üvarJHila/] Abraham Pieter Geene Bram Geene Bram Geene 14 FAMILIEBERICHTEN O fïlensen inq.nl Neeltje van Haneghem - de Visser Cor de Haas "Nooit meer langs bos, beemd, berm en wei. Onverwacht snel na het overlijden van zijn vrouw, onze moeder en oma, is overleden onze liefdevolle vader en opa Wim Davidse sinds 1 januari 2016 weduwnaar van Maddy Davidse-Nieuwdorp "We '11 meet again - Vera Lynn Middelburg 10 november 1928 Goes 2 december 2016 Middelburg: Wilma en Willem Jasper en Janneke Joanne en Thijs Joris Jobine en Martijn Goes: Karin en Martin Marijn en Marjorie Marike en Jacco Thomas en Maartje Amsterdam: Bart t in liefdex'olle herinnering Rotterdam: Koert en Dini Daniel en Jiska Niki en Ewoud en achterkleinkinderen Piccardtstraat 40 4461 LD Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 7 december om 13.30 uur in de kerk van 's Heer Hendrikskinderen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van 's Heer Hendrikskinderen (Wissenkerke). Hierna is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in het Verenigingsgebouw 'Heer Hendrik', Te Werfstraat 18 's Heer Hendrikskinderen. De familie zorgt voor bloemen. Voor lieve ouwe opa - opa Davidse - Nu weer samen met ouwe oma Dag lieve ouwe opa We gaan u missen Thom, Frédérique en Isabelle Meike, Emmelie, Lize en Jarno Emma en Livia Seppe en Felice Vosz Rosalia Mathilda Boeding-Kindt Roos Emilius Julius (Miel) Boeding Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdrieten samen weer moed nu verder zonder hem, dat doetpijn te weten nooit meer samen te zijn. Dankbaar voor de liefde en vriendschap die we van hem mochten ontvangen, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve levenspartner van Marie Klaeijsen-de Vos *24 april 1939 Terneuzen f 4 december 2016 Marie Klaeijsen-de Vos Ab en Riet Klaeijsen-Vervaet Janko en Leentje - Tijne, Siem, Taeke Marinka en Ronald - Silvijn, Maryn Joop en Dominique Klaeijsen-de Ruijsscher Noëlla - Dylani, Ezio, Elena Dylan Churchilllaan 1052 4532 JJ Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 9 december om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren. Reik niet naar de hemel, maar haal 'm naar je toe. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, is na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, overleden mijn partner, onze lieve (schoon) vader en opa - Bram - Sinds 22 november 2013 weduwnaar van Corrie van de Stolpe 'Lid in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Ine Koole Kinderen en kleinkinderen Delft: John Geene en Linda Groeneveld Niels Goes: Ellen Schulte-Geene en Mare Schulte Bas, Gijs, Teun Onze dank gaat uit naar allen die hem het afgelopen jaar op liefdevolle wijze hebben verzorgd en bijgestaan. Goes, 4 december 2016 Correspondentieadres: Reaganlaan 42, 4463 WV Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 8 december van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpoldcr. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.00 tot 12.00 uur eveneens gelegenheid tot condoleren in Paviljoen 'de Meerkoet', Schelphoek 3 te Wolphaartsdijk. De dankdienst voor zijn leven, welke geleid wordt door Ds. G.R.P. van de Wetering, wordt gehouden op vrijdag 9 december om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente aan de Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart... Met heel veel verdriet, maar vol bewondering voor zijn vechtlust en doorzettingsvermogen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom. Pa (in liefdevolle herinnering) en Ma Geene Ina en Steef Piet (in liefdevolle herinnering), Corrie en Jos Tanja en Jozef Carla en Matthijs Neven en nichten 4 december 2016 Met verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze zwager en oom Hansweert: Eddie en Digna van de Stolpe Vaxjö: Frank en Carolina Nijmegen: Annelies en Rob Goes: Nico van de Stolpe kijk ook op dinsdag 6 december 2016 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig zijn wij dat van ons is heengegaan onze lieve mama oma en oma Neeltje. Wij zijn dankbaar voor haar liefde en zorg gedurende een lang leven. weduwe van Jannis Charles van Haneghem sinds 16 dec. 1982 Breskens, 4 september 1921 t Breskens, 4 december 2016 Vlissingen: Rob en Ineke Minderhout - van Haneghem Breskens: Ko en Jenny van Haneghem - Fenijn Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dorpsstraat 83 4511 ED Breskens Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van de Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Lieve ma, lieve oma, We hebben de bloemen gevraagd voor je te glimlachen, de vogels voor je te fluiten. Jij hebt ons de zon gestuurd met je hartverwarmende stralen... Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Hoek: Marlies Boeding en Ron de Danschutter Sophie en Hans, Joost Terneuzen: Rosita Boeding en Eric Schillemans Elodie en Arash Hulst: Edwin Boeding en Anja la Heijne Lieke, Jeske, Nieck en Sophie Middelbeers: Antoni Boeding en Nicole van Dorsselaer Anique en Huib, Simone 4 december 2016 Vivaldistraat 10, 4561 VT Hulst U kunt afscheid nemen van Roos in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 8 december van 18.45 tot 19.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 december om 11.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats Hulst, aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar artsen en personeel van De Blaauwe Hoeve.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 85