üi/arJaileri FAMILIEBERICHTEN 15 Cornells Jacques Gerardus (Kees) Becht deltamariria Petrus Josephus de Dijcker Anita Kamoen-Bauwens O fïlensen inq.nl Joos Marie Marin Janny Westplat-Hamelink Haar huis was voor ons een glanzend trefpunt, haar vriendschap een verademing. In haar vertrouwde omgeving is geheel onverwacht overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma W Graauw, september 1942 t Graauw, 27 november 2016 sinds 30 mei 2009 weduwe van Jo Kamoen Hulst: Mario en Marlou Kamoen-Segers Mariano Kamoen Elgin, South Carolina USA: Patricia en John Engle-Kamoen Ely Engle Graauw, 27 november 2016 Correspondentieadres: Gentsestraat 6,4561 EJ Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 3 december om 11.00 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst, waarna de crematie in stilte zal plaatshebben. Afscheid van haar nemen is mogelijk vrijdag 2 december van 19.30 - 20.00 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Doing what you want is freedom! Liking what you do is Happiness! Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Maria Willemijna Willemsen - Hooglander - Maria - Fredericus Johannes Leonardus Ellenbroek - Fred - Lizet Verras-d'Hondt Lizet Verras Het adres voor eei COLOFON Familieberichten woensdag 30 november 2016 kijk ook op Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de oprichter van ons bedrijf: Op de leeftijd van 99 jaar In 1964 is Kees Becht de grondlegger geweest van Jachthaven Delta Marina b.v. te Kortgene Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en vrienden veel sterkte met dit verlies. KORTGENE Kortgene, 28 november 2016 Directie en medewerkers Delta Marina Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze pa, opa en mijn levenspartner weduwnaar van levenspartner van Boschkapelle, 9 september 1918 Terneuzen, 28 november 2016 Vogelwaarde: Ronny en Christianne de Dijcker-Buijsse Joline, Rens en Demi Hulst: Chantal en Jurgen Brand-de Dijcker Olaf, Jesper Hulst: Janny Westplat-Hamelink Correspondentieadres: Olmenstraat 69, 4581 AT Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van pa in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 2 december van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 december om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats te Stoppeldijk. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Altijd blijven lachen en vrolijk in het leven staan maar zodra dat overgaat in lijden is het beter vredig heen te gaan. Omringd door haar dierbaren is in alle rust ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma, zus en schoonzus 17 juni 1943 Wemeldinge 28 november 2016 John en Karin Larissa Robin Willy en Johan Onze speciale dank aan 'Cederhot', team Wemeldinge en huisartsenpraktijk Eckhardt voor de liefdevolle en goede verzorging. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Maria op vrijdag 2 december van 19.00 tot 19.30 uur, Wemel 7, 4424 AC te Wemeldinge. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 3 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Grindweg 12,4691 ET Tholen Ik heb een goed leven gehad Nu ga ik naar huis Een plek zonder pijn en verdriet Naar mijn lieve vader, moeder en zusje Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, hebben wij na een kort ziekbed veel te snel afscheid moeten nemen van onze lieve vader en broer 5 november 1948 t 29 november 2016 Nathalie en Pim Martijn en Karlijn Will en Noor Marian t en Jan Correspondentie-adres: Martijn en Karlijn Ina Boudier-Bakkerlaan 2 4481 DB Kloetinge De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 3 december om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Veel te vroeg hebben we het bericht ontvangen van het overlijden van Echtgenote van onze voorzitter Piet. Lizet, je blijft in onze herinnering en zullen je nooit vergeten. Wij wensen Piet de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Schuttersvereniging Veronica Paal Graauw 29-1 1-2016 Met mooie herinneringen aan de tijd in café In 't Zicht der Schelde nemen wij afscheid van een warme persoonlijkheid Moeder van onze vienden Marie Louise en Wim, Colinda en Paul, Werner en Saskia. Wij wensen haar man Piet en de rest van de familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Jeugdvereniging Graauw ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonhijhe uitvaart begeleiding 1 respectvoC af scheid. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78