€399 reiskatern.nl Hallo, ik ben loost. De online (accountant van jouw toekomst. Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Blanca Winterzon aan de Costa 8dagenBenidorm Vanaf Genieten in Benidorm TUI Meld je aan via hallojoost.nl Walk of fame kastelen De reisleiding neemt u mee naar het vestingsstadje Alfaz del Pi, met sterallures en sinaasappelbomen, waar u het échte Spanje proeft op de weekmarkt. Dan op naar het witte dorpje Polop met sfeervolle straatjes. Ook maakt u kennis met de hoofdstad van de Costa Blanca: Alicante, inclusief kasteelbezoek, stadsrondrit en tijd voor een terrasje of om te shoppen. Vertrek: januari en februari 2017 Inclusief vliegreis Verblijf in 4-sterren hotel Volpension: ontbijt, lunch en diner 2 uitstapjes in de omgeving Nederlandssprekende reisleiding Vi dag excursie Alfaz del Pi en Popol (per bus met de reisleiding) Vi dag excursie Alicante (per bus met de reisleiding) Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter in Benidorm! Deze populaire badplaats is een gezellige winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waardoor het er ook nog eens aangenaam warm en droog is. Boek nu deze aanbieding en vertrek al in januari of februari lekker voor een weekje naar de Winterzon! Hotel RH Royal**** Benidorm U verblijft in dit moderne, luxe 4-sterren hotel, vlakbij het Levante strand en op slechts 400 meter van het oude centrum. In het buffetrestaurant geniet u van heerlijke internationale gerechten maar ook van typische Spaanse gerechten zoals een Valenciaanse paella. In de omgeving van het hotel zijn talrijke bars, restaurants en terrasjes. Wilt u de omgeving verkennen? Huur dan een fiets bij het hotel of wandel langs de boulevard. Inclusief: Retourvlucht naar Alicante met Transavia vanaf Amsterdam, Rotterdam of Eindhoven Luchthavenbelasting en brandstofheffing Transfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in hotel RH Victoria 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet water en wijn tijdens de avondmaaltijden 8-daags arrangement vanaf 399,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteiten fonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Aankomst op dinsdag, woensdag, zaterdag en zondag. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op geselecteerde data bij vertrek vanaf Amsterdam Schiphol. De actuele prijzen per vertrekdatum en vanaf andere luchthavens vindt u op de website van Reiskatern. Bekijk ook de sfeerfilm! Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900- 8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 55+ winter zon-pakker Benidorm - Hotel RH Royal, Tip: Ontdek het ruige, bergachtige achterland met huurauto of excursie, bezoek sfeervolle omliggende plaatsjes als Altea, of pak de trein voor een dagje shoppen in Alicante. Meer informatie en boeken Ga voor Hotel RH Royal naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1621 /f$>, /SS of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel 4£$ (#1 O O Joost regelt snel, efficiënt en voordelig je financiële zaken. Joost zorgt dat jij als ondernemer nooit voor financiële verrassingen komt te staan en beperkt risico's tot een minimum. Joost heeft namelijk een uniek product: de Volgend Jaarrekening. Met de Joost Volgend Jaarrekening krijg je niet alleen inzicht in de huidige financiële situatie van jouw onderneming, je hebt voortaan ook optimaal inzicht in je toekomstige cijfers. Via de online klantportal van Joost beschik je 24/7 over de meest actuele stuurinformatie. Je krijgt volledig grip op jouw financiële toekomst. Erg prettig en wel zo rustig ondernemen. Kortom, met Joost van WEA sta je in het heden, ken je het verleden en anticipeer je op de toekomst. Stap over naar de accountant van nu. Kijk voor meer informatie op hallojoost.nl of bel met één van onze specialisten op 088 HALLO JOOST Zó regel je financiële zaken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 18