€125, Golden Tulip reiskatern.nl reiskatern.nl Exclusieve Lezersreizen Kerst in Golden Tulip Leiden Centre Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Golden Tulip Leiden Centre Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Arrangementen (<5)1 Vanaf 3-daags culinair arrangement Slechts PP- Adviesprijs: €175,00 p.p. Lezersprijs125,00 p.p. LandhotelAlbers Genieten in het Sauerland 2 1 gratis Genieten in het Sauerland LandhotelAlbers Lezersaanbieding: V n Aankomst: 24 of 26 december Bruisende welkomstcocktail Luxe comfort kamer Kerstdiner of buffet Zj J Kerstarrangementen Golden Tulip Leiden Centre is de perfecte uivals- basis voor een onbezorgde kerst. Het zal niet moeilijk zijn om het echte kerstgevoel te krijgen in dit prachtige hotel dat volledig in de kerstsferen zal zijn. In het luxe Restaurant Rubens serveren zij op 1e kerstdag een overheerlijk culinair 5-gangenker- stdiner en op 2e kerstdag een feestelijk kerstbuffet. Na een heerlijke ontspannen nacht in een van de luxe kamers, zal er een uitgebreid kerst-ontbijtbuffet voor u klaarstaan. U zal volledig uitgerust en ontspannen de kerstdagen doorkomen. Het hotel ligt tegenover het Centraal Station en op 5 minuten loopafstand van het centrum. 3-daags Kerstarrangement Bruisende welkomstcocktail 2 overnachtingen in een luxe comfort kamer 2x uitgebreid kerstontbijt 5-gangen kerstdiner op le kerstdag Late check-out tot 13.00 uur op 2C kerstdag Aankomst op 24 december voor 119,- p.p. 2-daags Kerstarrangement Bruisende welkomstcocktail 1 overnachtingen in een luxe comfort kamer lx uitgebreid kerstontbijt Feestelijk kerstbuffet op 2e kerstdag Aankomst op 26 december voor 84,- p.p. Prijs is per persoon op basis van beschikbaarheid en een tweepersoonsbezetting. Tpersoonstoeslag 35,- p.n. Exclusief toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. en eventu eel parkeren a €12,50 p.n. 3-daags Culinair arrangement Wilt u samen nog even heerlijk ontspannen of bijkomen van de drukke feestdagen? Het 4-sterren Golden Tulip Leiden Centre hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door historisch Leiden. Eigenlijk is de hele binnenstad van Leiden één monumentaal centrum met fantastische musea, historische grachten en een ruim aanbod van winkels. Begin uw ontdekkingstocht bijvoorbeeld op het water met een overdekte verwarmde rondvaart of ga te voet op pad met behulp van bijvoorbeeld de Hofjes wandeling. Het hotel bevindt zich schuin tegenover het centraal station en op loopafstand van het histo rische centrum. Het beschikt over een gezellige bar/lounge en Restaurant Rubens waar u kunt genieten van een drankje, heerlijk ontbijt, lunch en uitgebreid diner. De ideale plek om tot rust te komen na uw ontdekkingstocht. 3-daags Culinair arrangement 2 overnachtingen in een luxe comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner (dag van aankomst) Stadsplattegrond Aankomst tot en met 16 maart 2017 voor 85,- p.p. Prijs is per persoon o.b.v. beschikbaarheid en een tweepersoonsbezetting. Geldig t/m 16 maart 2017. Exclusief toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. en eventuele parkeerkosten a 12,50 p.n. 1-persoonstoeslag is 30,- per nacht. Het restaurant is op zondag gesloten. Meer informatie en boeken: Ga voor informatie over de arrangementen naar onze website reiskatern.nl/pzc/gtlc1601 Boeken kan alleen rechtsstreeks via 071 - 408 3500 of reservations@goldentulipleidencentre.nl. LEIDEN CENTRE - HOTEL Aankomst: tot en met 16 maart 2017 Luxe comfort kamer 1 x3-gangendiner 2x uitgebreid ontbijtbuffet Meer informatie en boeken: Ga voor 'Genieten in het Sauerland' naar onze website reiskatern.nl/pzc/duil613 Betaling ter plaatse! of bel met HotelsinDuitsland.com 040 -232 6117 of e-mail naar info@hotelsinduitsland.com Oéén reserveringskosten geldig: aankomst t/m 30 juni 2017 parkeren gratis/géén toeslag I-pers. kamer kinderkorting op aanvraag Dit arrangement is op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. HOTELSINDUITSLAND.COM 3e Nacht gratis Géén reserveringskosten Géén 1-pers. kamertoeslag m Het populaire Sauerland - ook wel land van duizend bergen genoemd - is ieder jaargetijde een bezoek meer dan waard! Heerlijk genieten van een schitterende natuur, uitgestrekte wandelpaden, fietsroutes en nog veel meer. Schmallenberg/Bödefeld ligt zeer centraal voor een bezoek aan o.a. Winter berg en Willingen. Tijdens de wintermaanden kunt u genieten van uitgebreide wintersport mogelijkheden direct voor de deur! Het driesterren superior Landhotel Albers is gebouwd in traditionele vakwerkhuis stijl en straalt een rustieke en ontspannen sfeer uit. Het hotel beschikt over comfor tabele kamers met o.a. badkamer douche/bad en tv. Verder beschikt het hotel over een gezellige hotelbar, restaurant met buitenterras en een wellness gedeelte. Het hotel wordt sinds 1827 door dezelfde familie gerund, en staat vooral bekend om haar pure gastvrijheid en uitstekende keuken. 2 overnachtingen in een 2-pers.kamer 2 x zeer uitgebreid ontbijtbuffet 1 x2-gangen diner fles water op de kamer gratis gebruik zwembad, sauna en fitness gratis gebruik badjas 3e nacht inclusief ontbijtbuffet gratis! gratis wifi 'o

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 28