Tarieven 2017 Westerscheldetunnel 8 Verkoopexpositie Kunstuitleen Terneuzen vanaf 1 januari 2017 www.westerscheldetunnel.nl €25,00 €19,00 €15,25 18,20 13,90 11,15 (5} 0^0 2,5° 2,50 2,00 Tarieven ongewijzigd Voordelige t-tag tarieven voor abonnees Voordeel vanaf 150 passages per jaar Speciaal tarief voor motoren Zes tolvrije dagen Meer informatie gevreten objecten die het midden houden tussen auto's en skeletten van een uitgestorven diersoort. Nu ik het toch over dieren heb, moet ik de beesten van Carolien Adriaanse even noemen. Haar 'Blauwe beesten' en 'Jachttrofeeën' zijn speelse vondsten die een glim lach oproepen. En tegelijkertijd iets vertellen over onze relatie met de natuur. Het gekozen werk is meestal licht van toon. Maar niet vrijblij vend. In zijn grafiek laat Alec Ja cobs - de 'Jonge Rembrandt van 2012' - iets zien van de zoektocht van zijn generatie naar geluk. Ter wijl 60-er Olphaert den Otter in een mooie zeefdruk met de titel 'Oost West brandt best' een bran dend huis opvoert als symbool van verdwenen waarden. Zo zijn de konijntjes van Lidy Jacobs de ver beelding van een door-en-door geseksualiseerde samenleving. En op een subtiele manier laat Ta mara Dees mij in haar ingekleurde oude prentbriefkaarten stilstaan bij het concept tijd en de ongrijp baarheid ervan. Er is ook wat meer klassiek werk. Ik geniet dan van de per soonlijke verwerking van traditio nele onderwerpen als landschap en stilleven. Voor het eerste ben je bij Theo Jordans aan het goede adres. Heerlijk vrij vangt hij licht en kleur in zijn op de grens van abstractie balancerende aquarellen van bosschages. Het stilleven is in handen van Jorien Brugmans een gegeven waar het ingehouden schilderplezier van afspat. Ik wens u veel kijk- en koopplezier met deze bonte verzameling schilde rijen, foto's, grafiek en objecten. Met 'Kleintje kunst' zet de Kunstuitleen Ter neuzen de traditie voort. Elk najaar een verkoopexpositie van goede kunst voor kleine prijzen. De nieuwe coördinator Bianca Runge zet wel haar stempel op de presentatie. Er is meer werk dan voorheen van (jonge) kunstenaars die landelijk en internationaal in de belangstel ling staan. Zoals Stefan Gross, die vorig jaar veel opzien baarde toen hij bij Fort Asperen een levensgrote roze JSF exposeerde. Toepasselijk zijn er nu kleine exemplaren van dat ge vechtstoestel te koop. Van gesmol ten thermoplast, gemengd met pig ment. Roze herinneringen aan een hightech wapen. Een multiple dat zowel een gesmolten jongens droom is als een vraag: kopen we met dit toestel vrede of alleen een illusie? Er is meer speels commentaar op de rol van technologie in onze tijd. Olaf Mooij is bekend van zijn Braincar, een auto waarvan het dak is omgevormd tot grote hersenpan. Mens en auto zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. Mooij toont aan auto's of auto-onderdelen ver wante vormen in glazen potten. Alsof de auto op natuurlijke wijze in ons leven kwam. En ik zie ook 'Fossielen', kleine door de tijd aan- WESTERSCHELDE TUNNEL Te huur: prachtige appartementen De eerste maand geen dubbele maandlasten! zaterdag 3 december 2016 Tarieven per enkele passage inclusief 21% BTW, geldig voor 2017* Categorie standaard t-tag" veelgebruikers- lengte kleiner dan of gelijk aan 6 meter en 5,00 3,80 3,05 een hoogte kleiner dan of gelijk aan 3 meter lengte groter dan 12 meter en een hoogte groter dan 3 meter lengte groter dan 6 meter en een hoogte van het voertuig kleiner dan of gelijk aan 3 meter lengte kleiner dan of gelijk aan 12 meter en een hoogte groter dan 3 meter Objecten van Carolien Adriaanse. Bonte verzameling kunst, ook te koop Diensten worden verleend conform de Algemene Voorwaarden Westerscheldetunnel. In 2017 gelden dezelfde tarieven als in 2016. Dit betekent dat zowel de standaardtarieven als de t-tag tarieven ongewijzigd blijven. De t-tag is een elektronisch apparaatje dat u in de houder achter de voorruit van uw voertuig plaatst. Met een t-tag kunt u zonder te stoppen bij de tolpoorten op het Tolplein doorrijden, 24 uur per dag. Het verschuldigde tolgeld wordt automatisch afgeboekt van uw (prepaid) tegoed. Bovendien geeft het gebruik van de t-tag recht op een hoge korting op het toltarief. Om gebruik te kunnen maken van de t-tag sluit u een abonnement af met Movenience (via Klantenservice of www.movenience.nl). U machtigt Movenience om een beginbedrag van 6 60 of 200 per t-tag (of m-tag voor motoren) van uw bankrekening af te schrijven. Van dit ontstane tegoed worden de verschuldigde tolgelden betaald. Zodra de bijboekdrempel bereikt is, wordt uw tegoed door middel van een (doorlopende) automatische incasso met het bijboekbedrag aangevuld. Zo beschikt u altijd over voldoende saldo. Abonnees die vaker dan 150 keer per jaar met hun t-tag of m-tag door de Westerscheldetunnel rijden, krijgen een veelgebruikerskorting van 20% van het t-tag tarief. De veelgebruikerskorting: - geldt vanaf de 151 ste passage - wordt per passage verrekend - de telling begint elk kalender- - geldt per t-tag of m-tag jaar weer opnieuw - geldt voor alle categorieën Voor motoren geldt het tarief van categorie 5. Alle motorrijders betalen 2,50 bij de kassa. Omdat het detectiesysteem in het wegdek niet alle motoren herkent, zijn motorrijders, ook klanten met een t-tag of een m-tag, vanwege de veiligheid verplicht om via de kassalanen te rijden! Gratis naar de andere kant van de Westerschelde? Bijvoorbeeld voor familiebezoek of een dagje winkelen? In 2017 zijn er zes dagen waarop iedereen de tunnel kan passeren zonder tol te betalen. Deze tolvrije zaterdagen zijn: 28 januari, 25 februari, 8 april, 9 september, 28 oktober en 25 november. Kijk op www.westerscheldetunnel.nl of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl of bel de Klantenservice - vanuit Nederland: 0900 - 23 58 866 - vanuit het buitenland: 0031 113 - 232 844 Volg ons ook op Twitter via @WSTVerkeer of via de app WST Verkeer M N.V. Westerscheldetunnel 'Kleintje Kunst met Grote Na men': Werk van 19 kunstenaars met prijzen tussen 15 en 400 euro. T/m 23 december, Kunst uitleen Terneuzen, Bellamystraat 26a, wo. t/m vr. 13.00-17.00 uur. Za. 10.00-14.00 uur. Nico Out Recensie Aquarel van Theo Jordans. MEEtt MÓ&EUTK HET t>£ SUJiSKU-TOUUEL thuis op Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44