u Geen breuk in knie van ongelukkige Tukker Twee awards voor De Meeuwen na ruime zege op Serooskerke 13 Bij Hilversum zeiden ze: Ga zo door. Jullie horen in de top zes thuis dinsdag 6 december 2016 De Nieuw-Zeelandse rugbyer Kyran Tanuvasa stoomt namens Oemoemenoe op in het duel met Amstelveen, foto lex de meester van een bepaald niveau niet spon taan binnen komen lopen. Dat heb je bij die ploegen in de Rand stad wel." Bredere basis En dat niet alleen, denkt Van Dijk. Ook sponsors weten je dan sneller te vinden. „Om door te groeien heeft Oemoemenoe in ie der geval een bredere basis no dig", zegt Van Dijk. „Ons tweede team moet hoger gaan spelen dan nu in de vierde klasse. Zij moeten het niveau van het eerste team ook kunnen bijbenen, dat gat is op dit moment te groot." In plaats van het kampioen schap is de komende jaren een keer in de top drie eindigen een realistischer streven, zegt Van Dijk: „Of dat dit seizoen al moge lijk is? Op basis van de winst te gen The Dukes (vorig jaar tweede, red.) zou je kunnen zeggen van wel. Maar dat vind ik nogal een uitspraak." Met Hilversum en 't Gooi zijn er dit seizoen twee ploegen die in de ereklasse boven de rest uitste- —Joey Luitwieler ken. Daarachter volgt een rits clubs die behoorlijk aan elkaar ge waagd is. Oemoemenoe behoort tot de beteren van hen. Joey Luitwieler: „Vorig seizoen waren we soms beter dan onze te genstander en verloren we een wedstrijd. Dit seizoen is het een paar keer andersom geweest." Tot de vorming van de kam pioenspoule heeft Oemoemenoe nog twee zware wedstrijden in het verschiet. De ploeg treft nog, tegen 't Gooi (tweede) en HRC, dat op de vierde plaats staat. EREKLASSE Mitchell Minnaard Middelburg Dennis Tukker is met de schrik vrij gekomen. De linksback van zondag-tweedeklasser Zeelandia Middelburg ging zondagmiddag in het duel met Dubbeldam (2-i-zege) al na twee minuten naar de kant. „Het ging flink fout", blikt hij terug op het moment. „Ik stond behoorlijk vast in het zand dat op het veld gegooid was. Vervol gens kwam de tegenstander te gen mijn knie. Die schoot naar binnen en toen hoorde ik een flinke 'knak'." Tukker ging per ambulance naar het ziekenhuis in Goes. Op foto's bleek dat hij niets gebro ken had en er niets volledig was afgescheurd. Tukker: „Volgende week zijn er verdere onderzoe ken. Ik zit nu ingepakt met druk verband en loop op krukken. Ik ben bang dat er nog wel wat ka pot is, maar dat moet nog onder zocht worden." Zeelandia Middelburg boekte tegen de hekkensluiter de vijfde zege van het seizoen. Bij rust keek het nog tegen een achter stand aan, maar dankzij twee goals van Ruben van Winkelhof pakte het alsnog drie punten. VLISSINGEN Zaterdag-tweede klasser De Meeuwen beleefde een mooi weekeinde. De middenmo ter won de derby tegen het hoger geklasseerde Serooskerke met liefst 6-o en viel daarom twee keer in de prijzen bij de Zeeuwse Voetbal Awards. De eclatante zege tijdens het Walcherse onderonsje leverde de club uit Zoutelande namelijk de ti tel Club van de Week op. Seroos kerke werd de gehele wedstrijd overklast en op de overwinning viel dan ook niets af te dingen. Ook trainer Daan Eikenhout kreeg een uitverkiezing door de overtuigende overwinning van De Meeuwen. Hij is, nadat hij ja- van zijn beste wedstrijden van renlang aan Zeelandia Middelburg zijn formatie dit seizoen. Eiken verbonden was, bezig aan zijn eer- hout is dan ook de Trainer van de Week. Hattrick Tim de Winter werd unaniem gekozen tot de Speler van de Week. Hij viel zondag in bij Goes, dat tegen TOP na rust op een 1-2- achterstond kwam. De Winter maakte er met een loepzuivere hat trick hoogstpersoonlijk 4-2 van. Tilly Verduin van Smerdiek mag zich de Speelster van de Week noemen. Ze is nog maar zestien jaar, maar ze is wekelijks een sterk- houder in de verdediging. Tim de Winter is gekozen tot Speler van de Week. Als invaller scoorde hij drie keer voor Goes ste seizoen bij de ploeg uit de kust plaats. De galavoorstelling van za terdag kan gezien worden als een De stand: 1. RC Hilversum 9-45 2. RC 't Gooi 9-38 3a Cas RC 9-28 4. HRC 9-26 5. Oemoemenoe 9-26 6. RC Waterland 9-21 7. The Bassets 9-20 8. Dukes 9-20 9. Amstelveense 9-16 10. RC Diok 9-13 11. Hookers 9-10 12. Ascrum 9-7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73