10 Fotoboek schept een intiem beeld van wereldberoemde dj uit Breda De mooiste foto? Robbert van de Corput, alias DJ Hardwell, hoeft daar niet lang over na te denken. „Dat is die met mijn moeder. Zal ik nooit vergeten. Het is één van de mooiste momenten uit mijn loopbaan." Het is een uniek document geworden, voor liefhebbers van dance én kunst Het is zaterdag 19 oktober 2013 in de Amsterdam Arena. De dag dat Van de Corput werd uitge roepen als de nummer 1 dj in de wereld. Hij stapt het podium af, zijn moeder staat hem op te wachten. Geëmotioneerd vallen ze elkaar in de armen. De knuffel is in tens. Fotograaf Joep van Aert staat erbij, klikte en flitste. „Een droom die uitkomt en die deel je dan met je moeder. Ik weet niet meer wat ik toen heb gezegd, zij zei iets van 'het is je gelukt, ik ben trots op je'", her innert de dj zich. Ruim twee jaar la ter behoort het plaatje tot een unieke collectie foto's die gebundeld zijn in het fotoboek Hardwell: 2 Years As One. Het is een uitvloeisel van een 'uit de hand gelopen project'. „Joep is een oude vriend van me. Toen we elkaar tegenkwamen, stelde ik voor een keer mee te gaan op tour. Hij maakt ontzettend vette foto's en het leek me leuk dat vast te leggen. Joep zou één avond meegaan, maar het is een project geworden van twee jaar. Tij dens de meest hectische periode in mijn carrière." Op Ibiza in Ushuaïa, tijdens club avonden in Las Vegas, in een uitver kocht Madison Square Garden of in zijn stamkroeg Janssen in Breda, waar Hardwell kwam, zat huisfoto graaf Van Aert in zijn slipstream, en klikte naar hartenlust. „Een foto met mijn vader is in mijn stamcafé in Breda genomen. Daar vierden we de nummer één-positie." Het fotoboek van 360 pagina's biedt letterlijk een inkijkje in het le ven van een top-dj, zowel op de bühne als achter de schermen. „Het is een uniek document geworden. Voor danceliefhebbers, maar ook voor degenen die houden van kunst zinnige foto's. Geen clichéplaatjes", aldus Van de Corput. De Brabantse dj, op dit moment de nummer drie van de wereld, heeft na twee documentaires nu ook een ei gen fotoboek. En een biografie? „Wie weet. Nog niet over nagedacht. Mis schien is dat de volgende stap." donderdag 1 december 2016 GO P Dennis Jansen —Robbert van de Corput

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10