üiiiikbsiui^irig Cris van Jeveren Willemina Roelse - Dingemanse Adriana Goedegebure-op 't Hof Johannes Rottier biwlandim' kijkookop fTlensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 -Mientje- Heden overleed onze zus en schoonzuster Mientje Roelse-Dingemanse Adriaan Dingemanse en E.K. Dingemanse-van Lopik Piet Dingemanse en A. Lemmen Alle neven en nichten Mien Roelse-Dingemanse Lizet Verras We hebben afscheid genomen van onze lieve tante Jeanne sinds 1998 weduwe van Arie Goedegebure 's-Heer Arendskerke, 15 maart 1929 f Oost-Souburg, 28 november 2016 Broek op Langedijk: Tannie Mulder-Goedegebure Jan Mulder Arno en Wendy; Lars, Ilse Jorik en Katharine Vlissingen: Elly Coppoolse-Goedegebure Jan Coppoolse Jeroen en Yvonne; Sebastiaan Lonneke; Daniel Met dank aan huisarts J.F.M. Bergen, medewerkers van Zorgstroom, Buurtdiensten en Zeeuwse Zorgmensen voor alle momenten van goede zorg. Correspondentieadres: Verdilaan 76 4384 LG Vlissingen De herdenkingsdienst wordt gehouden op dinsdag 6 december om 12.45 uur in kerkgebouw "Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Hieraan voorafgaand is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheidnemen in de Ark, naast de kerk. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Ark. Tante Jeanne hield van bloemen. Maria Willemijna Willemsen - Hooglander - Maria - Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, opa en overopa in de leeftijd van 92 jaar. D.C. Rottier-Zoeteweij Corrie en Paul Tom en Ria Ineke en Johan Anja en Rubio Anton Klein- en achterkleinkinderen Goes, 28 november 2016 Correspondentieadres: Galjoenstraat 10 4401 JH Yerseke Gelegenheid tot condoleren vrijdag 2 december van 15.00 tot 15.30 uur in de zaal van Moerzicht, Moerplein 73 te Yerseke. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 3 december om 10.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk ook gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. (g?> V Antonia Geertruida (Tonny) Huyssen - Jorna Het adres voor eei JohuAvHcrobmcvn/ COLOFON Familieberichten Telefoon 088-0139 999 woensdag 30 november 2016 Tranen zijn woorden die je niet kunt uitspreken... Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van Benjamin, onze leerling uit groep 3. Ons medeleven gaat uit naar Benjamin en zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Team en alle kinderen van OBS De Moolhoek Mede namens Medezeggenschapsraad en College van Bestuur Facetscholen "De Heer is mijn Herder het ontbreekt mij aan niets" Psalm 23:1 Na een leven dat in het teken stond van de zorg voor anderen, is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma 29 maart 1928 t 28 november 2016 Zoutelande: J. Roelse Kees en Corrie Wilko Miriam en Rob Laura De herdenkingsdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 december a.s. om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend zal zij worden begraven op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Catharinakerk. Borne 22 4374 DB Zoutelande "Er is een land van louter licht" Uit onze familiekring is weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Lou Roelse Berra Faasse Kee Roelse Hannie en Jan Dekker Ploon van Rooyen Neven en nichten Met mooie herinneringen aan de tijd in café In 't Zicht der Schelde nemen wij afscheid van een warme persoonlijkheid Moeder van onze vienden Marie Louise en Wim, Colinda en Paul, Werner en Saskia. Wij wensen haar man Piet en de rest van de familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Jeugdvereniging Graauw Altijd blijven lachen en vrolijk in het leven staan maar zodra dat overgaat in lijden is het beter vredig heen te gaan. Omringd door haar dierbaren is in alle rust ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma, zus en schoonzus 17 juni 1943 Wemeldinge 28 november 2016 John en Karin Larissa Robin Willy en Johan Onze speciale dank aan 'Cederhof', team Wemeldinge en huisartsenpraktijk Eckhardt voor de liefdevolle en goede verzorging. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Maria op vrijdag 2 december van 19.00 tot 19.30 uur, Wemel 7, 4424 AC te Wemeldinge. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 3 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Grindweg 12,4691 ET Tholen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en over-oma zeggen wij u hartelijk dank. uit aller naam Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Wemeldinge, november 2016. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijde uitvaart begeleiding i respectvod af scheid. Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes (0113)311 444 uitvaartzorgcentrum.nl E-mall familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62