QyarJailen 14 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Abrahamse Adriaan Abrahamse Adrie Abrahamse Cornells Jacques Gerardus (Kees) Becht Hans-Helmuth Hohgraefe *"0>" O [ïlensen nq.nl deltamariria Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, delen wij u mee dat na een periode van afnemende krachten door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man en onze geliefde en zorgzame vader, opa en overgrootvader Adrie in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: L. Abrahamse - de Visser Middelburg: Heieen en Jan Louws Leoni en Jelle Richard Angela Grijpskerke: Joanke en Ko Adriaanse Katinka en Wilco, Joël, Levi Sjaco en Mathilde Ar dj an Grijpskerke: Petra en Marchel de Smit Lisette Julia Martin Serooskerke: Marieke en Richard Brouwer Jeffrey en Quinty Cynthia Wesley 28 november 2016 Noorddorpsweg 3 4333 RH Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 december van 19.00 uur tot 20.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3, 4335 CS Middelburg. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 3 december om 9.45 uur in genoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bedroefd delen wij u mee, dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom op de leeftijd van 78 jaar. We wensen Lenie en de (klein)kinderen Gods nabijheid toe. 's Gravenpolder: Corrie en Jan Allemekinders-Abrahamse Middelburg: Rinus en Hanny Abrahamse-Pouwer In berinnering onze oudste zus Nellie. Neven en nichten. Middelburg, 28 november 2016 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Lenie de Visser in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Lenie en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oostkapelle: Marie en Johan de Visser-de Visser (in herinnering) 's Gravenpolder: Nel en Rinus Nijsse-de Visser Middelburg: Kees en Nel de Visser-Lievense neven en nichten Middelburg, 28 november 2016 Adrie Abrahamse Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Lenie Delzenne-van der Hoek Als vrijwilligster heeft Lenie zich met grote betrokkenheid ingezet voor de cliënten van Ter Weel Krabbendijke. Wij zullen haar missen en wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers Ter Weel Krabbendijke Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Psalm 23 Verdrietig, maar vervuld van dankbaarheid voor alle liefde en zorg, die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve moeder, onze altijd meelevende oma en overoma Adriana Marina van Gilst-Lobbezoo sinds 4 januari 2000 weduwe van Jasper van Gilst in de leeftijd van 93 jaar. Ze had altijd warme belangstelling voor iedereen. Middelburg: Jan en Netty van Gilst-Hogendorf Misja en Inge Arjen Den Haag: Maaike van Gilst Alberto Victor Krabbendijke: Addy en Gerard van den Berge-van Gilst Anneke en Arjen, Femke, Luca Mark 28 november 2016 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 110 4413 BC Krabbendijke De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 2 december om 13.00 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde zaal gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Nieulande en Ter Weel voor de aandacht en de liefdevolle verzorging aan haar besteed. Geen bloemen Jan Johannis van de Guchte Jan Het nemen van afscheid betekent de herinnering aan de mooie momenten Gehrden, 19 februari 1935 t Zierikzee, 27 november 2016 Deine Gisela Heike, Stefan und Monika Charlotte, Marieke und Sönke De afscheidsdienst zal vrijdag 2 december 2016 om 14.00 uur gehouden worden in de Jacobuskerk te Renesse. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Oranjehof 11 4325 AN Renesse woensdag 30 november 2016 Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze goede buurman en vriend Wij wensen Leny, kinderen klein en achterkleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. Hans en Hanne Gideonse Wim,Crista en Jaco Pieterse Kees en Corine Peene Ko en Anita Dieleman Lauw en Stien Simonse Cor (in herinnering) en Bets Abrahamse Lein en Leintje Brasser Izak (in herinnering) en Suus Wisse November 2016 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de oprichter van ons bedrijf: Op de leeftijd van 99 jaar In 1964 is Kees Becht de grondlegger geweest van Jachthaven Delta Marina b.v. te Kortgene Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en vrienden veel sterkte met dit verlies. KORTGENE Kortgene, 28 november 2016 Directie en medewerkers Delta Marina "The only thing we have to fear is fear itself" Franklin Roosenvelt Driewegen 20-04-1928 t Antwerpen 27-1 1-2016 Overeenkomstig zijn wens is zijn lichaam ter beschikking gesteld van de wetenschap. Correspondentieadres: Fam. de Jonge-van de Guchte Kamperfoelielaan 30 6713EG Ede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 41