kiiken Victor Frankenstein Déja vu uit de toekomst Gotham 2 Wifiloos i» on demand W¥ Je komt ogen en oren te kort fttgame Series of films streamen is leuk, behalve als je buiten de wifi-deur bent en je je databundel ziet verdampen. Videoland heeft met Download to Go nu een oplossing: je kunt vooraf de content downloaden om op een later tijdstip - op de achterbank, in de trein of in het vliegtuig bijvoorbeeld - te bekijken. Samenstelling: Sanne Tegelaar HORROR In de film Victor Frankenstein speelt Daniel Radcliffe een hyperintelli gente versie van Igor, de gebo chelde assistent van de gestoorde dr. Frankenstein (James McAvoy). Deze Igor is heel anders dan de ver sies die in de vorige Frankenstein- films opdoken. Hij is minstens zo intelligent als de dokter en helpt met de medische experimenten, maar heeft een ander moreel kom pas dan Frankenstein. Onterecht haalde deze intrigerende variant van klassieker de bios niet. Ab Zagt Ook Batman is ooit kind geweest. Hoe hij in zijn jonge jaren de V J dood van zijn ouders verwerkte, is onder meer te zien in Gotham. De serie is verslavend. Wie het eerste seizoen heeft gezien, zal zeker reik halzend hebben uitgekeken naar het vervolg, nu op dvd. Weer wor den pittige moorden gepleegd in Gotham. De strijd om de macht in deze stad (gemodelleerd naar New York) laait hevig op als een miljar dair volslagen gestoorde criminelen mobiliseert. Zij deinzen er niet voor terug een politiekorps compleet uit te moorden. Ongeschikt voor tere zielen, maar de morbide sfeer is wel heel fraai en duister in beeld gebracht. Ab Zagt ACTIESERIE Wie nog één keer ondergedompeld wil worden in de fantasywereLd van J.R.R. Tolkien kan zich uitleven op de blu-ray- box waarin de filmtrilogieën The Hobbit en The Lord of the Rings te bewonderen zijn, evenals reportages, deleted scenes en interviews. Zitvlees is vereist. Kijkers die de strijd om de magi sche ring nog eens willen bekijken, zijn ongeveer een etmaal in de weer met maar liefst 30 schijven. En er zou zelfs nog materiaal zijn blijven liggen. €110 Misschien dat toekomstige historici het aantal verstreken jaren niet langer aflezen aan boomringen, maar aan de hoe veelheid Call of Duty-deeltjes. Elk jaar komt weer een nieuw deel uit in een oneindige reeks en dan bekt een ondertitel als Infinite Warfare net wat beter dan CoD 13, Anders dan aarts concurrent Battlefielddat dit jaar gedurfd voor de Eerste WereLdoorlog als strijdterrein koos, kiest Infinite 1/l/orforejuist voor ons sterrenstelsel in de verre toekomst, met opstandige Marskolonisten en hun robots als kanonnenvoer. Een antizwaarte- krachtgranaat hier en een vlieg- missie daar kunnen niet voorko men dat de speler een déja vu- ervaring staat te wachten. Niet erg, want de presentatie is puik en het speelt soepel, maar nu de eerste verkoopcijfers een da lende trend vertonen, is het geen gek idee voor de ontwikkelaar om toch eens een jaartje over te slaan. —Anton Damen Call of Duty: Infinite Warfare voor PC, PlayStation 4 en Xbox 14 zaterdag 3 december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78