üi/arJadsn FAMILIEBERICHTEN 19 Willy de Bakker Jacoba Maria van Loo - Bosman Lia Riemens Lia Wolfert Jozias Johannes Cornelis Verhage COLOFON Familieberichten Q fïlensen inq.nl Henriëtte de Bakker-Vermorken Fred Ellenbroek Fred Ellenbroek Bedroefd, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden is geweest, geef ik u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve en zorgzame moeder sinds 21 september 2007 weduwe van Jan van Loo Driewegen, 10 april 1926 f Ovezande, 1 december 2016 Driewegen: Wim van Loo Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. C orrespondentieadres: Van Tilburghstraat 24, 4438 AK Driewegen De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 6 december om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's- Gravenpolder. Aansluitend is er tot 15.00 gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 2 december 1950 Verdrietig maar dankbaar voor alles wat wij met hem mochten delen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, vader, schoonvader, opa, overgrootvader en broer Jo echtgenoot van Mies Verhage-Hendriks Sint Kruis, f Breskens, 20 juni 1930 30 november 2016 Breskens: M. Verhage-Hendriks Antwerpen: Jan en Carine AmsterdamPieter in liefdevolle herinnering zijn kleinkinderen: Thijs en Lisselotte Melanie en Koen Tibo en Regine zijn achterkleinkinderen: Elena Sander Louis Maurice Annabel Oscar zijn zus: S. Verduijn-Verhage Correspondentieadres: Nieuwstraat 26,4511 CR Breskens De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. vrijdag 2 december 2016 kijk ook op 'f Liefste wat ik heb bezeten, bijna 35 jaar de spil van mijn bestaan, vraag me niet dat te vergeten en gewoon weer door te gaan. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos echtgenoot van Hij overleed op 24 november 2016 in de leeftijd van 70 jaar. Kloosterzande: Henriëtte de Bakker-Vermorken Kloosterzande: Diana en Robbie Bracke-Neve Dani en Maaike Demi Anemoonstraat 7, 4587 AT Kloosterzande Na een kort ziekbed is overleden Fred was jarenlang een zeer gewaardeerd lid en vrijwilliger van onze vereniging. Wij zullen zijn aanwezigheid en inzet missen. Wij wensen zijn familie veel sterke toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden VV Terneuzense Boys Stichting Sponsoring W Terneuzense Boys Terneuzen, 29-11-2016 Na een kort ziekbed hebben we veel te snel afscheid moeten nemen van Vele jaren was Fred oa vrijwilliger van onze vereniging. We zullen hem enorm missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Stichting Sponsorcommissie VV Terneuzense Boys Bedroefd, maar ook heel dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mede dat door de Heere onverwachts uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, oma en schoondochter weduwe van Hendrik Wolfert t 30 november 2016 Rilland: Hendrik en Athina Riley en Gwen Hoek: Mevr. F. Wolfert-Scheele Correspondentieadres: St. Felixstraat 11 4411 DB Rilland Er is gelegenheid om de familie te condoleren op zaterdag 3 december van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat28c, 4532 CP te Terneuzen. De dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door de eerwaarde heer J.F. Tollenaar, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 6 december om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijge maakt, Tramstraat 1 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Molendreef te Hoek. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van thuiszorg ZorgSaam voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd nemen we veel te vroeg afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Tineke t en Ko Piet en Elsemieke Els en Piet Neven en nichten. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Flier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 93