COLOFON Familieberichten fI1ensenlinq.nl O (Tlensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 19 Paula Remij Maria Margaretha Vereecken-van Acker Lucie Crombeen-van Helsland Arthur Joseph Vereecken Jo Crombeen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lars de Putter broertje van onze leerling Eline (klas H5 A) Wij wensen Eline en haar familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Lars Zoon van onze collega Sandra. Wij wensen Peter, Sandra en Eline veel sterkte toe. Directie en medewerkers Hair Body Beauty Beauty Plaza Sluis Twitter donderdag 15 december 2016 kijk ook op Waar je ook bent, ik zal het niet weten, niet in tijd en afstand te meten. Ik heb je bij me, diep in mij, daarom ben je zo dichtbij... Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Arthur Vogelwaarde: Marian en Peter Hanneke en Lot Annette en Tim Simone en Luc Hulst: Christian en Jan Pascal en Kiki Janniek en Inge Romy Axel: Stan en Chris Rian en Elmar Karin St. Jansteen: Jacqueline en Henk Manon, Bastiaan Clinge: Annique en Norbert Denise, Lisan, Ines 12 december 2016 Truffinoweg 228, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Ma in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 16 december van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Wilskracht Het zijn twee woorden wil en kracht aan het einde van haar leven restte nog slechts de wil weg was haar kracht. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 12 december 2016 in de leeftijd van 83 jaar. Vlaardingen: Marga en Maup Hoppzak-Crombeen Olaf en Do, Jaime Lars en Elke Hulst: Ine en Jeroen Berben-Crombeen Correspondentieadres: t.a.v. Fam. Crombeen, Coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Lucie in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zaterdag 17 december van 13.30 tot 14.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 december om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op like ons op Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 86