festij Saar Wagenaar - Willemsen Eddy Wauters Corrie Spaans (I fT1ens9nLinq.nL FAMILIEBERICHTEN 19 Corrie Spaans Paulus Eugenius Stephanie Wiskerke Angelique "Tis genoegt" Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en oma boot sinds 2008 weduwe van Jo Wagenaar Zaamslag, t Vlissingen, 29 april 1927 7 december 2016 Zuidzande Nel en Jos Pascale en Frank Annabel en Maikel Bo en Wesley Chantal en Ed Nick en Katy July en Mark ya Middelburg Wiliam en Annemieke Lexy Niels Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en Ter Reede voor hun geduldige en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Gruttostraat 8 4332 CG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 december van 09.30 tot 10.00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te zenden, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dina Martina van de Wege-de Leege vrijdag 9 december 2016 ki)k ook op Ik ben niet dood ik ben slechts aan de andere kant. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Scheveningen, 25 februari 1948 Terneuzen, 1 december 2016 Levenspartner van Jan Diender Edward f Mare Miriam en Gerben Nienke, Joris Correspondentieadres: Basaltpromenade 119 4533 CD Terneuzen Het afscheid heeft, onder grote belangstelling, inmiddels plaatsgevonden. Wij zijn zeer geschokt door het plotselinge overlijden van ons koorlid Wij houden fijne herinneringen aan haar warmte en vriendschap en zullen haar zeer missen. Wij wensen Jan en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Het bestuur, dirigent en zangers van het Zeeuws- Vlaams Kamerkoor Groede, december 2016 Bedroefd, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons gedurende zijn leven heeft omringd, is rustig ingeslapen onze lieve vader en opa echtgenoot van M.V.C. Wiskerke-van Hulle in de leeftijd van 71 jaar. Rust zacht lieve papa en opa, je hebt het goed gedaan. Philippine: M.V.C. Wiskerke-van Hulle Rotterdam: B.E.G. Wiskerke Philippine: B.M.G. Wiskerke Wolfram, Liam, Skye en Faye Philippine, 7 december 2016 Zeeuwsch-Vlaanderen 3 Met Corrie Spaans verliezen we een positief en vrolijk ingesteld persoon die haar bijdrage leverde in het vrijwilligersteam van het Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen. We zullen haar betrokkenheid en warmte missen, maar we zullen met liefde en waardering aan haar terugdenken. Namens bestuur, vrijwilligersteam en directie van het Festival van Zeeuwsch- Vlaanderen betuigen we ons medeleven aan Jan en de beide families. Beste Gil, familie en vrienden van; Wij wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke tijd. - Onze Wereld - Mark Henk Joop Donny Mike Michael Thijs Michel Marco Sander Marc Devin Bart JW Rene Krieher Verg De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald wordt nu in eindeloze herinnering vertaald Verdrietig nemen we afscheid van de allerliefste... Onze lieve moeder, trotse oma, zus en vriendin Angelique van de Voort-Ooms weduwe van Theo van de Voort Tilburg, 21-1-1950 f Hoeb, 2-12-2016 Michiel Liebe Paolo, Zoë Dex Pootje van Max Tulpstraat 26 4542 BW Hoeb De crematie heeft in besloten bring plaatsgevonden. Verdrietig, maar dankbaar voor de tijd dat ze bij ons was, moeten wij u meedelen dat toch nog onverwacht is overleden onze moeder, oma en oudoma sinds 2010 weduwe van Tinus van de Wege Geboren, 20 maart 1925 Overleden, 5 december 2016 Rotterdam: Ada en Gerard Cornelis-van de Wege Eric en Gerdien Cornelis-van Olphen Kiki Terneuzen: Piet en Sara van de Wege-Bovendeur Terneuzen, Ferdinand Bolstraat 62 Correspondentieadres: Kreekzicht 6, 4533 PP Terneuzen Overeenkomstig moeder haar wens heeft de begrafenis in besloten familiekring plaatsgevonden. En als de klok luidt, bouw dan een mooi feest voor mij Zo eentje, die door gaat, door gaat voor altijd Mocht ik heen gaan, ergens, treur dan niet om mij Maar proost op het leven, en treur niet om mij Op 2 december 2016 is overleden echtgenoot van Marijke Leenknegt Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Heikant: Marijke St Jansteen: Inge en Paul Milan, Pieter Heikant: Werner en Mirja Groenstraat 1, 4566 BH Heikant We hebben in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium te Terneuzen op donderdag 8 december 2016. r Racoon-Oceaan Thuis in ons gezin is overleden onze lieve dochter, zus en schoonzus Cathalijn de Wolf in de leeftijd van 38 jaar. We moesten haar tot ons grote verdriet, maar uit liefde, laten gaan. Woorden schieten tekort om te beschrijven hoe bijzonder ze was. Kloetinge: Bram en Jennie Goes: Frank Heinkenszand: Evelien en Johnny Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Polanenhof' en 'Iriz Thuiszorg' voorde liefdevolle verzorging aan Cathalijn besteed. 1 december 2016, Martinus Nijhofflaan 48, 4481 DK Kloetinge De herinneringsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Een oceaan om in te schuilen nooit alleen meer hoeven zijn Ik heb gesmeekt niet meerte huilen alsjeblieft! Het leven jaagt geen angst meer aan ik heb al zo ver moeten kruipen het laatste stuk zal ook wel gaan, tot ik ga staan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 92