mt 6 11* m i f 1 5 Monumenten en andere bijzondere oude pandjes UI E r WSfm IEèSb^ Mn KIJK VERGELIJK Mijn hond moest babysokjes aan tegen het krassen op de vloer ik hier voor het eerst binnenkwam, dacht ik: 'wow, is dit het huis van één man!?' Het was heel sfeervol. Ik heb eigenlijk alleen wat kussentjes toege voegd. De afwerking is in het hele huis supernetjes, want hij is een pietje-precies. Toen ik mijn hondje meenam, moest die babysokjes aan zodat er geen krassen op de nieuwe vloer kwamen!" Techniek Franky: „Ja, ik wilde graag een echte eikenhouten vloer en ben daar erg zuinig op. Ik vind duurzaamheid be langrijk en techniek interesseert me. Dat zie je overal in huis terug door al lerlei energiezuinige foefjes. Zoals de open haard die op de centrale ver warming is aangesloten." Yasmin: Ik weet sinds kort hoe ik een vuurtje moet stoken in de haard." Franky: „Die open haard is een dure uitspatting, maar hij moest en zou er komen. Het is mijn trots." Yasmin: „Dit huis is een lekker warm holletje. Het is heel fijn om nu het winter wordt 's avonds op de bank te kruipen. Achter ons bed in de slaapkamer zit een klein raam, eigen lijk op een gekke plek. Maar als we wakker worden, doen we het gordijn open en kijken we knus van onder ons dekbed naar buiten." Keukenblad Franky: „Miskopen doe ik bijna nooit. Ik zoek alles van tevoren tot op de bodem uit. Het enige waar ik reke ning mee had moeten houden, was het keukenblad. Voor Yasmin is het net iets te hoog." Yasmin: En ik mis ook wat ruimte om voorraad op te bergen." Franky: „De tuin ligt aan de achter kant van het huis, onder straatniveau. Je komt er via een oude kelderruimte onder het huis. In maart gaan we be ginnen met aanleggen." Yasmin: „We bleken een dure smaak te hebben. Natuursteen en hardhout vinden we mooi, maar van wege het budget moesten we op die plannen inleveren." Even voorstellen vrijdag 9 december 2016 JPZ Het huis van Franky en zijn vriendin Yasmin is sfeervol en ruim. FOTO'S MARIEKE MANDEMAKER -1; SÉ -- -1 - -1 door de tijd —Yasmin Moerland Franky van Toledo (28), technisch teke naar bij Airpack in Zierikzee Yasmin Moerland (25), verkoopadviseur bij een interieurspeci aalzaak in Poortvliet Franky heeft twee zoontjes, van 2 en 6, uit een eerdere rela tie. Zij komen eens in de twee weken loge ren Zierikzee Adres: Sint Domus- straat 8-10 Prijs: 359.000 k.k. Bouwjaar: 1905 Kenmerken: Tussen woning. Monument en beschermd stads gezicht. Vijf slaapka mers, drie woonlagen en aangebouwde ga rage. Ouwerkerk Adres: Ring 9 Prijs: 174.500 k.k. Bouwjaar: 1900 Kenmerken: Tussen woning. Zes kamers, waarvan drie slaap kamers. Grote tuin en extra moestuin op 260 m2 grond. Zierikzee Adres: Breedstraat 7 Prijs: 186.500 k.k. Bouwjaar: 1800 Kenmerken: Tussen woning. Monumen taal pand in centrum aan rustige weg. Veel authentieke kenmer ken aanwezig. Ach tertuin. Tümf «1 n Zonnemaire Adres: Dijk van Bommenede 4 Prijs: 109.000 k.k. Bouwjaar: 1905 Kenmerken: Tussen woning. Mag als per manente woning en tweede woning ge bruikt worden. Star- terslening via ge meente mogelijk. Zierikzee Adres: Hoofdpoort straat 56 Prijs: 175.000 k.k. Bouwjaar: 1875 Kenmerken: Tussen woning. Instapklare woning met cv, open haard en vloerver warming. Stadstuin met vrije achterom. IHIHI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55