Mieke Abraham Pieter Geene Bram Geene Bram Geene klimop fTlensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 14 ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Toch nog onverwachts is overleden Adriaan Johannes van Giersbergen Eddy pd0bfb Amsterdam, t Middelburg, 10 augustus 1935 4 december 2016 Ria Dekker Edwin en Ariana Ronald Silvijn Irma en Jeroen Rick Demi Chelsey Ria en Ben Correspondentieadres Trompstraat 22 4335 HV Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op vrijdag 9 december van 10.15 tot 10.45 uur in het Rouw- centrum Adagio, Buitenhovelaan 1,4337 TIJ Middelburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Met grote bewondering voor zijn veerkracht en doorzet tingsvermogen, nemen wij verdrietig afscheid van Rinus Giljam Enthousiast bridger en lid van onze verenigingen. Wij danken hem voor zijn sportiviteit en zijn bestuurlijke bijdrage aan ABC. Namens de leden en het bestuur van ABC bridge, Marjan van Stijn, voorzitter Namens de leden en het bestuur van MBC bridge, Nell Snoeren, voorzitter Na een kort ziekbed is Bob Hill echtgenoot van onze collega Corrie Hill-Siwabessy overleden. We wensen Corrie, Jeremy, Chantal en verdere familie leden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de medewerkers van de Studenten Adviesdienst van Scalda, L.C. Maas Manager STAD Voor lieve ouwe opa - opa Davidse - Nu weer samen met ouwe oma Dag lieve ouwe opa We gaan u missen Thom, Frédérique en Isabelle Meike, Emmelie, Lize en Jarno Emma en Livia Seppe en Felice Vosz J.A.Guiran "Nooit meer langs bos, beemd, berm en wei. Onverwacht snel na het overlijden van zijn vrouw, onze moeder en oma, is overleden onze liefdevolle vader en opa Wim Davidse sinds 1 januari 2016 weduwnaar van Maddy Davidse-Nieuwdorp "We '11 meet again - Vera Lynn Middelburg Goes 10 november 1928 2 december 2016 Middelburg: Wilma en Willem Jasper en Janneke Joanne en Thijs Joris Jobine en Martijn Goes: Karin en Martin Marijn en Marjorie Marike en Jacco Thomas en Maartje Amsterdam: Bart f in liefdevolle herinnering Rotterdam: Koert en Dini Daniel en Jiska Niki en Ewoud en achterkleinkinderen Piccardtstraat 40 4461 LD Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 7 december om 13.30 uur in de kerk van 's Fleer Flendrikskinderen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van 's Heer Hendrikskinderen (Wissenkerke). Hierna is er gelegenheid voor samenzijn en condoleance in het Verenigingsgebouw 'Heer Hendrik', Te Werfstraat 18 's Heer Hendrikskinderen. De familie zorgt voor bloemen. Reik niet naar de hemel, maar haal 'm naar je toe. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, is na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, overleden mijn partner, onze lieve (schoon) vader en opa - Bram - Sinds 22 november 2013 weduwnaar van Corrie van de Stolpe 'Lid in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Ine Koole Kinderen en kleinkinderen Delft: John Geene en Linda Groeneveld Niels Goes: Ellen Schulte-Geene en Mare Schulte Bas, Gijs, Teun Onze dank gaat uit naar allen die hem het afgelopen jaar op liefdevolle wijze hebben verzorgd en bijgestaan. Goes, 4 december 2016 Correspondentieadres: Reaganlaan 42, 4463 WV Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 8 december van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpoldcr. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.00 tot 12.00 uur eveneens gelegenheid tot condoleren in Paviljoen 'de Meerkoet', Schelphoek 3 te Wolphaartsdijk. De dankdienst voor zijn leven, welke geleid wordt door Ds. G.R.P. van de Wetering, wordt gehouden op vrijdag 9 december om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente aan de Tulpstraat 2 te Goes. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart... Met heel veel verdriet, maar vol bewondering voor zijn vechtlust en doorzettingsvermogen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom. Pa (in liefdevolle herinnering) en Ma Geene Ina en Steef Piet (in liefdevolle herinnering), Corrie en Jos Tanja en Jozef Carla en Matthijs Neven en nichten 4 december 2016 Met verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze zwager en oom Hansweert: Eddie en Digna van de Stolpe Vaxjö: Frank en Carolina Nijmegen: Annelies en Rob Goes: Nico van de Stolpe dinsdag 6 december 2016 Na een rijk en liefdevol leven is, in haar eigen vertrouwde omgeving, onverwachts van ons heengegaan onze geliefde mama, oma en overgrootmoeder Maria Ethelma Brons - Vrijenhoek sinds 1974 weduwe van Hendricus Johannes Brons Den Haag Renesse 17 maart 1929 2 december 2016 Hans Brons en Pauline Beran Sander Timo Tessa en Sil Petra Brons en Kees de Kraker Wolfert Lotte Susanne Sjarel Renee Brons Jetta Willem Op donderdag 8 december om 13.00 uur herdenken wij Mieke in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Correspondentieadres: Petra Brons Burghse Ring 20 4328 LL Burgh-Haamstede 06 19440650 Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze dierbare broer, zwager en oom weduwnaar van J.M.Guiran-Buijs Krabbendijke: N.J.Guiran-Slabbekoorn H.A.Guiran (in herinnering) Smilde: E.J.Boogaardt-Guiran J.M.L.Boogaardt (in herinnering) Middelburg: A.A.Guiran T.A.Guiran-Frangois Neven en nichten Schoonhoven, 2 december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42