26 FAMILIEBERICHTEN Ineke Willeboordse-Bieleveld Anton de Snaijer Janna Troost - Baan DiifikbiduiFjifiFj Tannetje Johanna Coppoolse Dien Florusse - Blankenburgh Johanna Jacoba Mesu - van der Maas Piet de Regt Q fïlensen inq.nl Ben Willeboordse Ineke Willeboordse Ineke Hannie Lenie Berentsen De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Tim. 2:19 Na een geduldig gedragen ziekte heeft de Heere van ons weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Jeanet in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg H.I. Ambacht Opheusden Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg J. Troost Jan en Mieke Johan en Hendrika Ineke Erline en Rinus Gerard en Evelien Rien en Annelies René en Elise en kleinkinderen 1 december 2016 Hannie Schaftstraat 5 4333 CL Middelburg Wij bieden u gelegenheid tot condoleren op maandag 5 december van 19.00 tot 20.00 uur in de Ter Hoogekerk te Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. dinsdag 6 december om 13.45 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats Sint Laurens, Noord weg 445, Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Coppoolse December 2016 Geen dag dat we niet overje praten. Geen dag dat we niet aan je denken. Geen dag dat we je niet missen... René den Engelsman Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw heeft mij bijzonder goed gedaan. Graag zou ik u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg mijn hartelijke dank. J. C. Mesu Nieuw- en Sint Joosland, december 2016 kijk ook op zaterdag 3 december 2016 Het was moeilijk om uit te leggen wat jij bedoelde, om precies te zeggen watje voelde. Maar steeds weer probeerden we elkaar te begrijpen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze ma en liefste oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 60 jaar. Ben Leon en Angeline Jill, Owen 28 november 2016 Ritthemsestraat 69, 4388 JN Oost Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Veel te jong is overleden onze zorgzame en lieve schoondochter, schoonzus en tante Ma Willeboordse Eddy en Saskia, Johnny Rob en Anja Veel te vroeg. Rust zacht Ton en Rineke, Louis en Laura, Jur en Els, Peter en Liesbeth. 'Leven is niet ophouden met beginnen' Renate Rubinstein Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van echtgenote van John de Zwart f 2007 Haarlem Terneuzen 6 april 1926 29 november 2016 Helen de Zwart en Philip de Jong David Abby de Zwart Lidwien en Jason, Liv Margriet de Zwart Franka John de Zwart en Isabelle Berger Tessel, John jr, Noor, Abel Betrokken, liefdevol, eigenwijs, scherpzinnig en tot het einde vol humor en levenslust. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Johannes Verhulststraat 15 huis, 1071 MP Amsterdam E-mail: familiedezwartberentsen@gmail.com Wij danken de medewerkers van Allévo voor de goede verzorging. 'Here, Gij weet alles, Gij weet, dat ik U liefheb'. Johannes 21:17c Vol van de goedheid van de Heer, legde hij zich neer, blies de laatste adem uit en zijn geest keerde terug tot God. Kapelle 30 november 2016 Heenvliet 3 december 1930 echtgenoot van Connie de Snaijer - Keizer vader, opa, overopa van Irene en Luuk Elzenga - de Snaijer Marloes en Alex Paul en Maaike, Bente Jeannette en Frans Legemate - de Snaijer Eva en Jakob Bouwen en Alice Katima Abe Angela (2013) en Arie Vellekoop - de Snaijer Sarah en Robert Jacob David Thomas Bruëlisstraat 86 4421 CS Kapelle De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 6 december om 13.00 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal het begraven plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in 'De HeyZon', Jufferswegje 31 te Biezelinge. We zijn als familie dankbaar voor de enorme steun die we hebben gekregen na het plotselinge verlies van onze lieve Hartverwarmend waren de vele kaarten, berichtjes, bloemen, telefoontjes en bezoekjes. Indrukwekkend was het afscheid, waarbij zo velen aanwezig waren. Deze enorme belangstelling en warme betrokkenheid heb ben ons ontzettend goed gedaan en geven ons veel troost. Onze hartelijke dank hiervoor. Nancy, Youri Kitty en familie Terneuzen, december 2016 De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van; hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Dien in haar leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. namens de Kinderen, (achter)kleinkinderen, broers en zussen Wemeldinge, 3 december 2016 In plaats van kaarten Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Familie De Regt Heer Janszdorp 23, 4493 EA Kamperland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 138