njaaiuïïjlm! 26 FAMILIEBERICHTEN Catharina Elisabeth Adelaar - Van Keulen ()'or oa/i Qje/om Wim Francke Piet Jongman Maria Kuijpers-Michielsen Piet de Regt Jozef Nonneman Pieter Cornelis Salomé Q fïlensen inq.nl Uw welgemeende en overweldigende medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van is ons tot grote troost geweest. Ook helpt uw warme belangstelling ons de herinneringen aan onze lieve en innig geliefde vrouw, mama en oma levend te houden. Onze hartelijke dank! Kees Adelaar, Gerard Paula Lies Elie, kleinkinderen Terneuzen, december 2016 Irma van den Bunder-van Pamelen Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de mooie kaarten en steunbetuigingen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria van Damme-Heije Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Maria in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Familie van Damme-Heije Clinge december 2016 Maarten Doedée René den Engelsman Jozef Hemelaar Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van Eddy Vermandei Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Familie Vermandei Familie Malcontent Familie Vermeulen Hulst, december 2016 Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen en uw aanwezigheid bij de crematie na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Joke Nonneman-Rodrigo kinderen en kleinkinderen Hulst, 3 december 2016 Lucie van Opdurp-van den Bossche kijk ook op zaterdag 3 december 2016 Wij willen iedereen bedanken voor het hartelijk medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Het is voor ons een troost dat onze moeder in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Familie van den Bunder IJzendijke, december 2016 Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk harte lijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van onze zoon, papa en broer We willen u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid bij het afscheid, de bloemen, lieve kaarten en reacties ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Ook een speciaal dankwoord aan het uitvaartcentrum de Ridder voor de mooie verzorging en begeleiding. Henk en Marleen Doedée en nabestaanden Geen dag dat we niet over je praten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je niet missen... We zijn als tamilie dankbaar voor de enorme steun die we hebben gekregen na het plotselinge verlies van onze lieve Hartverwarmend waren de vele kaarten, berichtjes, bloemen, telefoontjes en bezoekjes. Indrukwekkend was het afscheid, waarbij zo velen aanwezig waren. Deze enorme belangstelling en warme betrokkenheid heb ben ons ontzettend goed gedaan en geven ons veel troost. Onze hartelijke dank hiervoor. Nancy, Youri Kitty en familie Terneuzen, december 2016 Na het overlijden van mijn man, onze pa, schoonvader en trotse opa willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. Jannie van Belois - Houg, kinderen en kleinkinderen Groede, december 2016 Wij danken u hartelijke voor uw medeleven bij het overlijden van mijn man en onze vader Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun bij het verwerken van dit verlies. Annette, Wilko en Roger Terneuzen, december 2016 Bij het onverwachte overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven, bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij de uitvaart. Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Ria Hemelaar-Verstraeten Kinderen en kleinkinderen Diep getroffen zijn wij door de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, welke wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader Hiervoor onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan dr. Geppaard, Thuiszorg afdeling Breskens en collega's voor de liefdevolle verzorging. Jenny Jongman-Risseeuw Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, december 2016 Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zo velen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de uitvaart van onze ma en oma hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, december 2016 In plaats van kaarten Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Familie De Regt Heer Janszdorp 23, 4493 EA Kamperland Zoveel medeleven, zoveel troostvolle woorden, zoveel liefdevolle brieven en kaarten. Wat hebben ze veel voor ons betekend en ons kracht gegeven om door te gaan. Het was fijn te ervaren dat u zo met ons hebt meegeleefd na het overlijden van mijn zorgzame vrouw en lieve moeder Dit zullen we nooit vergeten. Onze welgemeende dank hiervoor. Rudie van Opdurp Patrick van Opdurp Groede, december 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde broer en oom zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: W. Salomé Breskens, december 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 162