üvar letlsn 14 FAMILIEBERICHTEN Gilles Jacobse Gilles Jacobse Dirk Hans van der Horst ""0>" O fflensen mq.nl Maar it zal uitzien naar den HEERE, ik zal wachten op de God mijns heils; mijn God zal mij horen. Micha 7 7 Met veel verdriet, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan wie hij voor ons was, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa in de leeftijd van 63 jaar. Vlissingen Kapelle Vleuten Kapelle Barendrecht Eindhoven Rotterdam Oost-Souburg Hoevelaken Vlissingen J. Jacobse-Simonse Rianne en René Moerdijk Lisa, Guido, Rose Abjan en Judith Jacobse Aron, Rachel, Tisha, Rivka Marco en Heidi Jacobse Louise, Alexander, Sitra, Jeftha Gijsbert en Petra Jacobse Imke, Jitske, Silke, Sietze Hans en Jannetta Jacobse Thirza, Hannah, Esther Ilse en Wouter van der Wilt Aïsha en Jaël Sander en Mariëlle Jacobse Lucas, Naema Jantine en Marten van Engelen Rhodé Mirjam Jacobse 5 december 2016 Paauwenburgweg 139 4384 JD Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 9 december van 19.00 tot 20.00 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te Vlissingen. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. zaterdag 10 december om 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, Pres. Rooseveltlaan 766 te Vlissingen om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen De Heere heeft tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom. echtgenoot van Jans Jacobse-Simonse in de leeftijd van 63 jaar. We bidden de Heere om Zijn troost voor Jans, de kinderen, kleinkinderen en ons in dit verdriet. Oost-Souburg Piet en Suzan Jacobse-Meerman Vlissingen Corrie en Jan (in herinnering) Post-Jacobse Oost-Souburg Nel en Aart Willemse-Jacobse Doetinchem Adrie (in herinnering) en Ina J acobse-Zielman Oost-Souburg Bram en Willy Jacobse-v.d. Plasse Oost-Souburg Jan en Corrie Jacobse-Maas GoesCobi en Peter Hengsdijk-Jacobse Oost-SouburgAndré en Maja Jacobse-v.d. Poel Kruiningen Kees en Gerda Jacobse-Koppelaar Grasberg (D)Tonnie en Kirsten Jacobse-Kück Neven en Nichten Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen na een ernstige ziekte, onze geliefde zwager en oom Gilles Jacobse echtgenoot van fans Simonse in de leeftijd van 63 jaar. Mocht de Heere aan fans, de kinderen en kleinkinderen troost en kracht geven in dit grote verlies. Dat deze roepstem voor ons allen zou mogen dienen tot eeuwige zegen. Middelburg: H. Westerbeke-Simonse J. Westerbeke Aagtekerke: S. Simonse F. Simonse-Melse Meliskerke: C. Simonse G. Simonse-Walhout Aagtekerke: H. Simonse L. Simonse-Westerbeke Waarde: M. van den Bovenkamp-Simonse C. van den Bovenkamp Meliskerke: A. Westerbeke-Simonse W. Westerbeke (in herinnering) E. Simonse (in herinnering) Meliskerke: J. Simonse F. Simonse-de Bree Borssele: P. Simonse P. Simonse-Walhout Waarde: W. Simonse J. Simonse-van der Maas neven en nichten Vlissingen, 5 december 2016 Gilles Jacobse 5 december 2016 Voor eeuwig verbonden met zijn knikker is rustig ingeslapen. We zullen hem erg missen 03-12-2016 Zierikzee Team en medebewoners Janne wekken A Team en cliënten dagbesteding Nobelstraat Met droefheid delen wij u mede, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, onze broer, zwager en oom Pieter Willemse echtgenoot van Elizabeth Dekker in de leeftijd van ruim 87 jaar. Wij wensen (tante) Bets, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Grijpskerke: J. Willemse- Koppejan Kruiningen: L.C. de Voogd-Willemse Hardinxveld-Giessendam: J. Willemse J.L. Willemse-Rooze Neven en nichten Phie van der Horst-van den Berg Wim Louwerse Miranda woensdag 7 december 2016 Verslagen en verdrietig zijn wij door het overlijden van oprichter en directeur van Hillebrand Verspaning B.V. Zijn passie voor het vak, inzet, vakkennis en aanwezigheid op de zaak zullen we erg missen. Alle medewerkers Hillebrand Verspaning BV Middelburg Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze pa, opa en opa-opa weduwnaar van Hij overleed op 4 december 2016 in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: John en Nicolet Raoul Noëlle en Leroy, Aimée Damian Middelburg: Petra en Anton Melanie en Pascal, Dex Kelly en Stijn Correspondentieadres: t.a.v. familie van der Horst Coöperatie DELA, de Wijper 8, 4726 TG Heerle De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 december om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Onverwacht is onze lieve, sportieve broer, zwager en oom overleden. echtgenoot van Ans Arendse, in de leeftijd van 76 jaar. Wij wensen Ans, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Serooskerke: Riet en Piet Koole-Louwerse Serooskerke: Ina en Jo Jobse-Louwerse Westkapelle: Corrie en Jan Tilroe-Louwerse Wissenkerke: Nelly en Adrie (in herinnering) Kodde-Louwerse Oosterland: Lenie en Bart Wind-Louwerse Serooskerke: Peter Louwerse en Carla Koole Hengstdijk: Paul Serooskerke: Harry en Lian Louwerse-Janse Neven en nichten Rijen, 3 december 2016 Liefde houdt je in leven... Ook als je er niet meer bent... Lieve Olof, Bo en Tess... We zijn er voor jullie! Jolanda, Erwin, Annemieke, Einar, Wendi, Tristan Carolien, John, Guinevere, Marcel, Inge, Marco, Vanessa, Martijn, Marlou, Matthijs, Gerbrande, Merlijn, Marleen, John, Angela, Erik, Tanja, Robby, Stefanie, Ron, Lida, Samantha, Ferry, Mascha, Johan, Ina, Wout, Ruud, Jaimy, Franky, Meron, Vincent, Joke, Stefan, Marian, Margaret, Robert, Monique, Sam, Robbert, Jeroen, Kylian, Barry, Rienke, Menno, Riekje, Rian, Jannie, Hans, Majana, Job, Hans, Esmeralda, Edwin, Arno, Dennis, Brigitte, Barend, Carla, Pieter, Karlijn, Friso, Fatima, Arnold, Tanny, Hans, Anne-Marie, Frankie en alle kinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61