Mercedes-Benz Star Assistant Hoofd Inspectie (M/V) OVET PROJECTMANAGER (1FTE) TWEAKERS .NET NOG DE ALGEMENE VOORWAARDEN VAN ITONES GELEZEN EN IN ALINEA 284 k STAAT WAT GEKS automotions Mercedes-Benz TECH high quality products in special materials Quality in bulk tweakers Goes Albert Plesmanweg 2, 4462 GC automotions.nl/mercedes-benz Voor onze vestiging in Goes zoeken we een enthousiaste en nieuwsgierige medewerker. Automotions is hét adres voor personenauto's en bedrijfswagens van Mercedes-Benz en smart. Met een gemotiveerd team van professionals verlenen we onze klanten optimale service. Werken voor Mercedes-Benz betekent werken voor een A-merk. In een ambitieus bedrijf dat de beste wil zijn in alles wat het doet. Die houding vind je terug bij onze professionele medewerkers. De functie Werken voor Mercedes-Benz betekent werken voor een top-5-autobedrijf en een luxury brand in de wereldwijde top 15. In deze functie ben jij het eerste gezicht van Mercedes-Benz. Je ontvangt onze klanten hartelijk en proactief in de showroom, biedt ze een drankje aan en stelt ze op hun gemak. Met jouw enthousiasme probeer je er achter te komen wat de wensen van de klant zijn, zodat je hem of haar kunt voorstellen aan de juiste collega, ook aan de telefoon. Wanneer het druk is, hou jij rustig het overzicht. Terwijl je er tegelijkertijd op let dat de showroom en receptie er verzorgd uitzien. Natuurlijk heb je interesse in ons merk en hou je de ontwikkelingen bij, zodat je goed op de hoogte bent. Jouw eigenschappen: Opleiding op MBO-niveau; Je bent representatief en een uitstekende gastvrouw/gastheer; Full-time flexibel inzetbaar, bereid om ook regelmatig op zaterdag te werken; Proactieve instelling; Bekijk de vacature op automotions.nl/vacatures of stuur je motivatiebrief met C.V. o.v.v. 'Star Assistent Goes' uiterlijk 15 december 2016 naar: werken@automotions.nl. The best or nothing. SCHELDE EXOTECH U Schelde Exotech gevestigd te Vlissingen, legt zich met ca. 75 medewerkers toe op het vervaardigen en repareren van apparaten t.b.v. de (petro)chemische industrie, onderzoeks-instituten, universiteiten en defensie. Het gaat hierbij veelal om technisch gecompliceerde producten vervaardigd uit hoog waardige materialen. De klantenkring is zowel lokaal als wereldwijd en omvat o.a. bedrijven als Dow Chemical, Shell, Yara, Areva, Urenco, tnvista en Trinseo. Voor onze afdeling Inspectie zoeken wij een Werkzaamheden Het inspecteren van apparatuur volgens inspectieplannen en opstellen van inspectie rapportages. Het coördineren en leidinggeven aan de afdeling inspectie in samenwerking met de QA/QC-manager. Het begeleiden van (klanten)inspecteurs. Communicatie met andere afdelingen binnen Schelde Exotech is cruciaal. Onderwerpen zijn klanten specificaties, ontwerp codes, overleg met projectleiders, engineering, inkoop en de productie. Wat wij vragen Je hebt een afgeronde opleiding op HBO of MBO niveau (werktuigbouw) en ervaring in het vakgebied inspectie. Kennis van de markt, analytisch vermogen, motivatie en communicatie zijn voor jou geen loze kreten. Uiteraard werkje met MS Office en kun je lezen en schrijven met Excel en Word. Nederlands en Engels beheers je in woord en geschrift. Duits en Frans wordt wenselijk geacht. Je bent een team-player. Wat wij bieden Wij bieden je een collegiale, informele werksfeer met ruimte voor eigen initiatief. Je krijgt de kans om je optimaal te ontwikkelen in het vakgebied. Uiteraard word je in de gelegenheid gesteld tot het volgen van opleiding(en). Schelde Exotech betaalt je een concurrerend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie/sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jos Mols, Managing Director, e-mail jos.mols@exotech.nl. Je sollicitatie per brief of e-mail, voorzien van CV kun je richten aan: Schelde Exotech bv t.a.v. J. Mols Postbus 531 4380 AM Vlissingen OVET B.V. is een stuwadoorsbedrijf met ruim 100 werknemers met overslag- en opsiagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in de staal- en energiesector voornamelijk in Europa. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving De projectmanager is (mede) verantwoordelijk voor de verschillende projecten die binnen Ovet worden uitgevoerd. Hij werkt in dagdienst, valt onder de dagelijkse leiding van het hoofd exploitatie &TD en werkt nauw samen met alle betrokkenen binnen een project. De standplaats is Vlissingen, maar er wordt uiteraard van de projectmanager verwacht dat hij op beide locaties van Ovet werkzaamheden verricht. Functie-inhoud De projectmanager wordt met name belast met projecten ter ondersteuning van de Technische Dienst (onderhoudsprojecten i.v.m. de bestaande bedrijfsmiddelen) en de Commerciële Dienst (het ontwikkelen van nieuwe projecten en verstrekken van gedegen informatie hierover). De projectmanager: - begeleidt projecten in verschillende disciplines (elektrotechniek, mechanische constructies, civiele techniek). - maakt voorcalculaties, haalbaarheidsstudies, kostenvergelijkingen en nacalculaties. - leidt een project waaronder o.a. valt: plannen, budgetbeheersing, opvolgen en begeleiden, administratie, bewaken van de kwaliteit, communicatie en rapportage. - onderhoudt contacten met verschillende belanghebbenden van het project. - heeft aandacht voor het stimuleren en verbeteren van veiligheid en veilig werken. - heeft aandacht voor het respecteren van investeringsbudgetten en het reduceren van de operationele kosten. Functie-eisen HBO (ingenieur)- opleiding of door ervaring verkregen werk- en denkniveau. Aantoonbare leidinggevende ervaring en eigenschappen. Brede basiskennis in combinatie met inzicht in de organisatie. Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. Sociaal vaardig en samenwerkend. Plannen, organiseren en bewaken. Kunnen werken met een CAD-programma, bij voorkeur in 3D. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 18 december 2016 richten aan OVET B.V., afdeling P&O, Postbus 1200, 4530 GE Terneuzen of per mail personeel@ovet.nl Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Tom d'Haens (06-30314009) en voor de procedure met Marlous de Wolf (06-44196171). De sollicitatiegesprekken zijn voorzien in week 51.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 22