üi/arJads/i Rita Sohier Matty Krombeen Matty Krombeen Jeanne Rianna-Consemulder Lieve moeders, mamma, oma Rianna... 24 december 1958 7 december 2016 Angelique van de Voort-Ooms Angelique Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Jan Kosten in de leeftijd van 77 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. M. Kosten-Jansen Heieen en Jos Bol-Kosten Janine en Ton Jeroen Huib Kosten Lianne en Frans van Pagee-Kosten Maxim Manon Fabiënne Silvia en Jelte Louwerse-Kosten Julia Melissa Marjan en Corné de Jonge-Kosten Julian Jesse, Ralph Johnny en Anne Kosten-Rozendaal Lars Femke Jessica en Jurrian van den Bos-Kosten Jordi 7 december 2016 Molenlaan 37 4401 CB Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard bij Heieen en Jos, Steeweg 7 te Yerseke, alwaar zaterdag 10 december van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. maandag 12 december om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zijn de huisartsen en Buurtzorg Yerseke zeer erkentelijk voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een arbeidzaam leven nam de Heere van onze zijde weg onze jongste broer, zwager en oom Jan Kosten Sterke de Heere onze schoonzus en tante met de kinderen en kleinkinderen in dit groot verlies. J.D. Kosten P. Kosten-van Boven in herinnering S.D. Kruysse-Kosten A. J. Kruysse D.J. Kosten C. Kosten-van Strien in herinnering Neven en nichten Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, na een ernstige ziekte, onze geliefde zwager en oom Jan Kosten echtgenoot van Maria Jansen in de leeftijd van 77 jaar. Krabbendijke: J. Jansen-Traas Yerseke: A.W. Jansen-van de Vrede Kruiningen: J. Jansen J.J. Jansen-Prevo Yerseke: J. Boone-Jansen Yerseke: J. Jansen M.W. Jansen-van Overbeeke Neven en nichten Yerseke, 7 december 2016 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare oom Jan Kosten Sterke de Heere tante Riet en de kinderen in dit smartelijk verlies. Connie en Cees Janssen-Kruysse Jan en Ankie Kruysse-van Damme "Het bitterste in ons verdriet van vandaag, is de herinnering aan onze vreugde van gisteren. weduwe van Vincenzo Rianna "Tiporteremo sempre nei nostri cuori 24-11-1937 Middelburg 07-12-2016 Alessandra Rianna Isfaha Nahumury Leon Rossen Nova Boet Rosanna Di Colandrea-Rianna Gaetano Di Colandrca Giorgia Laura Francesca Rianna Alessandro Ferlaino Rugera Noya Kenneth Klaverweide Hans Consemulder Gaby van der Sluis Elie Nahumury De Ruyterstraat 30 4335 GM Middelburg Jeanne is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) 4337 XD Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 12 december van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 13 december om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Gelieve geen bezoek aan huis. Waar liefde woont daar is uw thuis. U bent uw grote reis begonnen, vanuit het donker naar het licht. U mag eindelijk... naar huis Guillaume Nahumury Martha en Elie -< Na meer dan 70 jaar vriendschap is mijn allerdierbaarste vriendin Jeanne Rianna-Consemulder overleden. Wat hebben we een fijne tijd gehad. veel liefs Roza Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder Middelburg, Vlissingen, 24 februari 1946 3 december 2016 Edwin en Karin De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik heb je lief.zooo lief Dag Matje echtgenote van Robert Knuijt Schoondijke: Robert Knuijt Kruiningen: Huib en Pascale Krombeen Ody en Dennis Yaron en Naomi Goes: Amanda en lan Malone Alex en Thijs Rory en Lotte Goes: K.C.G. Bouwman Mam Gaming: J. Krombeen Pa en H. Gruber Correspondentieadres: Lange Heerenstraat 32, 4507 BB Schoondijke We nemen afscheid van Matty op dinsdag 13 december om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Lieve Matty, je blijft voor altijd in ons hart onze lieve schoondochter, schoonzus, tante Oostburg: Piet en Janny Knuijt Utrecht: Martin Knuijt en Ingeborg Thoral Kasper en Noam Hoogland: Susan en Ronald van Immerseel - Knuijt Lauren, Kiki en Benthe De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald wordt nu in eindeloze herinnering vertaald Verdrietig nemen we afscheid van de allerliefste... Onze lieve moeder, trotse oma, zus en vriendin weduwe van Theo van de Voort Tilburg, 21-1-1950 t Hoek, 2-12-2016 Michiel Lieke Paolo, Zoë Dex Pootje van Max Tulpstraat 26 4542 BW Hoek De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Beste Gil, familie en vrienden van; Wij wensen jullie veel sterkte in deze moeilijke tijd. - Onze Wereld - Mark Henk Joop Donny Mike Michael Thijs Michel Marco Sander Marc Devin Bart JW Rene Krieher Verg L

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 80