1 2 3 3 Panasonic Lumix DMC-TZ100 Sony Cybershot DSC-HX60V Canon lxus285HS 4 kelijk in gebruik en prima beeldkwa liteit." Een bronzen plak is er voor een te levisie van LG. Wie de beste televisie van dit moment wil hebben, moet gaan voor een OLED TV van het Zuid-Koreaanse merk. „De echte filmliefhebber is uit op zo diep mo gelijk zwart, een strakke weergave en een hoog contrast. Je haalt met deze tv de beste beeldkwaliteit van dit moment in huis", zegt Martijn Chel (Homecinema Magazine). Het populaire Apple is niet meer zo populair bij de 40 journalisten: in 2009 en 2010 won Apple nog een Be- steProduct Award, maar sindsdien voeren Samsung, HTC en Nest de lijst aan. De laatste bracht in 2014 een thermostaat op de markt die continu leert van jouw leefstijl. is Lv gelukt. Volgend jaar wilen we na tuurlijk ook graag als Beste Merk uit de bus komen. Bij tegenslag zijn we dubbel gemotiveerd om het tij te ke ren." Sinds 2009 vraagt BesteProduct ie der jaar experts van gerenommeerde websites en magazines als Tweakers, gadgetgear.nl, Bright, Hardware.info, PC-Active, Mobile Cowboys en AVblog hun kennis te delen en hun mening te geven over de beste, maar ook de slechtste producten en mer ken van het jaar. Op basis van deze gegevens maakt de organisatie een top 10 van de beste producten vol gens de vakpers. „Een onafhankelijke selectie dus", zegt Tom Haze. „De ex perts hebben geen belangen bij fabri kanten en zijn vrij in hun keuze van producten." Drone In de top 10 van beste producten staat op nummer 2 geen smartphone maar een drone, de DJI Mavic Pro. Tech- journalist Ger de Gram (Hyped) is enthousiast: „De eerste betaalbare, kwalitatief hoogwaardige drone die geweldig vliegt en filmt." Eric van Ballegoie (Hardware.info) is het met hem eens: „Toptech nologie in een com pacte en opvouw bare drone. Slim, ge- mak- woensdag 14 december 2016 GO belangrijk. Winnaar Panasonic scoort op dit gebied erg goed. Ook het scherpte diepte-effect is het beste bij de Panaso nic. De Nikon-ca- mera's komen deze keer niet zo goed uit de test. Dat heeft te maken met een aardbeving in Japan die de produc tie behoorlijk in de war heeft geschopt. Bart Rost Vanaf €599 Beste uit de test Flink zoombereik en een grote beeld sensor. De duurste uit de test. Last van lichtre flecties. Vanaf €275 Zeer weinig last van donkere hoe ken. Foto's bij weinig licht zijn matig. Heeft geen zoeker. Vanaf €189 Beste koop Fotokwaliteit ruim vol doende. Goede beeld stabilisatie. Heeft geen zoeker. Flitser is matig. o ca z> C/5 Z O O z O CE CD Lees de uitgebreide uitslag op Beste- Product.nl/BPA 1 Samsung Galaxy S7 /S7 Edge „De beste smartphone van 2016, valt nauwelijks iets aan te verbeteren." 2. DJI Mavic Pro „De eerste drone die op elk gebied hoog weet te scoren." 3. LG OLED TV „De best mogelijke beeldkwaliteit in een slank en strak design." 4. Google Pixel „Smartphone met een fenomenale camera. Dit is vooruitgang!" 5. Sony Playstation VR „Sony komt op het juiste moment met deze Vir tual Reality-bril, de erva ring is fantastisch." 6. HTC Vive Virtual Reality-bril „Wie eenmaal de Vive heeft om gehad, weet dat hij de toekomst heeft gezien." 7. OnePlus 3 „Smartphone met speci ficaties van vlaggen schepen, maar voor de helft van de prijs." 8. Nintendo NES Mini „Oude wijn, in toffe nieuwe zakken. Een vette gameconsole om Mario Bros op te spe len." 9. Microsoft Xbox One S „One S biedt zoveel meer voor minder. Speelt als enige game console UHD Blu-rays af." 10. Samsung HW- K950 „Deze soundbar brengt je heel dicht in de buurt van de echte Dolby At- mos-ervaring."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44