vervolg zaterdag 3 december 2016
OVERIGE TV
RTL8
Q SBS9
(D ZIGGO SPORT
COMEDY CENTRAL
£1 EUROSPORT
RTL 7III RTL 7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
17.00 RTL Transportwereld 17.30 Truck
Tractor PuLling
18.00 HELDEN VAN 7:
ICE ROAD TRUCKERS
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
20.00 BÜ3SUPERBAD
Komedie van Greg Mottola (VS
2007) met Jonah HiLL.
22.15 HE] THE SITTER
Komedie van David Gordon
Green (VS 2011) met Jonah
Hill (Noah Griffith).
Wanneer student Noah Griffith
een semester wordt geschorst
op de universiteit, meent zijn
moeder dat de tijd rijp is voor
haar zoon om werk te zoeken.
Ze helpt hem alvast een handje
en stuurt hem als babysitter
naar een van haar vriendinnen.
23.50 HE] KNOCK OFF
Actiefilm van Hark Tsui (VS
1998) met Jean-Claude Van
Damme (Marcus Ray).
01.35 TELESHOP 7
06.30 Kinderprogramma's 10.31
Marathon: Robin Hood 12.56 Hooi hooi
helden 13.07 Super 413.25 Dinotrux
13.55 Jungleclub 14.06 Doodle 14.14
K3 kan het 14.43 Theaterkids 15.02
Mr Bean 15.14 Mr Bean 15.32 Draken:
Beschermers van Berk 15.54 Burgers'
Zoo en waarom 16.06 Annedroids 16.36
Hallo K317.00 Don't Tell the Bride 18.05
The Voice of Holland 20.00 CSI: Miami
20.55 CSI: Miami 21.50 CSI: Miami 22.45
CSI: Miami 23.40 Bones 00.35 Teleshop
SBS
06.00 Hart van Nederland 07.55 The
Fresh Prince of Bel-Air 10.55 Joey 11.25
Joey 11.50 Astro TV 14.35 Robs grote
tuinverbouwing 15.25 Vtwonen doe-het-
zelf 20.30 Roy Donders: stylist van het
zuiden 21.30 Oh Obesitas 22.30 Queens
of the Jungle 23.25 Hart van Nederland
specials: Het gruwelijke geheim van het
Amsterdamse bos 00.25 Extreme
Collectors 00.50 Extreme Collectors
01.15 Astro TV
11.20 AJAXTV
12.10 PSVTV
13.30 MANCHESTER CITY-
CHELSEA
Live verslag van het Premier
League-duel.
16.15 FC BARCELONA-
REAL MADRID
Live verslag van El Clasico, de
ultieme kraker in de Primera
Division.
18.30 WEST HAM UNITED-
ARSENAL
Live verslag van het Premier
League-duel.
20.45 ATLÉTICO MADRID-
RCDESPANYOL
Live verslag van het Primera
División-duel.
23.45 GLORY COUNTDOWN
Vooruitblik op Glory 10 decem
ber met o.a. Rico Verhoeven vs
Badr Hari.
(advertentie)
06.00 Bob's Burgers (marathon
uitzending) 08.45 South Park (marathon
uitzending) 14.30 Family Guy (marathon
uitzending) 18.00 South Park 19.50
Family Guy 21.05 Baskets 22.00 How I
Met Your Mother 23.00 Modern Family
23.55 Last Man on Earth 00.35 American
Dad! 01.35 Gamekings 02.05 Inside Amy
Schumer 05.35 Tosh.O
06.30 Ochtendprogramma's 14.45
Biatlon: World Cup in Östersund (Zweden)
16.00 Skispringen: World Cup in Klin-
genthal (Duitsland) 18.00 Snowboarden:
FIS World Cup in Mönchengladbach
(Duitsland) 19.15 Freestyle skiën: FIS
World Cup in Duitsland (Duitsland) 20.15
Nieuws: Bulletin 20.20 Watts 20.30
Voetbal: Serie A 22.45 Watts 23.00
Nieuws: Bulletin 23.05 Wintersporten:
