5 Vrijstaande woningen met tuin in het Zeeuwse land 05 We beginnen een gezamenlijke stijl te ontwikkelen zo natuurlijk mogelijk te leven. In een houten vloer zit meer leven, vin den wij. Ook op de op maat gemaakte kast in de woon- en eetkamer zijn we trots. Hij is asymmetrisch, praktisch en geeft veel sfeer. Toch is de babyka mer favoriet. We wisten al snel wat we wilden: geen typisch blauwe jon genskamer. In plaats daarvan kozen we voor junglegroen en hangen er mooie dierenfoto's aan de muur. We zijn er nog steeds erg blij mee." Miskoop „Onze grootste miskoop? De televi sie. Die heeft nooit goed gewerkt. Het grappige is dat we allebei lang zonder tv hebben geleefd en het eigenlijk ook niet misten. Nu hebben we er een en zitten we ons constant te er geren." Discussiepunten Marieke: „Toen we nog in de oude pastorie in Sint Jansteen woonden, verschilden onze smaken meer. Nu beginnen we een gezamenlijke stijl te ontwikkelen. Wel heeft Ermano zijn eigen bureau boven. In die ka mer staan spullen die ik niet zo mooi vind. En in de kast in de woonkamer staat een oranje kabouter, de mas cotte van de sponsor van zijn boks- team. Dat had voor mij ook niet ge hoeven. Ermano wilde ook graag de piano, een familiestuk, in de woon kamer zetten. Ik vind hem mooi, maar ik hou er niet van als een ruimte te vol staat. Als we straks een groter huis hebben, komt hij zeker in de woonkamer te staan. Nu staat hij in een rommelkamertje beneden." Droomhuis „Dit is niet ons droomhuis, het is een beginhuis. Twee kamers zijn te klein om als slaapkamer te gebruiken. En in ons droomhuis de benedenverdie ping één grote, open ruimte. Het voordeel is dat we veel opbergruimte en ingebouwde kasten hebben. We hebben nog niet gezocht naar ons droomhuis, want we hebben nog geen groot huis nodig. We willen een gelukkig, makkelijk en jong leven. En dat hebben we hier." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 2 december 2016 Huisje, boompje, beestje in Hulst. FOTO'S RONALD DEN DEKKER een beginhuis Marieke Fegatilli Marieke Fegatilli- Smulders (27), tandarts bij tand artspraktijk Tivoli in Hulst Ermano Fegatilli (32), manager van de Centrale Sterilisatie Afdeling van het Uni versitair Verplegings- centrum Brugmann in Brussel Ze hebben sinds vijf maanden een zoontje: Samuel. Nisse Adres: Vernoven- hoekstraat 7 Prijs: 224.400 k.k. Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Vrij staande woning aan een doodlopende straat met een per ceeloppervlakte van 269 m2. Het huis heeft een garage met zolder, drie slaapka mers en een tuin met terras en vijver. Goes Adres: Golfzichtlaan 4 Prijs: 620.000 k.k. Bouwjaar: 1997 Kenmerken: Vrij staande woning in de wijk het Goese Meer. Heeft een perceelop pervlakte van 1.097 m2. De woning heeft vijf slaapkamers, een ligbad en douche en een tuin op het zuid oosten. Goes Adres: Goese Meer- laan 3 Prijs: 465.000 k.k. Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Vrij staand landhuis met een perceelopper vlakte van 920 m2. De woning heeft drie slaapkamers, een tuin en een balkon. Vrijstaande houten berging. Goes Adres: Beethoven- laan 12 Prijs: 549.000 k.k. Bouwjaar: 1994 Kenmerken: Vrij staande woning aan de rand van een wijk. Heeft een perceelop pervlakte van 720 m2. De woning heeft drie slaapkamers en een tuin op het zuid westen. Hoofdplaat Adres: Schoolstraat 26 Prijs: 275.000 k.k. Bouwjaar: voor 1906 Kenmerken: Vrij staande woning op een perceel van 365 m2. Nabij het centrum van Hoofdplaat. Het huis heeft drie slaap kamers, een open haard, kelder en tuin met terras.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58