X 15 FAMILIEBERICHTEN Angelika Hersevoort-Baars Maria Maatje Meijers Neeltje Cornelia Luteijn - Verschuure Nel Luteijn - Verschuure V Benny Cheng Cho Van *"0>" O [ïlensen nq.nl Asjen Pieter Hersevoort Miranda - Nel - Nel Luteijn-Verschuure Jaantje Nieuwland Adriana 15 augustus 1932 t 5 december 2016 Lein de Nooijer echtgenoot van Clasina Meulmeester Lein de Nooijer dinsdag 6 december 2016 De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hull: Ray en Michael Middelburg: Jennifer en Pieter Goes: Mike en Monique Klein - en achterkleinkinderen 4 december 2016 Griffioenstraat 40, Middelburg Correspondentieadres: Fluitekruidstraat 57, 4461 MG Goes De begrafenisplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 10 december om 13.30 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn het personeel van "Hof 't Se ijs" dankbaar voor hun goede zorgen. 'Het is zo stil in mij...' lieve Miranda rust zacht Ooms, tantes, neven, nichten familie Doorns Achter tranen van verdriet... schuilt een glimlach van herinneringen... Jolanda Erwin, Daniël Elise, Cynthia, Ashley en Carmen Rustig is ingeslapen mijn zorgzame zus en onze schoonzus 6 mei 1930 t 3 december 2016 Kees Meijers Corry Meijers-Louwerse Koos Meijers-Gideonse Neven en nichten Correspondentieadres Plantlustweg 2 4353 SC Serooskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 9 december om 12.00 uur in de Petruskerk, Dominee van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend vindt omstreeks 13.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats, Vrouwen- polderseweg te Serooskerke. Na afloop kunt u de familie condoleren in de Petruskerk. Wij bedanken de medewerkers van Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging cl Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jan Luteijn in de leeftijd van 71 jaar. Heinkenszand: Jan Luteijn Maarssen: Marianne Romp - Luteijn Kenneth Romp Luke Oirschot: André Luteijn Charlotte de Boer Dirk Maurits 30 november 2016 Flamingostraat 3, 4451 CH Heinkenszand. De afscheidsdienst en crematieplechtigheid hebben volgens haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Overleden na een ernstige ziekte onze lieve schoonzus en tante gehuwd met onze broer Jan Kapelle: Dronten: Drimmelen: Wolphaartsdijk: IJ. Luteijn A. Luteijn - Slabbekoom J.B. Luteijn A.A. Luteijn - de Visser M.C. de Visser - Luteijn D. de Visser C. Luteijn PM. Luteijn - Steendijk Neven en nichten Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in de komende tijd. Trees en Marien Sabien en Jan Wij betreuren het overlijden van onze vriendin Wij wensen Jan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. We staan niet altijd stil bij het woord "samen", maar er is een groot gemis als "samen" uit je leven is.. Ruim twee jaar na het overlijden van haar geliefde Kees is nu overleden Mr. Anneke M. Bouwman-Pijper ex.test. Niek en Ineke Tramper mentor Correspondentieadres: Walstraat 44, 4381 EG Vlissingen Op donderdag 8 december is het van 13.00 tot 13.15 uur mogelijk om afscheid van Jaantje te nemen in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er in de aula aldaar een korte herdenking zijn, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Maar een man sterft, als hij verzwakt is, en de mens geeft den geest; waar is hij dan? Job 14:10 Met diepe droefheid delen wij u mede, dat na een periode van afnemende krachten, door de HEERE van ons is weggenomen, mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot-, overgroot- en bet-overgrootvader in de leeftijd van 93 jaar. C. de Nooijer-Meulmeester Lein en Maria de Nooijer-Shoesmith Lenie en Eddy van de Velde-de Nooijer Gré en Sjaak Paardekooper-de Nooijer Maatje de Nooijer, in liefdevolle herinnering Pieter en Roos de Nooijer-Besems Klein-, achter- en achter-achterkleinkinderen Oost-Souburg, 4 december 2016 Correspondentie-adres Rossinilaan 3,4384 MB Vlissingen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "De Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 8 december van 19.00 uur tot 20.00 uur in het rouwcentrum, Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 9 december om 13.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3, 4335 CS te Middelburg. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. R. Bakker. Aansluitend zal om omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Na een langdurige ziekte is uit onze familiekring weggenomen, onze lieve zwager en oom echtgenoot van Clasina de Nooijer-Meulmeester "Sterke de Heere de familie Joris Maatje Bep Piet en Corrie Neven en nichten In liefdevolle herinnering allen die hem voorgegaan zijn. 4 december 2016 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Sterke de Heere, Lena, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Uit aller naam: Familie van Driel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75