üvsrJaile/) 14 FAMILIEBERICHTEN Johannis Schroevers Cris van Jeveren Jannetje Jasperse-Simonse Jannetje Jasper se-Simonse Wim Nieuwdorp O fïlensen inq.nl Jet Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze zorgzame vader, opa en overgrootopa sinds 14 december 2013 weduwnaar van Cornelia van de Gruiter Arnemuiden, Arnemuiden, 20 juni 1931 23 november 2016 Nelleke Schroevers Sharona en Marco Klaas Schroevers Ellen Schroevers - Meijers Marcel en Samantha Denny en Samantha Justin, Milan, Sasha Patrick Jannie Roelse - Schroevers Henk Roelse Richard, (in herinnering) Natascha en John Correspondentieadres: Radermacherstraat 10 4341 GX Arnemuiden De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Johannis Schroevers Johannes Schroevers Jo Schroevers Jenny Hamelink - Kik De Heere verheffe Zijn aangezicht over u, en geve u vrede! Numeri 6 26 (trouwtekst) Verdrietig delen wij u mee dat, na een periode van afnemende gezondheid, toch nog plotseling is ingeslapen onze lieve moeder, oma en oma-oma echtgenote van Adriaan Jasperse f 5 november 2005 Koudekerke, 28 augustus 1916 f Zierikzee, 26 november 2016 Zoutelande, Kees Jasperse in herinnering Nellie Jasperse-Labruyère Oostkapelle, Jo Maljaars-Jasperse Bram Maljaars Koudekerke, Nel Joziasse-Jasperse in herinnering Wim Joziasse in herinnering Koudekerke, Ko Jasperse in herinnering Rina Louwerse-van de Putte Wim Louwerse Kerkwerve, Piet Jasperse in herinnering Ineke Jasperse-van der Linde Oosterland, David Jasperse Joke Dorst kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Leeuwenburg 5 4307 CC Oosterland De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 2 december om 13.30 uur in de Bethlehemkerk, Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "De Hoeksteen". Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Borrendamme", waar zij de laatste jaren liefdevol werd bijgestaan. Op 100-jarige leeftijd is, rustig en tot het laatste moment helder van geest, onze laatste geliefde tante overleden. 'Wij gedenken haar in respect voor haar bijzondere levenskracht' Familie Tevel-Simonse Familie Simonse-Matthijsse Familie Verhage-Simonse 26 november 2016 kijk ook op dinsdag 29 november 2016 Haarlem GEBOREN 20-1 1-2016 -yn.> er van Bart ten Klooster en Marlies van Da Kleindochter van Harm en Janria ten Klooster-Boogefbc en. Plotseling is overleden onze broer, zwager en oom weduwnaar van Cornelia Schroevers- vd Gruiter in de leeftijd van 85 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Louw Jannie Schroevers Nico Joz Schroevers Tannie Klaas t Marijs Jan t Bep t Schroevers Piet Anneke Schroevers Robbi Prina t Schroevers Jos Schroevers Adrie Gré Schroevers Jaap Annelies Schroevers Neven en nichten Arnemuiden, 23 november 2016 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom. Arnemuiden: Jozien en jan Joos en Janna Neven en nichten Arnemuiden, 23 november 2016 Op het aller onverwachts werd uit ons midden weggenomen onze zorgzame, meelevende altijd voor ons klaarstaande oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Marijs Interieur Martin en Maatje Marijs Koos en Anne Marie van Helden Arnemuiden, 23 november 2016 Woonden schieten te kont. Woorden zijn om gehoord of gelezen te worden. CRIS was UNIEK. Cris was aardig, levendig, optimistisch, gelukkig, liefdevol, hartelijk, hoopgevend, nuchter, grappig, sterk, slim, perfect, niet oordelend, een zoon, een echtgenoot, een vader en bovenal voor iedereen een geweldige vriend. is tot ons grote verdriet niet meer bij ons. Rotterdam, 10 november 1965 Goes, 27 november 2016 Monika Andzèlika Benjamin Mama Papa, in liefdevolle herinnering Doris, in liefdevolle herinnering Familie van Jeveren Smokkelhoekweg 6, 4421 JH Kapelle Op donderdag 1 december kunnen jullie van 19.00 tot 19.30 uur persoonlijk afscheid nemen van Cris in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Wij nodigen jullie uit voor de afscheidsbijeen komst op vrijdag 2 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Middelburg: Bep Hamelink - Versprille Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 28 november 2016 Met verdriet moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom We zullen hem erg missen. Wemeldinge Familie Schouwenaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 80