoekhuis dat William en Renate eind 2015 kochten, aan de Johnny Cash- straat 10 in Middel burg, werd medio 2015 casco opgele verd. Het staat aan de rand van nieuw bouwwijk Mortiere en kijkt uit op een wei land. Het huis heeft vier slaapkamers en een achtertuin met een veranda en een schuur. Leeg doek kreeg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50