Overladen 18 FAMILIEBERICHTEN Jacobus David Herrebout O fïlensen inq.nl Hardy Meijer Mijn Broer Hardy Meijer Hardy Meijer Vaarwel Hardy Hardy Meijer Mijn vriend is niet meer. Wat hebben we veel samen meegemaakt. Voor altijd met een glimlach in onze gedachten. Nu een traan. Manuel, Jet, Valentijn, Matthijs en Valérie Hardy Meijer Met verdriet vernamen wij het bericht van het overlijden van onze goede vriend Hardy Meijer Hardy zal in onze gedachten voortleven! Wij wensen Corina, Stein, Charlotte en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit zwarever- lies. Familie Muller Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Hardy Meijer Hardy Erik van Pienbroek kijk ook op donderdag 15 december 2016 IN PLAATS VAN KAARTEN Croot was zijn liefde, groot is het verdriet Prachtig zijn de vele mooie herinneringen Na een moedige maar oneerlijke strijd is van ons heengegaan mijn lieve man, onze papa en mijn zoon echtgenoot van Corina van der Klooster in de leeftijd van 53 jaar. Corina van der Klooster Stein Charlotte J.A.W. Meijer-van Scherpenzeel Terneuzen, 13 december 2016 van Kinsbergenlaan 26 4535 BJ Terneuzen Dinsdag 20 december is er van 13.00 tot 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Brouwzaele', Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Hij is een beetje mij en ik een beetje hem. Zijn kinderen zijn ook de mijne. Frits Meyer Judith Meyer-Baecke Pepijn, Teun, Josje Werner Meyer Esther Baecke Tim, Chris, Benthe, Pien je leven is voor altijd anders als je vader niet meer in je leven is Lieve vader van Stein en Charlotte In de opvoeding van onze kinderen blijf jij mijn beste raadgever. Esther Herinneringen verbinden wat het oog niet ziet wat gaan we je missen. We zullen goed voor Corina, Stein en Charlotte zorgen. Je vrienden Manita Ab, Inge Jan Piet, Esther, Annelies Diel, Wendy Hans, Sarina, Caroline Daaf, Christiaan en de kinderen Een goede maat van ons heeft de strijd verloren. Moedig gestreden tot het laatst, zijn ziekte met veel kracht gedragen. Altijd open voor een gesprek en hij maakte het ons "makkelijk" om zijn ziekte te dragen. Mooie herinneringen bomen bij ons op van de geweldige jaren die we samen spendeerden in Altea als voorbereiding op de competitie. Pikante soep bij Eva, opening van het seminar bij Playa Altea en de ontbijtjes bij Henk. Ook sportief hebben we natuurlijk veel beleefd in Altea en bij Animo, maar gezelligheid stond altijd voorop. Altea zonder Hardy zal nooit meer hetzelfde zijn maar we zullen ons tennisseminar volgens zijn tradities voortzetten. We zullen Hardy blijven herinneren als een PRACHTKEREL. We wensen Corina, Stein, Charlotte en verdere familie veel sterkte. Deelnemers Altea Tennis Seminar 2003-2016 Animo 4-5-6-7- en "ons eigen brood" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en vriend We herinneren Hardy als een zeer fijne collega en zijn hem dankbaar voor zijn inzet. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Collega's van Next Maritime en ASC World Na een moedige strijd is ons bestuurslid op 53-jarige leeftijd overleden. Wij wensen Corina, de kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur, personeel en vrijwilligers van Stichting Varenscentrum Kanaalzone Zeeuws Vlaanderen Terneuzen. Terneuzen, 14 december 2016 Wij wensen onze lieve collega Corina, heel veel sterkte met het verlies van haar allerliefste.... Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen Stein en Charlotte en overige familie. Theo en Anja Huisman Etos team Zuidpolder Terneuzen Psalm 31-6 In uw hand leg ik mijn leven, Heer. Vader, jouw handen hebben gewerkt en gezorgd voor onze moeder, voor ons, voor onze kinderen en je hele familie. Je was een ware vader voor de familie. Het was bijzonder om de laatste tijd voor jou te mogen zorgen. We zullen je missen. Overleden is echtgenoot van L.C. Herrebout-Buijze, 23 april 2011 4 december 1927 13 december 2016 Schoondijke: Kees en Joke Anniek en Michiel, Emma, Keano Bart en Wendy, Nick, Jay Rob en Fabiënne Terneuzen: Karei en Jacomien Willy, Lotte, Douwe, Koen, Floor Jacco en Lesley, Toby, Li ze Wilco en Ellen Epe: Ineke en Bart Marleen en Jeroen, Jelle, Nora Hjalmar en Astrid Malden: JannyenHuub Marije Lianne Roel Breda: Jaap en José Else Lisette en Joep Cas en Quinty Wij danken de medewerkers van verzorgingshuis De Molenhof afdeling De Hoge Heule voor de goede verzorging van vader in zijn laatste levensjaar. Vader is opgebaard bij Karei en Jacomien. Correspondentieadres: Kees Herrebout, Tragel Oost 3,4507 JA Schoondijke De afscheidsdienst is op zaterdag 17 december om 13.00 uur in de PKN-kerk, Dorpsplein 37 te Schoondijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de PKN-kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Erik", de zoon van onze vriend Max is plotseling overleden. Wij wensen Max Anja, Wouter Candice en Jeroen heel veel kracht en sterkte toe. Je Oranje vrienden: Carlo Sandrini Peter van Leemput Willy van der Kant Terneuzen 14 december 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 85