OvarJailaiJ 24 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Johannes de Fouw Adrie de Fouw Willem Jacob van Gilst Wim Wim van Gilst 'Oom' Wim Bram Remijnse Bram Remijnse Stien de Wolf - Riemens O fïlensen inq.nl maandag 12 december 2016 Peter van Delft Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een periode van ziekte en afnemende gezondheid is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overopa - Adrie - in de leeftijd van 85 jaar. J. de Fouw-van de Plasse Margriet en Piet Schijf-de Fouw Ruud en Sabine, Jinne Wilco en Jil Onze dank gaat uit naar de huisartsen en medewerkers van huisartsenpraktijk Hansweert en de medewerkers van Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 9 december 2016 Berkellaan 31, 4417 DJ Hansweert. Er is gelegenheid tot condoleren en u kunt persoonlijk afscheid van Adrie nemen op woensdag 14 december van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 15 december om 10.30 uur in Dorpshuis 'Kaj Munk', Schoolstraat 5 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens in Dorpshuis 'Kaj Munk' nog gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is overleden onze lieve oudste broer, zwager en oom Han (in herinnering) en Clim Kinderen en kleinkinderen Kees (in herinnering) en Ann Kinderen en kleinkinderen Dineke en Peter Kinderen en kleinkinderen Juliana en Carlo Kinderen en kleinkinderen Hansweert, 9 december 2016 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa in de leeftijd van 74 jaar. Kortgene: Tannie van Gilst - Louws Kloetinge: Sylvia en Johnnie Wilhelminadorp: Jan Amsterdam: Isabel Wilhelminadorp: Bas 8 december 2016 Boogerdlaan 23, 4484 ST Kortgene De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 15 december om 14:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wim van Gilst Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer, zwager, onvergetelijke oom en oudoom Adri en Corrie van Gilst - van der Moere Nellie t en Kees t van der Maas - van Gilst Bram t en Rie van Gilst - Kouwer Piet t en Dinie van Gilst - Hulsman Riek t en Marius van Hekke - van Gilst Neven en nichten Goes, 8 december 2016 Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze markante en altijd positieve We gaan hem missen! Krijn en Janny Jan t Joke en Jan Adri en Mary Rien en Petra Henny en Rinus Achterneven en -nichten Verdrietig omdat er door het overlijden van Wim van Gilst een geliefde vriend, een goed en veelzijdig mens voor altijd uit ons midden is. Als gezinnen hebben we ruim 44 jaar lief en leed gedeeld. We zullen je nooit vergeten Wim. Dank dat je in ons leven was. Betsy en Wim t Zandee en familie Wim van Gilst kijk ook op Na vele jaren van fijne vriendschap hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze behulpzame buurman Wij wensen Ria, kinderen en kleinkinderen veel steun en sterkte toe. Nel Jan en Coby Job Huib en Christianne Ria (in herinnering) Middelburg, 10 december 2016 een fantastisch mens is niet meer Tannie en familie veel sterkte gewenst Amigos para siempre Ronny, Rinske en Margreet Stil En het werd stil in mij Zo stil Zelfs geen tranen meer Zo stil Stil... Bram Eerst het verdriet Het ziek zijn deed pijn Dan het wachten Je wilde zo graag nog bij mij zijn Beetje bij beetje leverde je in Je hebt alles gedaan watje kon. Marja 28 september 1952 9 december 2016 Lieve schat, wat zal ik je missen... Marja Remijnse - Geldof Er is gelegenheid om met mij samen te zijn en uw condoleance aan mij over te brengen op woensdag 14 december van 12.30 tot 14.15 uur in 'Het kerkje van Kats', Kerkstraat 3, 4485 AL in Kats. Waarna de begrafenis, naar de wens van Bram, in besloten kring zal plaatsvinden. Correspondentieadres: Sportlaan 47c, 4491 GJ Wissenkerke Wij zijn verdrietig nu onze lieve, zorgzame schoonzoon en zwager is overleden Wij zijn vol bewondering voor zijn wilskracht. Koos en Lien Geldof - Filius Johan en Janneke Geldof - Knoth Wissenkerke, 9 december 2016 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend Wij wensen Tannie kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Ad en Jacqueline Door haar Schepper thuisgehaald, onze schoonzus en tante Namens alle broers en zussen, zwagers en schoonzussen, neven en nichten en allen die ons zijn voorgegaan. Wij wensen Wim en de kinderen voor nu en de toekomst veel sterkte toe. 10 december 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 68