'D 22 VINCENT LUISTERT RADIO Inge Ipenburg (59) zei de afgelopen jaren stellig dat ze nooit meer in de huid van soapbitch Martine Hafkamp zou kruipen. Gisteren gaf ze toe keihard gelogen te hebben. Meerdijk hou je vast, het loeder is terug. Zij is de reden dat ik mijn leven omgegooid heb en ben gaan afkicken ie mooiste tijd van het jaar', zingt Ide radio. December. Please come home for Christmas, Santa Claus is coming to town, All I want for Christmas, Won derful Christmas time. De Sint en zijn pieten zijn met staf en zak nauwelijks 24 uur vrij willig teruggekeerd naar het land van her komst en daar gaan we alweer. Last Christ mas, Happy Xmas, oude trauma's komen weer boven bij miljoenen Nederlanders. dingdongdingdongdingdong, het is pas 9 december! Fijne kerst, roept Sky Radio om de drie minuten tussen de kerstplaten door. Hoe hou je dit in godsnaam nog zestien dagen vol? Dan wordt Happy Christmas ge garandeerd Happy Kotsmas. Fijne Kerst! En wat doen we met moeder dit jaar? Als het maar weer niet zo vreselijk wordt als vorige kerst, toen er de hele avond geen stom woord gezegd werd, omdat ieder een als de dood was voor ruzie. „Gezellig", dat was het enige wat gezegd werd, o, wat was het wanhopig gezellig. Fijne kerst. Waarom moet dit, hoorde je iedereen denken. Let it snow, let it snow, let it snow. Deed het dat maar, dan hadden we tenminste een ex cuus om niet van huis te gaan. Christmas, where are you? Ik trek het niet langer. Kun nen ze Wilders vandaag niet veroordelen tot een taakstraf van 240 uur luisteren naar Your Christmas Station Sky Radio? Dat lijkt me passender dan 5.000 euro boete. „Willen jullie meer of minder kerstliedjes?" „Minder, minder!" „Okee, dat ga ik voor jullie rege len." Ik zap even weg naar 538, maar ook daar, december. 538 vervult wensen van luiste raars. Ingrid heeft een droomwens, een koe insemineren. Hoor ik dat nou goed? Ja, een koe insemineren. Ze krijgt live op de radio een handschoen aan, ingesmeerd met glij middel. Met in haar hand een rietje met sperma, verdwijnt haar hele arm in de koe. „Ingrid, wat doe je nu?" „Ik zit nu in de anus van de koe." Eh, is dat wel het goede gat? In grid is 'op en top aan het genieten'. Ik ga toch maar weer terug naar Sky. Driving home for Christmas. Ik geef het je te doen, met al die files van tegenwoordig. Quote van de dag Achtste kind voor Mick HartinAktie komt terug De entree was in stijl: precies zoals Inge Ipenburg twaalf jaar geleden per boot uit Goede Tijden, Slechte Tijden vertrok, mét bontmuts, arriveerde ze gisteren bij de steiger aan 't IJ om het grote nieuws bekend te maken: Martine Hafkamp, het grootste soaploeder dat ons land ooit kende, keert terug in Meerdijk. Wat?! De actrice liet in de afgelopen jaren juist geen gelegenheid voorbijgaan om te benadrukken dat een rentree er écht niet meer inzat. Een echte Martine Hafkampstreek, erkent Ipenburg lachend. „Ja, ik heb gelogen. Ik heb er vooral spijt van dat ik DE GROOTSTE STREKEN VAN MARTINE HAFKAMP vrijdag 9 december 2016 Kers It's the most wonderful time of the year, Reageren? vincent@ad.nl Chet Hanks (26), de zoon van Tom Hanks, is verrukt over de geboorte van zijn dochter. PAPA Mick Jagger (73) is weer vader gewor den. Het is zijn achtste kind. De Stones-front- man is al over grootvader. Zijn kleindochter Assisi werd twee jaar gele den voor het eerst moeder. TELEVISIE Het hulppro gramma Hart in Aktie keert terug op SBS6. De show wordt vanaf aanko mend voorjaar gepresenteerd door Airen My- lene. Hart in Aktie was vanaf 2000 twaalf jaar lang te zien, met onder an deren Wendy van Dijk en Na- tasja Froger in de hoofdrol. De bitch Mark den Blanken Martine Haf kamp ont popte zich in GTST als een waar secreet, dat nergens voor terug deinst. Haar grootste streken op een rij. Martine laat de dochter van rivaal Ludo ont voeren en vraagt losgeld. Als hij betaalt, ver nedert ze hem door het geld uit te strooien. Martine probeert Frits van Hou tens bedrijf af te pakken en spoort hem aan zijn vader te vermoorden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22