Benny Cheng Cho Van Angelika Hersevoort-Baars Neeltje Cornelia Luteijn - Verschuure Pieter Willemse Linda Maria Versluijs - Debaere COLOFON Familieberichten kijktip fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Willem Jansen Na een kort ziekbed is Bob Hill echtgenoot van onze collega Corrie Hill-Siwabessy overleden. We wensen Corrie, Jeremy, Chantal en verdere familie leden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers van de Studenten Adviesdienst van Scalda, L.C. Maas Manager STAD Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Sterke de Heere, Lena, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Uit aller naam: Familie van Driel Rectificatie Asjen Pieter Hersevoort Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma - Nel - echtgenote van Jan Luteijn in de leeftijd van 71 jaar. Heinkenszand: Jan Luteijn Maarssen: Marianne Romp - Luteijn Kenneth Romp Luke Oirschot: André Luteijn Charlotte de Boer Maurits 30 november 2016 Flamingostraat 3, 4451 CH Heinkenszand. De afscheidsdienst en crematieplechtigheid hebben volgens haar wens in besloten kring plaatsgevonden. f Verlies was er al voor het einde. Verdriet, voordat het afscheid kwam. De onzekere verwarring, die bezit van je gedachten nam. Al heb je ons verlaten, je laat ons niet alleen. Wat wij in jou bezaten, is altijd om ons heen. In de leeftijd van 87 jaar is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Piet E. Willemse-Dekker Jaap en José Liesbeth en Edwin Pieter en Biisra Stefanie Natasja en Ferry; Freek, Siem Denise; Eivi Willy en Leendert Mark en Ilse; Annemoon Judith en Roy We willen de medewerkers van TerReede, Vondellaan 21 woning 3 bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Vlissingen, 4 december 2016 Gasthuisstraat 12, 4364 AP Grijpskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 8 december om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Piet van 12.30 tot 12.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. VJ Geschokt en bedroefd ontvingen wij het bericht dat onze collega Eric de Winne (Erich) Op zaterdag 3 december 2016 is overleden. Erich werd slechts 55 jaar. Erich was een zeer betrokken collega en werkte met sommigen van ons al zeer lang samen. Wij leven intens mee met zijn familie en vrienden. Alle collega's en directie van Sandereijn BV dinsdag 6 december 2016 De God nu der volharding en der vertroosting geve u eensgezind van hetzelfde gevoelen te zijn Romeinen 15:5 Het werd, het was, het is gedaan sinds 2010 weduwnaar van Korneliske Hoogsteen *5 maart 1928 f 26 november 2016 Voorthuizen Nienke Jansen Correspondentieadres: Ploeg 15 3781 CD Voorthuizen Ingevolge zijn wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hull: Ray en Michael Middelburg: Jennifer en Pieter Goes: Mike en Monique Klein - en achterkleinkinderen 4 december 2016 Griffioenstraat 40, Middelburg Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 57, 4461 MG Goes De begrafenisplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 10 december om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn het personeel van "Hof 't Se ijs" dankbaar voor hun goede zorgen. Dirk Enige en Algemene kennisgeving Voor altijd in ons hart Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, schoonma en oma weduwe van Adriaan Jacobus Versluijs Retranchement, Oostburg, 5 februari 1939 4 december 2016 Oostburg: Sarie en Sjaak Aardenburg: Anthoinette en Marijke Anne en Alexander Marieke Matthijs en Renske Wolvega: Sjaak en Alie Correspondentieadres: van Walcherenstraat 36 4527 AX Aardenburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Dank aan allen die haar liefdevol verzorgd hebben. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 86