ÜTdt Jetlsn Jan van Iwaarden Jan van Iwaarden Catharina Theresia barones van Verschuer - van Sminia O fïlensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 19 Renilda Rosalia Eugenia de Cocq-De Busschere "leef naar het Licht Na een periode van ziekte en zorg is in alle rust van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoon vader, opa en mijn lieve levensgezel sinds 1 oktober 2008 weduwnaar van Jaantje Tuiten in de leeftijd van 83 jaar. Hansweert: Riet Veerman-Wolbersen Melissant: Karei van Iwaarden Karla van Iwaarden-Steketee Chantal en Benjamin Sharon en Richard Scharendijke: Marjolein Verboom-van Iwaarden John Verboom Myron en Brigit Christian 28 November 2016 TJssellaan 23 4417 DB Hansweert Vrijdag 2 december is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Monuta uitvaart centrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De dankdienst voor het leven van Jan zal worden gehouden op zaterdag 3 december om 10.00 uur in de Bethlehemkerk aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wij u tijdig aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Hoeksteen" (naast de kerk). Wat zijn ogen zagen maakten zijn handen Na een kortstondig ziekbed hebben wij helaas afscheid moeten nemen van levenspartner van onze moeder, schoonmoeder en oma Riet Veerman-Wolbersen Hij betekende heel veel voor ons. Safnem (CH): Hansweert: Egbert en Nicolette Marjan en Paul Sue-Lynn en Marco Emmv-Joe en Alexander 28 November 2016 Enige Kennisgeving Na een leven op zijn eigen wijze geleefd te hebben, moesten we afscheid nemen van Francois Valke weduwnaar van Riet Maes 11-2-1936 f 25-11-2016 J. Heijman M. Heijman-Valke - in herinnering Antoine Heijman - in herinnering - Wilma Elzenaar C orrespondentieadres Blaauwe Holke 1 4561 NV Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Ingrid Schillemans-d'Hooghe Oud-medewerkster van Tragel Zorg en lid van Tragels Actieve Senioren. Ingrid is ruim 30 jaar werkzaam geweest bij Tragel Zorg. Wij zullen Ingrid missen bij de activiteiten van TAS. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Tragel Zorg Bestuur en leden Tragels Actieve Senioren Fred Ellenbroek Janna Martijntje Zandburg - Janny - COLOFON Familieberichten donderdag 1 december 2016 kijk ook op Tot ons diepe verdriet is na een gelukkig leven gestorven onze geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Amsterdam, 4 maart 1927 Marienwaerdt, 29 november 2016 op 29 november 1952 getrouwd met OWA baron van Verschuer Marienwaerdt, de Neust CC van Verschuer Rotterdam BF van Verschuer MAV van Verschuer - Heukensfeldt Jansen Victorien en Thomas Otto Nynke Lotje Marienwaerdt, Hooge Spijk FJA van Verschuer NF van Verschuer - des Tombe Nora Frits Vita Zonnemaire OM van der Torren - van Verschuer T van der Torren Annemie Marius Thijs Rolien Laren (Gld) CMR Croll - van Verschuer RS Croll Otteline en Joshua Doortje Julius Marienwaerdt, 29 november 2016 't Klooster 10, 4153 RV Beesd frans@marienwaerdt.nl De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis vindt plaats op zaterdag 3 december 2016 om 10.30 uur in de Protestantse St. Pieterskerk, Voorstraat 90, Beesd. Aansluitend is de begrafenis in het familiegraf op Marienwaerdt. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.00 uur op het Grote Huis, 't Klooster 10, Marienwaerdt. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze trouwste supporter Wij wensen onze vrienden Martijn, Karlijn, en de familie ontzettend veel kracht toe in deze moeilijke periode. Zaalvoetbalteam Du Commerce, Bierlife en alle partners Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en mijn oma sinds 13 april 2010 weduwe van Willij de Cocq Maldegem, 14 april 1927 t Terneuzen, 29 november 2016 Aardenburg: Erik en Hetty Marieke en Stijn Aardenburg: Roely in herinnering Aardenburg: Roely en Leny Maldegem: Franky en Caroline Correspondentieadres: Romanlaan 23, 4527 BD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van SVRZ Maxima te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 5 december om 10.30 uur in het Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald wordt nu in eindeloze herinnering vertaald Langzaam gleed zij van ons weg, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Antonius Wilhelmus de Wijs Delfzijl, 22-4-1932 t Terneuzen, 28-11-2016 Terneuzen Tonny en Hetty Nathalie en Nicole Patricia en Predraq Tihomir, Indira 's Gravenpolder Ritha en Sjaak Alex en Yvonne Linda en Jasper correspondentieadres: Roerdomp 6 4533 EB Terneuzen Zaterdag 3 december is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.00 uur de afscheidsdienst aanvangt in het centrum. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Bachten Dieke, afd. Het Baken, voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 90