DvarJaxJsrj 18 FAMI Adriana Kort-Kloote Rietje Stenvert-van Maaren Tante Riet Karei Johan van der Koorde 0 Klensen inq.nl De Here is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u met verdriet kennis dat, onverwachts van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Jan Kort f 27 november 1998 5 mei 1925 f 12 december 2016 Bruinisse, Ineke Oosterland, Rinus en Bertie Wendy en Martin Rens, Cèdric Inge en Ramon Roan, Kyan Rhoon, JannyenNico Bruinisse, Allévo "In't Opper" Correspondentieadres: Prinses Margrietstraat 18,4311 CJ Bruinisse Vrijdag 16 december is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kock- straat 13 te Bruinisse. De herdenkingsdienst zal gehouden worden maandag 19 december om 13.15 uur in de Jodocus- kerk van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Dag oma, dag oma Opper, dag opoe Wendy en Martin Rens, Cèdric Inge en Ramon Roan, Kyan Bruinisse, 12 december 2016 De Driesprong, Oosterland is wegens familieomstandigheden maandagmiddag 19 december gesloten. Janus David Boogaard Jan Opgewekt en cprgrpiam, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moediggingje door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer..... Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, mijn broer en onze zwager Sonny Middelburg, Goes, 26 juli 1936 13 december 2016 Ans van der Koorde - van Boven Angelo Fulco Theo van der Koorde Grethe van der Koorde - Kao f Tonnie en Corrie van Boven Jan en Melinda van Boven Gargonstraat 9 4353 CD Serooskerke Sonny is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen zaterdag 17 december van 16.00 tot 16.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden maandag 19 december om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Jozias Schets Jo Haar speciale lach, is voor altijd verdwenen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn fantastische vrouw, onze geweldige moeder en oma in de leeftijd van 68 jaar. ~love you~ Bert Stenvert Erika en Rivolino, Nazario en Quincy Lenny en Hadi, Tyson, Nuraini en Farah Hans en Ursula, Jordan-Lee en Jasmin-Mae Erik en Eline, Lizzie en Sophie De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 17 december om 11.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. correspondentieadres: Rusthofstraat 41,4337 KL Middelburg Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie ais uitnodiging beschouwen. Rietje Stenvert Met groot verdriet en diepe verslagenheid heb ik kennis genomen van het overlijden van Ik wens ome Bert en familie heel veel sterkte toe. Robert van der Vlies kijk ook op Je lichaam is nu weggenomen niet wie je was en ook niet wat je zei Heden is overleden in zijn vertrouwde omgeving onze broer, zwager, oom en vriend 2 november 1944 - Middelburg - 11 december 2016 Nel en Koos Minnaar-Boogaard Corry en Ton Janse-Boogaard Neven en nichten Angel en Sima, Jos Wij hebben in besloten kring afscheid van Jan genomen. 'Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis" In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa Weduwnaar van Elisabeth Schets-van Brenkelen Vlissingen, 18 mei 1934 Arnemuiden: Koudekerke: t Goes, 13 december 2016 Will en Els Goudt-Schets Ingmar en Linda Julian, Silvan en Felize Kimberley Roel Schets Anne Tessa Correspondentieadres: Familie Goudt Banjaard 26 4341 LL Arnemuiden Zaterdag 17 december zal erom 10.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de kantine van 'zijn' voetbalvereniging GPC Vlissingen, Bosweg 7 in Vlissingen. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Jo. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kantine van GPC Vlissingen. Een gift aan het Koningin Wilhelminafonds zou Jo enorm op prijs stellen. Er zullen collectebussen in de kantine aanwezig zijn. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven en haar liefdevolle omgang met ons nemen we afscheid van onze schoondochter, schoonzus en tante Vlissingen: H. Stenvert - Legeer Koudekerke: Hanneke en Rob Dentergem (B): Bart en Patricia Oost-Souburg: Steven en Mijke Vlissingen: Jord en Wyanda 5S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 46