Winter Sports Extra 00.00 Nacht
programma's
Omroep Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 20.00 Zeeland NU
20.10 Zegt u 't maar 20.16
Zeeland de week 20.30 Zee
land NU 20.40 Zegt u 't maar
20.46 Zeeland de week 21.00
Zeeland NU 21.10 Zegt u 't
maar 21.16 Zeeland de week
21.30 Zeeland NU 21.40 Zegt
u 't maar 21.46 Zeeland de
week 22.00 Zeeland NU
22.10 Zegt u 't maar 22.16
Zeeland de week 22.30 Zee
land NU 22.40 Zegt u 't maar
22.46 Zeeland de week 23.00
Zeeland NU 23.10 Zegt u 't
maar 23.16 Zeeland de week
23.30 Zeeland NU 23.40 Zegt
u 't maar 23.46 Zeeland de
week 00.00 Nachtprogram
ma's
CTV Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 20.00 Zeeland So
cial 20.08 Zonder Zorgen
20.16 Mooi 20.25 Zeeuwse
Zomer 20.36 Fix My Car
21.00 Zeeland Social 21.07
Zeven Minuten Zeeland 21.15
CTV Cultuur 22.00 Zeeland
Social 22.08 Cine TV 22.21
Wonen en Leven 22.32 Hel
den en Heroes 23.00 Zeeland
Social Nachtprogramma's
één
09.00 Herfstbeelden 12.05
De week van Bruzz 12.35 De
vrije markt 13.00 Het Jour
naal 13.30 Villa Politica
14.00 Midsomer Murders
15.30 It Happened One Night:
Romantische komedie. 17.15
Clips 17.25 Sporza: Veldrijden
18.00 Het Journaal 18.10
MasterChef: The Professio
nals 19.00 Het Journaal
19.35 ledereen Beroemd
20.10 Heathrow 20.40 F.C.
De Kampioentjes 21.25 Mis
sion: Impossible: Actiethriller.
23.05 Het Journaal 23.30
Death in Paradise 00.20
Nachtprogramma's
Canvas
09.00 Herfstbeelden 12.30
Rolkrant 19.05 De geheimen
van wild India 20.05 Vranckx
20.35 Silent Witness 22.25
Alleen Elvis blijft bestaan
23.55 Mujeres al borde de un
ataque de nervios: Tragikome
die. 01.20 Nachtprogramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtendprogramma's
011.50 Running Wild with
Bear Grylls 17.15 Impossible
Engineering 18.10 How to
Build... Everything 19.05 The
Liquidator 20.00 Edge of
Alaska 21.00 Sacred Steel
Bikes 22.00 Misfit Garage
23.00 Taking Fire 00.00
Nachtprogramma's
National Geographic
06.00 Ochtendprogramma's
12.00 Restoration Garage
13.00 Car S O S. 14.00 Fa
cing... 18.00 Megastructures
19.00 Two Million Year Old
Boy 19.30 The Rolex Awards
for Enterprise 40th Anniver
sary 20.00 Dawn of Humanity
21.00 No Man Left Behind
22.00 Drugs Inc. 23.00 Air
Crash Investigation 00.00
Nachtprogramma's
BBC I
07.00 Ochtendprogramma's
13.00 Football Focus 14.00
BBC News - Weather 14.15
Live Snooker UK Champion
ship 17.30 Final Score 18.25
Celebrity Mastermind 18.55
BBC News 19.10 Pointless
Celebrities 20.00 Strictly
Come Dancing 21.00 Michael
Mclntyre's Big Show 22.00
Casualty 22.50 The National
Lottery Live 23.00 BBC News
- Weather 23.20 Match of the
Day 00.42 Nachtprogramma's
BBC 2
07.00 Ochtendprogramma's
13.00 The Best Dishes Ever
13.30 Hairy Bikers' Best of
British 14.30 Rebecca: Psy
chologische thriller. 16.35
Flog It! 17.30 Live Snooker
UK Championship 19.00 In
ternational Rugby Union
20.00 Live Snooker UK
Championship 23.00 Mock
the Week 23.30 The Dresser:
Tv-drama. 01.15 Nachtpro
gramma's
ARD
06.20 Ochtendprogramma's
09.05 Sportschau 20.00 Ta-
gesschau 20.15 Verstehen
Sie Spaf3? 23.15 Tagesthe-
men 23.40 Inas Nacht 00.40
Nachtprogramma's
ZDF
06.00 Ochtendprogramma's
13.05 Inspector Barnaby
14.40 Rosamunde Pilcher:
Zerrissene Herzen: Tv-drama.
16.15 Koch imOhr 17.05 Lan-
derspiegel 17.45 Menschen -
das Magazin 18.00 ML Mona
Lisa 18.35 Hallo Deutschland
19.00 Heute 19.25 Herzens-
brecher - Vater von vier
Söhnen 20.15 Ein Herz für
Kinder 23.15 Heute-journal
23.30 Das aktuelle Sportstu
dio 00.55 Nachtprogramma's
WDR
06.20 OOchtend- en dagpro
gramma's 16.00 La Vie - Der
Rückblick auf die Fu13ball-Eu-
ropameisterschaft 2016
16.45 Tamina in Barcelona
17.15 Meisterküche 17.45 Ko-
chen mit Martina und Moritz
18.15 Einfach und köstlich
18.45 Aktuelle Stunde
19.30 Lokalzeit 20.00 Tages-
schau 20.15 Tatort 21.45
Ladies Night 22.30 Straters
Mannerhaushalt 23.15 Kaba-
rett.com/Abdelkarim 23.45
So lacht NRW 01.15 Nacht-
programma's
TV5
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 16.10 Chansons a
aimer 16.30 Acoustic 17.05
300 millions de critiques
18.00 64', le monde en fran-
gais, Ire partie 18.35 Faut pas
rêver 20.30 Journal France 2
21.00 Téléthon 2016 30e
édition 01.15 Nachtprogram
ma's
54 zaterdag 3 december 2016
PZ