reiskatern.nl reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Verliefd op Valkenburg Lekker shoppen in Hip Haarlem arrea Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc De Romantische Strasse ÊiL Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3 dagen Valkenburg 2 of 3 dagen Haarlem 3 dagen 2 of 3 dagen €69,50 €104,50 35,- p.n. )M Datum en prijzen 7-daagse fietsreis door Duitsland Vanaf Vertrek: t/m december 2017 2 overnachtingen in Hotel Atlanta Op loopafstand van het centrum Inclusief entree Kabelbaan Valkenburg Vertrek: t/m december 2017 1 of 2 overnachtingen in Carlton Square Haarlem Compleet vernieuwd restaurant! Op 10 minuten van het strand Het pittoreske Valkenburg in Zuid-Limburg is echt unieken een schitterend decor voor iedere schilder. De gezellige straatjes staan bol van gezel ligheid. Zelfs inde winter kunt u op de terrasjes zitten onder de terrasverwarmers en een lekker schapenvelletje. U loopt tussen mooie gebouwen van Mergelsteen en wanneer u omhoog kijkt ziet u de kasteelruïne bovenop de berg. U logeert in het charmantse hotel van Valkenburg; Hotel Atlanta. Sinds 1962, toen de familie Rooding haar thuis vond in dit prachtige pand, is Hotel Atlanta een bekende naam in Valkenburg en omstreken, mede door haar voortreffelijke keuken. Wordt ook verliefd op Valkenburg! Hotel Atlanta (4*) in Valkenburg is een sfeervol eigentijds familiehotel en ideaal gelegen. Rustig maar op korte loopafstand van het centrum. Uw stijlvolle hotelkamer is van alle gemakken voorzien. In de eerlijke keuken van het huiselijke restaurant worden dagelijks met liefde de heer lijkste gerechten bereid. Prijzen p.p. t/m 23 juli en 17 sept. t/m 16 nov. 99,- 24 juli t/m 16 sept., 17 nov. t/m 31 dec. en meivakantie €104,- Toeslag bij aankomst op vrijdag of zaterdag: t/m april, 1 juni t/m 23 juli en 17 sept. t/m 16 nov.: €10,- mei, 24 juli t/m 16 sept. en 17 nov. t/m 31 dec.: €15,50 Toeslag alleengebruik: €4,50 p.n. Bij de prijs inbegrepen: Ontvangst met een glaasje Prosecco 2 x overnachting en uitgebreid ontbijtbuffet •2x4-gangen diner Entree kabelbaan Valkenburg Wandeling langs de kastelen 25 op een dag entree Thermae 2000 Entree voor casino Valkenburg •Gebruik van WiFi Exclusief: Toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking Bent u op zoek naar een gezellige shopstad dan is Haarlem the place to be. Haarlem is een van de oudste en mooiste steden van ons land. In en rond de Grote Houtstraat zijn vele leuke boetiekjes en modewinkels. Dankzij de leuke straatjes, bijzondere winkels en romantische hofjes heeft de binnenstad een bijzonder gezellige sfeer. Neem ook de tijd voor een bezoek aan het Teylers of Frans Hals museum. Zin in een lekkere strandwandeling? Met de trein staat u in ruim 10 minuten in Zandvoort aan Zee. Carlton Square Haarlem (4*) is een intiem hotel in het centrum van de Haarlem. Het hotel combineert internationale allure met een luxe ambiance en gastvrijheid. De kamers zijn riant en stijlvol ingerichte met elk een eigen sfeer. Bij Bar Kitchen Zocher voel je je meteen thuis; gezellig aan de grote bar of rondom de open keuken. Lekker eten en drinken, samen met vrienden of familie. Bij Zocher houden ze van 'klassiekers'; gerechten met karakter! Prijzen p.p. 2-daags: 3-daags: Toeslag alleengebruik: Bij de prijs inbegrepen: Ontvangst met koffie of thee en huisgemaakt gebak 1 of 2 x overnachting in een Superior kamer 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x 2-gangen diner in Bar Kitchen Zocher Shopping bag met kortingsbonnen van de leukste winkelsin Haarlem Koffie- en theefaciliteiten op de kamer Gebruikvan WiFi Exclusief: Toeristenbelasting a 3,25 p.p.p.n. Reserveringskosten: 14,50 per boeking Meer informatie en boeken: Ga voor Verliefd op Valkenburg naar onze website reiskatern.nl/pzc/MAR1622 en voor Lekker shoppen in Hip Haarlem naar reiskatern.nl/pzc/MAR1623 of bel met Marrea Hotelarrangementen 0571-277744 XT y hotelai hotelarrangementen Niet inbegrepen: niet genoemde entreegelden optionele excursies reserveringskosten €25 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Lezersprijs 7dagen nüv.a.€ 559 Ontdek het Steigerwald, de bekende Main Radweg en de Romantische Strasse tijdens deze supercomplete fietsreis boordevol natuur schoon en middeleeuwse stadjes. Als lezer van deze krant maakt u gratis gebruik van de Batavus toerfiets of krijgt u 50% korting op het gebruik van de E-bike t.w.v. 60 of 95 per persoon! Hotel Gasthof Zum Storch*** In dit sfeervolle 3-sterren-superior- hotel voelt u zich direct thuis. Het hotel ligt aan het gezellige marktplein van de Beierse stad Schlüsselfeld en beschikt over een receptie, restaurant, bar, terras, Stube, sauna en solarium. U verblijft in een comfortabele kamer. Inbegrepen: reis per Comfort Class bus ervaren chauffeur Nederlandse fiets-/reisleider 6 nachten verblijf in Hotel Gasthof Zum Storch 6 x ontbijt diner Nederlandstalige fietsroutes afscheidskoffietafel Gratis gebruik Batavus toerfiets of: 50% korting op gebruik E-bike of: gratis meenemen eigen fiets. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Meer informatie en boeken: Ga voor De Romantische Strasse naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83175 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83175. Deze aanbieding is geldig t/m 29 december 2016. De wereld is Kras Dag 1: heenreis naar ons hotel, in Natuurpark Steigerwald. Dag 2-6: Kras heeft veelzijdige routes voor u uitgestippeld. Route 1: een rondje Steigerwald met onderweg sprookjes kasteel Schloss Weissenstein. Route 2: we volgen de Main door de wijngaarden van het Frankische landschap. Route 3: de schitterende Main Radweg naar historisch Würzburg. Route 4: door het dalvan deTauberaan de Romantische Strasse. Route 5: op naar Bamberg. Dag 7: terugreis. Vertrek van 6 mei t/m 26 augustus Groepsreis per Comfort Class bus Nederlandse fiets-/reisleiding Hotel met 6 x ontbijt en diner Kras-klantbeoordeling 8,2 De wereld I Dé specialist in fietsvakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 31