üvarlsdaii 18 FAMILIEBERICHTEN Jacoba Maria van Loo - Bosman Andries Geldof André Geldof O fïlensen inq.nl Annie Sophie Doets Anneke Fred Ellenbroek Fred Ellenbroek Bedroefd, maar dankbaar dat ze zolang in ons midden is geweest, geef ik u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve en zorgzame moeder sinds 21 september 2007 weduwe van Jan van Loo Driewegen, 10 april 1926 f Ovezande, 1 december 2016 Driewegen: Wim van Loo Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Van Tilburghstraat 24, 4438 AK Driewegen De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 6 december om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's- Gravenpolder. Aansluitend is er tot 15.00 gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een simpel woord een vriendelijk gebaar je stond altijd voor iedereen klaar volkomen onverwacht ben je heen gegaan nu leef je verder in ons hart Hij was altijd belangstellend en in voor een praatje. De boerderij was zijn lust en zijn leven. Bedroefd om de leegte die hij achterlaat hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom André 23 november 1938 t 30 november 2016 We zijn dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend. Oostkapelle Jan Geldof Kloetinge Bets en Frans Janse-Geldof Kapelle Jacomijn en Jack Driessen-Janse Sidney, Stijn, Luuk Heinkenszand Annette Janse en Marco Goovers Tim, Floor Domburgseweg 68 4356 NB Oostkapelle Wij nemen afscheid van André in een bijeenkomst op dinsdag 6 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid om de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. André Geldof f Verdrietig en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Wij zullen zijn inzet, belangstelling en inspirerende rol, ook binnen het bedrijf erg missen. Jos en Maya V V André Geldof kijk ook op vrijdag 2 december 2016 IN PLAATS VAN KAARTEN Geersdijk, 29 november 2016 Na een langdurige ziekte overleed heden zacht en kalm onze lieve in de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: T. Sandifort-Corporaal Villingen: S. Scheel-Doets B. Scheel Berlijn: U. Nölle-Scheel F. Nölle Arkadius Wijk bij Duurstede: M. Louwerser-Lylkema en familie Correspondentieadres: Verdilaan 10, 4384 LE Vlissingen We nemen afscheid van Anneke op maandag 5 december om 13.00 uur tijdens een samenkomst in restaurant de Korenbeurs op Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2 te Geersdijk. Daarna zal de begrafenis omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Domburg. Wij bedanken alle lieve mensen van Landgoed Rijckholt voor hun goede zorgen. Na een kort ziekbed is overleden Fred was jarenlang een zeer gewaardeerd lid en vrijwilliger van onze vereniging. Wij zullen zijn aanwezigheid en inzet missen. Wij wensen zijn familie veel sterke toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden VV Terneuzense Boys Stichting Sponsoring W Terneuzense Boys Terneuzen, 29-11-2016 Na een kort ziekbed hebben we veel te snel afscheid moeten nemen van Vele jaren was Fred oa vrijwilliger van onze vereniging. We zullen hem enorm missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Stichting Sponsorcommissie VV Terneuzense Boys Onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van een goede vriend en buurman Wij wensen familie en betrokkenen heel veel kracht en sterkte toe. André Matty de Visser Oostkapelle, 30 november 2016 Geschokt en bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde en altijd behulpzame buurman, Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe met dit verlies. Buren van de Kalfhoekseweg Johan en Flenny Jark en Nona Lein (in herinnering) en Willy Flans en Mariëlle Erik en Mariska en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73