lïlflte/nürisirri Han Roose Han Roose Han Roose Dag dierbare vriend, dag lieve lieve Han Lieve Han COLOFON Familieberichten kijktip fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 25 maandag 12 december 2016 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma Willemina Janna Salm-Goeman sinds 30 januari 1996 weduwe van Jacob Salm in de leeftijd van 93 jaar. Yerseke: Biem en Gré Salm-Lokerse Bob en Arianne Biem en Ine Gert-Jan en Chantal Mart en Anne Wilma Hellevoetsluis: Jaco en Leen Teljeur-Salm Christian en Marijke Sjaak en Amanda en achterkleinkinderen Yerseke, 9 december 2016 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Larix24 3224 ET Hellevoetsluis De rouwdienst wordt D.V. donderdag 15 december om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Willy Salm - Goeman MEMOR1AM 12-12-2005 Michel de Groot 12-12-2016 Stil verdriet, zo goed verborgen, Soms zo tastbaar, dan weer niet. Mich, we missen je. PaMa, Samantha en je dochtertje Rachel Lr/ Jy<i een vrije geest laat zich niet in een hokje stoppen Mijn lief, mijn soulmate, mijn Han. Met pijn in mijn hart laat ik je gaan, jouw LLL 68 jaar van het leven ten volle geleefd. Vlissingen, 8 december 2016 Ellen Gellman Verkuijl Quakkelaarstraat 109 4381 TL Vlissingen Het afscheid vindt plaats in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, op woensdag 14 december 2016 om 11.30 uur. Het is fijn als je per persoon, één bloem bij Han achterlaat. Tot onze grote ontsteltenis is plotseling overleden onze broer - zwager en oom Han was lief en bijzonder! Ger en Hanni Jan f Margreet en Jos Hilma en Nico Corrie en Aad Neven en nichten Met veel verdriet in ons hart moesten wij plotseling afscheid nemen van onze bijzondere zwager en oom man van Ellen Gellman Wij wensen onze Ellen heel veel sterkte met dit grote verlies Rob Gellman en José Raijmakers Jeroen Gellman f en Ellis de Vries Dennis, Thijs en Sem Merlijn Gellman Lara en Beau Middelburg, 8 december 2016 As you turn and walk away As the door behind you closes The only thing I have to say It's been a good year for the roses Elvis Costello Luana Goetheer en Jannes van Gemert Micah Snijkers, Shona Snijkers en Jason Gaspersz Maurice Olree en Marleen Vaders Ad en Sandra Bom Maike Sommer en Quino Sanchez Bedankt voor alles The Kids Are Alright Winnie, Mattie, Todd, Martijn, Midas, Simon Na een moeitevolle levensavond is door de Heere van ons weggenomen onze geliefde tante Ze heeft veel betekend voor onze gezinnen. Sterke de Heere ons in dit gemis. 's-Gravenpolder: Wim en Marianne Bustraan Yerseke: Ko Bustraan en Henny van Dijke Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Jb I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 53