ÜTdt latlsn 14 FAMILIEBERICHTEN Q fïlensen inq.nl Lars de Putter Kornelis van Hoek Lars de Putter 30-6-2002 Mijn 5e verjaardag, jouw geboortedag Een neefje, Lars Mijn mooiste kado van die dag Zo mooi, een lief, klein kereltje Maar helaas Lars, leefde jij vooral in je eigen wereldje 30 juni Een datum met een traan en een lach, het zal nooit meer hetzelfde zijn op deze dag Maar Lars. ...op de momenten met een traan, Weet ik dat jij me bij zal staan Dikke kus Danielle Liefs, Ome Paul, tante Petra Anouk, Michelle Wij zullen er zijn voor jouw papa, mama, Eline en Ciske Lars Marc Maurice Achiel Marie Ysebaert Axel, 13-7-1952 Lieve Mark, rust zacht... Anthonina Johanna van Aalst -Toos- Zij, die wij liefhebben en die van ons zijn heengegaan zijn niet meer waar zij waren maar altijd waar wij zijn. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze lieve ma, oma en overgroot-oma Maria Johanna Cornelissens sinds 19 september 1997 weduwe van Omer Johannes Baptist de Cock Stoppeldijk, 19-12-1927 t Axel, 12-12-2016 SpuiMarie-José en Jaap Kalisvaart-de Cock Jan en Sandra - Collin, Chelsey Martin en Marjolein - Lotte, Wout, Mats Ludwig en Ramona - Mirte, Bente KoewachtEmmy en George van Remoortele-de Cock Kim en Luc - Feline, Brent Bart en Renske - Bente, V Overslag Jozef en Chantal de Cock-Naessens Ankie en Michiel - Lex Sophie en Michiel - Daan correspondentieadres: Spui 28 4539 PB Spui De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 17 december om 10.30 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk aan het Kerkplein te Koewacht. Na afloop kunt u de familie condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Vrijdag 16 december is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid afscheid te nemen in het mortuarium, Westsingel 3a te Axel. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie ais uitnodiging beschouwen. Kees kijk ook op woensdag 14 december 2016 Elke dag Als zo'n kind je wordt gegeven leef je met zorgen elke dag maar toch verrijkt het ook je leven je geniet van iedere lach. Ook al weet je dat elke dag er één is die je moet plukken steeds maar weer omdat je weet eens komt het gemis en blijft er slechts die laatste keer. Bedroefd, maar dankbaar en met een warm gevoel in ons hart delen wij u mee dat na veertien jaar toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer, kleinzoon en neefje Terneuzen, Terneuzen, 30 juni 2002 12 december 2016 IJzendijke: Peter en Sandra de Putter-Manneke Eline en Ciske IJzendijke: Jan en Clara de Putter-Boeije Paul en Petra de Putter-Vermeire Danielle, Anouk en Michelle Breskens: Jan en Addy Manneke-Jacobse Conno en Carolien Manneke-Theuns Fleur, Lukas, Roos en Isa Correspondentieadres: Rolléstraat 6, 4515 GD IJzendijke Voor alle goede en liefdevolle zorg gaat onze dank uit naar: Kinderfysiotherapie Annemiek van Hoeve Artsen en verpleegkundigen kinderafdeling De Honte Terneuzen Medewerkers van stichting Tragelzorg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op zaterdag 17 december om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke, waarna we Lars in familiekring naar het crematorium begeleiden. Voorafgaand aan het afscheid bent u in de gelegenheid om te condoleren van 10.15 uur tot 10.50 uur in het Mauritshof. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het verlies van ons neefje Namens alle Ooms ,Tantes,neven en nichten van de Fam Jacobse Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van zoon van onze collega Peter. Wij wensen Peter, Sandra en Eline veel sterkte toe. Directie en medewerkers Simons Bouwgroep B.V. Terneuzen diegenen die ik lief heb verlaat ik om diegenen die ik lief had terug te vinden Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, moeten wij u meedelen dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn broer en oom zoon van Maurice Ysebaert t en Maria van der Linden t t Clinge, 13-12-2016 AxelBen Ysebaert Anne-Marie Ysebaert-Raemaekers t Anneke Kok-Maas Tom t Terneuzen Philip en Sietske - Floris-Beau, Oliviér Correspondentieadres: Reigersbossestraat 2 4571 PN Axel De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 16 december om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na de uitvaartdienst kunt u de familie ontmoeten in Restaurant'Onderde Linden', Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Onze dank gaat uit naar het personeel van Stichting Tragel voor hun inzet en zorg gedurende vele jaren. Ik zie vogels hoog in de lucht ze vliegen daar zo vrij zonder angst, zonder pijn nu mag jij 1 van de vogels zijn. Bewoners en personeel Sterredreef 10-12, Clinge The best and most beautiful things in the world can not be seen or even touched. They must be felt with the heart. Bedroefd, maar dankbaarterugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat het leven van mijn ma, schoonmoeder, onze lieve oma en mijn zus is overgegaan in dierbare en onuitwisbare herinneringen. echtgenote van Gillie Meeusen t 13-10-1934 7-12-2016 Sandra en Maurice Veerle en Björn Frederique Michelle Jan en Sonja t Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig, maar wetend dat het goed is zo, hebben wij afscheid genomen van onze pa, schoonvader, opa en mijn overgrootvader weduwnaar van Mies de Roon Sliedrecht, Oostburg, 8 juni 1929 12 december 2016 Terneuzen: Ad en Dora Marlies en Joris, Sammie Martijn Yara Darian Annabelle Biervliet: Wout en Maja Ta lit ha en Izaak Matthias Utrecht: Edo en Ams Renée en Leon Wytse Culemborg: Reinier en Godé Bart Aniek Lisanne Correspondentieadres: Roerstraat 28, 4535 GM Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 20 december om 14.00 uur in de Protestantse kerk aan het Dorpsplein te Schoondijke. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 83