V FAMILIEBERICHTEN 25 Han Mondeel pi£t£r Jacob Marr^ piot Marrc Johannes Jacobus Petrus Spitters Jerina de Pan-Geelhoed tSH Q fïlensen inq.nl Willemina Pieternella Polderman Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend nemen wij afscheid van onze sportieve doener. We zullen je ontzettend missen mijn lieve man, onze pap, schoonvader en opi in de leeftijd van 81 jaar Middelburg: Ria Mondeel-van Dongen Teteringen: Ronald en André Eindhoven: Annemarie en Adrie Yannicka Almoria en Thom Goes, 30 november 2016 p/a Monuta de Voorzorg Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 7 december om 14.30 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand is er gelegenheid om afscheid van Han te nemen. Nadien vinden wij het fijn met u herinneringen op te halen in de condoleanceruimte van het crematorium. We betreuren het om afscheid te moeten nemen van onze sportvriend Han Mondeel Wij wensen Ria, de kinderen en verdere naaste familie veel sterkte toe. De Veteranen van a.v. Dynamo Een gewoon mens Bijzonder Jij en Ik Voor altijd Verbonden in Liefde Zo Krachtig Zo kwetsbaar Zo dierbaar Met verdriet in ons hart moeten wij u meedelen dat, na een moedig gedragen langdurig lijden, mijn lieve vriend, dierbare broer, onze zwager, oom en oudoom heden is overleden in de leeftijd van 82 jaar. Hoedekensekerke Wassenaar. Baarland W.M. van Leerdam Kinderen en kleinkinderen J.P. Murre E.C. Murre-Knobbout Jan, Jasmina Tineke en Maarten, Els M.J. Murre f C. Murre-op 't Hof Marjan, Alexandra Jan en Frieda, Lucas Wij danken de medewerkers van Allevó voor de goede zorg die ze Piet thuis hebben gegeven. Baarland, 1 december 2016 Correspondentieadres J.P. Murre Prins van Wiedlaan 112242 CC Wassenaar. Piet is thuis alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 6 december om 13.00 uur "De Kleine Toren", Nieuweweg 3 te Baarland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Kleine Toren". Na 28 jaar vriendschap met elkaar te hebben gedeeld, hebben wij afscheid genomen van onze buurman Je was voor ons een fijne buurman. We wensen Wil en de familie veel sterkte toe. Piet en Linda van Wingen Peter en Fien, Inge en Pieter, John en Bianca Mark en Nadine en kleinkinderen Enige en algemene kennisgeving Overleden Weduwnaar van Adriana Catharina van den Heuvel *1 juni 1924 - f 1 december 2016 De dank gaat uit naar de medewerkers en het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Zoute Vieverin Oost-Souburg voor de goede begeleiding en verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartzorg van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 6 december om 14.00 uur in de H. Bonifaciuskerk te Kwaden- damme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Je fits gei tot haar: "Ik ben de opstanding en het leven. Wie geloof oefent in mij, gal ook al sterft hij, tot leven komen. Johannes 11:25 Trots en dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Hubertus Michiel Christiaan de Pan in de leeftijd van 70 jaar. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Kamperland, 30 november 2016 Frisostraat 19 4493 BR Kamperland De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 6 december om 10.30 uur in de Koninkrijkszaal van Jehovah's Getuigen, Van Hallstraat 3 in Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in Dorpshuis Casembroot, Alexiaplein 1 in Kamperland, waarna wij Rina zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Begraafplaats van Kamperland aan de Veerweg. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren in Dorpshuis Casembroot. Rina is thuis, alwaar geen begoek. Kom alsjegelf tijdens de uitvaart. Zoals Rdna van mensen hield, go hield gij ook van bloemen. Rina de Pan-Geelhoed zaterdag 3 december 2016 kijk ook op Gehuld in de warmte van wie haar lief hadden is overleden mijn moeder weduwe van Bram de Nood 29-12-1921 t 29-11-2016 Voor altijd in ons hart Anja de Nood Dorpstraat 6>a 4352 AC Gapinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve optimistische zus, schoonzus en tante Wij zullen haar missen en wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Henk en Evelyn Diny en Pierre Nelly en Jan Christien en Jill Neven nichten Kamperland, 30 november 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 148