KS 23 'LuckyTV' gaat het theater in 12 nieuwe sprookjes in unieke schatkist Drie seizoenen Wall Bake. „Ook gezien de op komst van Ziggo Sport denk ik niet dat SBS bij de volgende ronde weer meedoet met grote bedragen voor de rechten." Dat gevecht om de rechten voor een nieuwe periode (seizoen 2018- 2019) barst volgend jaar al los. Volgens Van den Wall Bake is er op de burelen van de Euro pese voetbalbond (UEFA) ook paniek uitgebroken. „Ze zijn in de war. Ongerust over de da lende kijkcijfers. Daarom veran deren ze de tijden. Dus twee wedstrijden op één avond: om 19.00 en 21.00 uur. Ik denk niet dat dat de oplossing is. Er is nu al een overkill aan voetbal. Dat is ook één van oorzaken van de da lende kijkcijfers. Als een Neder landse club uitgeschakeld wordt, haken velen af", aldus de sport- marketeer. Extra pech Volgens zowel SBS als presenta tor Jan Joost van Gangelen heb ben de daJende kijkcijfers vooral een sportieve oorzaak. „Vorig jaar won PSV meteen van Man chester United waar Louis van Gaal trainer was. Waar Memphis en Blind speelden. Zat je meteen in een flow", aldus Van Gange len. „Toen haalde PSV de knock out ronde. Nu viel alles tegen, de resultaten, maar ook de tegen standers op Bayern na. Extra pech was dat Barcelona op de zelfde avond speelde en je op de andere avond weinig aanspre kende poules had." SBS wijst op de wedstrijden die nog volgen na de winterstop zoals PSG-Barcelona en Bayern München-Arsenal. Over het ge daalde marktaandeel zegt een woordvoerder: „Voor die periode stegen de kijkcijfers wel maan denlang achtereen. En we heb ben genoeg plannen voor 2017. Qua verloop en loting moet je een beetje geluk hebben. Na een half seizoen dat niet optimaal verloopt, kun je moeilijk van een trend spreken." 1947-2016 Acteur Alan Thicke overleden tl Het bezoekschema dat Brad Pitt en zijn advocaat Lance Spiegel voor stellen voor december, is strikt. De acteur vraagt om vier bezoeken van 30 tot 60 minuten aan zijn kinde ren, met een therapeut erbij. Eén keer met de tweeling Knox en Vi- vienne (8), één keer met de middel ste kinderen, de meisjes Zahara (11) en Shiloh (10). Dan nog een keer met die vier kinderen samen en daarna een bezoekje van Brad aan de oudste twee, Pax (13) en Maddox (15). En als die jongens er geen zin in hebben, dan stelt Brad voor om de jongste vier samen nog een keer te zien. Het voorstel is van de hand gewe zen door Angelina Jolies steradvo- Het is niet de bedoeling dat Brad het oordeel van de therapeuten negeert cate Laura Wasser. Brad heeft kort na de scheiding zijn handtekening gezet onder een tijdelijke bezoekre geling. En daarin staat dat de thera peuten mogen beslissen wanneer hij zijn kinderen ziet. „Dat kan naar Brads zin dan wel te weinig zijn, maar het is niet de bedoeling dat zijn juridische team het oordeel van de therapeuten negeert", stelt Was ser fel. Drie maanden nadat de breuk tussen Brad en Angelina wereld kundig werd, kunnen de twee dui delijk nog niet met elkaar door één deur. Vorige week nog verzocht Brad de rechtbank om de documen ten zoveel mogelijk geheim te hou den. De openbaarmaking van de tails over bijvoorbeeld de therapie die de kinderen krijgen, zou scha delijk voor hen zijn. De rechtbank ging daar niet in mee, waardoor het voor Amerikaanse media makkelijk is om het juridische gehakketak bo ven water te krijgen. In januari staat de volgende rechtszaak op de rol. Tickets zijn geldig t/m 26 februari 2017 Ga nu naar pzc.nl/treinactie Dagretour appelgebak warme V drank A Urenlang (voor)Leesplezier! A\ Bestel nu de collectie op pzc.nl/efteling donderdag 15 december 2016 PC De Champions League verhuisde de afgelopen jaren drie keer van zender. Het voetbalseizoen 2014/2015 was op NPO 3 in de commer ciële doelgroep 20-49 jaar goed voor 19,4 procent markt aandeel. Op SBS 6 scoorde het vervolgens 20,2 procent. Het huidige seizoen op Vero nica behaalde tot nu toe 16,3 procent. Lucky Tl/-maker Sander van de Pavert gaat het theater in. Dit voorjaar verhuist hij naar het Haagse Zuiderstrand- theater voor de show Lucky Live, zo maakte hij gisteren bekend. De voorstelling is te zien vanaf 24 april. In Lucky Live geeft Van de Pa vert een exclusief kijkje in de keuken van Luc kyTV. Zijn filmpjes zijn te zien in DWDD en een paar - zoals Koning Willy- zijn ook op soci ale media grote hits. rs -j 0Ï De Ca nadese acteur Alan Thicke is dinsdag op 69-ja- rige leef tijd overleden. De vader van zanger Robin Thicke stierf aan de gevolgen van een hart aanval. De zanger zag zijn vader een paar dagen voor diens dood. „Ik heb hem kunnen vertellen hoeveel res pect ik voor hem had en hoeveel ik van hem hield", reageert Robin. Thicke werd be kend als Jason Seaver in de comedy-serie Growing Pains, die vanaf 1985 in Neder land werd uitgezonden. Brad Pitt heeft er tevergeefs bij de rechtbank voor gepleit om alle documenten over zijn scheiding van Angelina Jolie geheim te hou den. Als gevolg daarvan sijpelen er nog steeds pijnlijke details naar buiten. Marlies van Leeuwen —Advocate Laura Wasser 2011: Het regen boog-gezin van Bran gelïna in aanmerke- lijk gelukkiger tijden. FOT.O ANDREA RENAULT doppio SPECIALE KERSTAANBIEDING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23