COLOFON Familieberichten 1869 Marinus Phernambucq Marinus Phernambucq Pieter Willemse FAMILIEBERICHTEN 16 t Sckild Johannes (Joop) van de Velde Willem Walhout O fïlensen inq.nl Mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader is overleden op de hoge leeftijd van 98 jaar. Wolphaartsdijk, 7 augustus 1918 f Goes 3 december 2016 Wij zijn dankbaar dat we hem zo lang bij ons mochten houden. Wolphaartsdijk Rina Phernambucq-van de Vrie Kwadendamme Leon en Anneke Marko en Rianne, Nynke en Daan Erik en Ev Ovezande Ad en Anja Marianne en Michiel Elien Lisa en Nick Overveen Rinus en Coby Inge en Huub Matthijs Wij spreken onze welgemeende dank uit naar de medewerkers van Allévo, Zeeuwse Zorgmensen, SVRZ-locatie Ter Valcke en huisarts Binnekamp. Ze hebben hem uitstekend en met grote zorg verpleegd en zijn ons tot steun geweest. Onze dank gaat ook uit naar Jan Versluys en de buren die altijd klaarstonden om onze ouders te ondersteunen en bij te staan. Correspondentieadres: L.Q. Phernambucq Siguitsedijk 19 4434 NB Kwadendamme U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst die wordt gehouden op vrijdag 9 december om 10.30 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er een samenzijn in het Verenigingsgebouw 'de Brug', Oosterkerke- straat 3 te Wolphaartsdijk. Heden overleed onze zwager en oom Familie van de Vrie Catharina (Kaatje) Walhout-Murre Verlies was er al voor het einde. Verdriet, voordat het afscheid kwam. De onzekere verwarring, die bezit van je gedachten nam. Al heb je ons verlaten, je laat ons niet alleen. Wat wij in jou bezaten, is altijd om ons heen. In de leeftijd van 87 jaar is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Piet E. Willemse-Dekker Jaap en José Liesbeth en Edwin Pieter en Biisra Stefanie Natasja en Ferry; Freek. Siem Denise; Elvi Willy en Leendert Mark en Ilse; Annemoon Judith en Roy We willen de medewerkers van Ter Reede, Vondellaan 21 woning 3 bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Vlissingen, 4 december 2016 Gasthuisstraat 12,4364 AP Grijpskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 8 december om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Piet van 12.30 tot 12.50 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Zorg met hoofd, hart en handen Uitvaartverzorging uit -vaardig dinsdag 6 december 2016 kijk ook op all the harm, I've ever done A las! It was to none but me uit: the Parting Glass De laatste koers heb je alleen moeten varen en met veel verdriet heb ik je moeten laten gaan Heinkenszand, 5 - 6 -1935 Goes, 4-12-2016 Nellie van der Heide - Lagerberg Kinderen en kleinkinderen Elstarstraat 18 4421 DT Kapelle Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar dr. J.A. de Jong en hospice 'het Clarahofje' voor de goede zorgen. Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend, weet wat dat zeggen wil. We zullen je missen. We hebben afscheid moeten nemen van onze vader en opa Weduwnaar van Borssele 22 december 1929 Goes: Vlissingen: Lewedorp: 's-Gravenpolder: Goes: Ada Nous llanit en Hans, Jayden, Alyssa Anke en Kevin, Scarlett Jan, Leny, Trudy Marko en Karlijn, Celine, Jasmijn Eduard en Imke Hans Monique Sanne, Tom, Jesse Wim Monica, Tygo Carina Manon, Britt Goes 3 december 2016 De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 10 december om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de receptieruimte van het crematorium tijdens een informeel samenzijn. Correspondentieadres: Burg Lewestraat 5, 4456 AG Lewedorp Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dit bericht als zodanig te beschouwen. Rien de Bruijne, Uitvaartbegeleider SCHOUWE N-DUIVELAND Partner van Monuta T 0111 450 717 UJUJUJ.uitvaartsd.nl 0113 21429! 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl alexandramar|<Ucce uitvaartverzorging Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44