MHPi MM DajikbsiiiHjinU Sophia Cornelia van Egeraat FAMILIEBERICHTEN 19 Saar Wagenaar - Willemsen Paulina Neeltje Quist-van Oeveren Cathalijn de Wolf Corrie Spaans Cathalijn de Wolf Corrie Spaans Jan van Stee Tot het einde zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en oma boot sinds 2008 weduwe van Jo Wagenaar Zaamslag, t Vlissingen, 29 april 1927 7 december 2016 Zuidzande Nel en Jos Pascale en Frank Annabel en Maikel Bo en Wesley Chantal en Ed Nick en Katy July en Mark Saranya Middelburg Wiliam en Annemieke Lexy Niels Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en Ter Reede voor hun gediddige en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Gruttostraat 8 4332 CG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 december van 09.30 tot 10.00 uur in uitvaart centrum EI. Jobse, Bachweg 2 (achterde Torentijdweg) te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Elavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te zenden, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. f De warme belangstelling tijdens het ziekte proces en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder heeft ons goed gedaan. Wij hebben gevoeld dat u haar als lief, betrokken en zorgzaam herinnert. Marijke Frans Jan Jacqueline Tonny kleinkinderen en achterkleinkind Nieuwerkerk, december 2016 r Racoon-Oceaan Thuis in ons gezin is overleden onze lieve dochter, zus en schoonzus in de leeftijd van 38 jaar. We moesten haar tot ons grote verdriet, maar uit liefde, laten gaan. Woorden schieten tekort om te beschrijven hoe bijzonder ze was. Kloetinge: Bram en Jennie Goes: Frank Heinkenszand: Evelien en Johnny Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Polanenhof' en 'Iriz Thuiszorg' voorde liefdevolle verzorging aan Cathalijn besteed. 1 december 2016, Martinus Nijhofflaan 48, 4481 DK Kloetinge De herinneringsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Een oceaan om in te schuilen nooit alleen meer hoeven zijn Ik heb gesmeekt niet meerte huilen alsjeblieft! Het leven jaagt geen angst meer aan ik heb al zo ver moeten kruipen het laatste stuk zal ook wel gaan, tot ik ga staan met liefdevolle zorg omringd, in liefde losgelaten Verdrietig, maar dankbaar dat zij nu vrij is van alle pijn, nemen wij afscheid van onze dierbare kleindochter en ons nichtje Wij wensen Jennie en Bram, Frank, Evelien en Johnny licht en kracht toe om het gemis van Cathalijn een plek te geven. Opa en Oma de Wolf Adriana en Anton Martine en David Tanny en Ko Thonny en André Wim en Jessica Gert en Eline Tinie en Chris Leni en Leonard Mieke Elske en Tim Remko Leijn en Anita Bas Tim Arno Wilma en Harm Sara Jonas Timo St. Laurens, 7 december 2016 Ik ben niet dood ik ben slechts aan de andere kant. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Scheveningen, 25 februari 1948 Terneuzen, 1 december 2016 Levenspartner van Jan Diender Edward t Mare •k Miriam en Gerben Nienke, Joris Correspondentieadres: Basaltpromenade 119 4533 CD Terneuzen Het afscheid heeft, onder grote belangstelling, inmiddels plaatsgevonden. Wij zijn zeer geschokt door het plotselinge overlijden van ons koorlid Wij houden fijne herinneringen aan haar warmte en vriendschap en zullen haar zeer missen. Wij wensen Jan en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Het bestuur, dirigent en zangers van het Zeeuws- Vlaams Kamerkoor Groede, december 2016 Al heeft zij ons verlaten Zij laat ons nooit alleen Wat wij in haar bezaten Is altijd om ons heen Als zonlicht om de bloemen Een ieder goed gezind Teveel om op te noemen Door iedereen bemind Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma - moedig en loyaal - echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Jan van Stee Vlissingen: Yvonne van Stee Esther en Jan-Willem Freda en Joris Vlissingen: Joop en Elise de Winter-van Stee Robin Houten: Leo en Aletta van Stee-Smaal Tobias Lara 6 december 2016 Correspondentieadres: Schutterijstraat 143, 4381 GN Vlissingen U kunt afscheid van haar nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op maandag 12 december tussen 12.30 en 13.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 12 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar Ter Reede, in het bijzonder naar de liefdevolle zorg van de medewerkers van Vondellaan woning 7.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49