üyarJadai) 14 FAMILIEBERICHTEN Marianne Blaauwkamer Marianne Blaauwkamer Frans Verstegen O fïlensen 1nq.nl Jan Provoost Jan Jan Geschrokken en bedroefd namen wij kennis van het over lijden van Jan Provoost Jan was partner van onze collega Willy Ales en jarenlang betrokken vrijwilliger bij SVRZ Veere. We zijn hem dankbaar voor zijn inzet voor SVRZ en onze cliënten. Willy en familie wensen wij veel sterkte toe. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers, Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ René Ruissen, locatiemanager SVRZ Veere We wensen Willy veel kracht toe. De "Zonneveldclub": Leo Daan en Dorien Leo Tineke en Paul m, We zijn verdrietig door het plotseling overlijden van mijn zus en schoonzus Zij is 67 jaar geworden. Kruiningen: Conny en Joop Kooman - Blaauwkamer 12 december 2016 Correspondentieadres: Einsteinstraat 23, 4416 EL Kruiningen Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid te nemen op vrijdag 16 december om 13:00 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Bedroefd, maar dankbaar voor onze lange intensieve vriendschap, nemen wij afscheid van onze allerliefste vriendin Wat zullen wij haar missen. De zussen Amber en Heieen Martijnse Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van onze overbuurman van The Wigwam, Frans Verstegen Onze gedachten gaan uit naar Caro, Jill en Vic en verdere familie en wensen allen veel sterkte toe. Huib en Lia Bimmel Norbert en Liesbeth Bimmel Roos en Lieke Michel en Marysol Bimmel Luke en Nina Frans Verstegen Frans Verstegen Germaine van Hee We staan niet altijd stil bij het woord "samen", maar het is een groot gemis als "samen" uitje leven is! Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn Jan, onze pa, zwager, oom en vriend Jan Cornelis Verton - Jan - Echtgenoot van Trijnie (Truus) Verton - van Buren 09-02-1956 Haamstede 05-05-1929 Trijnie (Truus) Anneke en Aziz Ineke en Hans, Marjolijn Simon en Tineke f Oost-Souburg 11-12-2016 Bramf en Cato Adrie en Anneke (Klein)kinderen Pieter Louwersestraat 27 4388 EJ Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op zaterdag 17 december om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze oprechte dank gaat uit naar Dr. Meijer, de medewerkers van WVO zorg en Zorgzuster voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. kijk ook op woensdag 14 december 2016 Houden van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laat ik u weten dat na een kortstondige ziekte mijn Jan is overleden. 05-09-1955 11-12-2016 Domburg: Willy Ales Correspondentieadres: Spreeuwenhof 4, 4557 ER Domburg Het afscheid wordt gehouden op zaterdag 17 december om 11.15 uur in de aula van Het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in Het Schuttershof. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen kunt u deze advertentie als dusdanig beschouwen. Rust zacht lieve oom Rob, Joyce, Janice en Paula Rust zacht lifiiini i rft i Verdrietig en geschokt zijn we door het overljden van We gaan je missen en wensen de nabestaanden veel sterkte toe Vrienden en collegas van HCR Duinoord en Strandpaviljoen Breezand Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Partner van onze medewerkster en collega Caro. Wij wensen haar, de kinderen en overige familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Dominicus BV Bedroefd zijn wij na het overlijden van Vader van onze ploeggenoot Vic. Wij wensen Caro, Jill, Vic en Denise veel sterkte met dit grote verlies. 1e 2e selectie v.v. Domburg Chris en Greet (t) Blondeel - Goossens Jens Blondeel en Lisa Van der Gucht Niels Blondeel Rudi en Jeanine van Hee - Pauwels Hans en Elly Lambregts - van Hee melden u met droefheid het overlijden van weduwe van de heer Eduard Goossens Sint-Kruis, 07-09-1928 t Sijsele (België), 09-12-2016 Correspondentieadres: Familie van Hee, p.a. Dorpsstraat 54, 9980 Sint-Laureins, België De uitvaartliturgie zal plaatsvinden in de H. Margarethakerk te Sint-Margriete op VRIJDAG 16 DECEMBER 2016 om 11 uur Gelieve dit bericht als bekendmaking en uitnodiging te beschouwen. Online condoleren via www.funerali.be

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 66