üyarJsiler) 18 FAMILIEBERICHTEN Jan van Iwaarden Jan van Iwaarden Catharina Theresia barones van Verschuer - van Sminia Christine Gerharda Korteweg Q fïlensen inq.nl Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en opoe Hendrika Geessina Lamper-ter Veld Riek sinds 17 januari 1993 weduwe van Adriaan Pieter Lamper in de leeftijd van 90 jaar. Goes: Jan Lamper Henriëtte Lamper-Hopstaken Michael en Alejandra, Vanity Yerseke: Ina van Putten-Lamper Jan van Putten Johnny, Thijs Collin en Mariska, Ilona, V? Goes, 29 november 2016 Correspondentieadres: Zuidvlietstraat 8 4461 GX Goes De afscheidsdienst, geleid door ds. S. Dierx, wordt maandag 5 december om 13.30 uur gehouden in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons verdriet is overleden onze schoonzus en tante Riek Lamper-ter Veld 's-Gravenpolder: Jannie Scheele-Lamper Yerseke: Piet Lamper Sannie Lamper-Servaas Neven en nichten Yerseke: Rinus en Marieke 29 november 2016 Janna Martijntje Zandburg - Janny - "leef naar het Licht Na een periode van ziekte en zorg is in alle rust van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoon vader, opa en mijn lieve levensgezel sinds 1 oktober 2008 weduwnaar van Jaantje Tuiten in dc leeftijd van 83 jaar. Hansweert: Riet Veerman-Wolbersen Melissant: Karei van Iwaarden Karla van Iwaarden-Steketee Chantal en Benjamin Sharon en Richard Scharendijke: Marjolein Verboom-van Iwaarden John Verboom Myron en Brigit Christian 28 November 2016 IJssellaan 23 4417 DB Hansweert Vrijdag 2 december is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Monuta uitvaart centrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. De dankdienst voor het leven van Jan zal worden gehouden op zaterdag 3 december om 10.00 uur in de Bethlehemkerk aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wij u tijdig aanwezig te zijn. De begrafenis zal aansluitend omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Hoeksteen" (naast de kerk). Wat zijn ogen zagen maakten zijn handen Na een kortstondig ziekbed hebben wij helaas afscheid moeten nemen van levenspartner van onze moeder, schoonmoeder en oma Riet Veermcin-Wolbersen Hij betekende heel veel voor ons. Safnem (CH): Egbert en Nicolette Hansweert: Marjan en Paul Sue-Lynn en Marco Emmv-Joe en Alexander 28 November 2016 Tien Jeanne Goedegebure - op't Hof Jaantje van Gilst-Lobbezoo kijk ook op donderdag 1 december 2016 De grenzeloze liefde, die zij naar ons heeft uitgestraald wordt nu in eindeloze herinnering vertaald Langzaam gleed zij van ons weg, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Antonius Wilhelmus de Wijs Delfzijl, 22-4-1932 t Terneuzen, 28-11-2016 Terneuzen Tonny en Hetty Nathalie en Nicole Patricia en Predraq Tihomir, Indira 's GravenpolderRitha en Sjaak Alex en Yvonne Linda en Jasper correspondentieadres: Roerdomp 6 4533 EB Terneuzen Zaterdag 3 december is er vanaf 9.30 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.00 uur de afscheidsdienst aanvangt in het centrum. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Bachten Dieke, afd. Het Baken, voor de liefdevolle verzorging. indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Tot ons diepe verdriet is na een gelukkig leven gestorven onze geliefde moeder, schoonmoeder en grootmoeder Amsterdam, 4 maart 1927 Marienwaerdt, 29 november 2016 op 29 november 1952 getrouwd met OWA baron van Verschuer Marienwaerdt, de Neust CC van Verschuer Rotterdam BF van Verschuer MAV van Verschuer - Heukensfeldt Jansen Victorien en Thomas Otto Nynke Lotje Marienwaerdt, Hooge Spijk FJA van Verschuer NF van Verschuer - des Tombe Nora Frits Vita Zonnemaire OM van der Torren - van Verschuer T van der Torren Annemie Marius Thijs Rolien Laren (Gld) CMR Croll - van Verschuer RS Croll Otteline en Joshua Doortje Julius Marienwaerdt, 29 november 2016 't Klooster 10, 4153 RV Beesd frans@marienwaerdt.nl De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis vindt plaats op zaterdag 3 december 2016 om 10.30 uur in de Protestantse St. Pieterskerk, Voorstraat 90, Beesd. Aansluitend is de begrafenis in het familiegraf op Marienwaerdt. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.00 uur op het Grote Huis, 't Klooster 10, Marienwaerdt. Algemene kennisgeving Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zuster, onze tante en oudtante Haamstede, 9 mei 1937 Den Haag, 25 november 2016 Ko Korteweg Eelko Korteweg Okke Benthe Correspondentieadres: Mesdagstraat 114, 2596 XZ Den Haag Op verzoek van Tien heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zus en onze tante Middelburg; Corrie Vader - op't Hof Kinderen en kleinkinderen Verdrietig, maar met mooie herinneringen aan haar liefde, humor en zorgzaamheid hebben we afscheid genomen van onze oma en overoma, Arjen en Anneke, Femke, Luca. Mark

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 79