4# familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten Lena Johanna Delzenne-van der Hoek - familieberichten - O fïlensen inq.nl Albertine P. Dirkzwager - van der Have Bertie Dirkzwager - Van der Have Sterven doe je niet ineens maar elke dag een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe! Maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Lenie in de leeftijd van 66 jaar. Krabbendijke: Kees Delzenne, Noortje Emmeloord: Wendy en Wim Waterman-Delzenne Aron Naomi Miriam Celina Kloetinge: Chantal Delzenne, Barrel 27 november 2016 Deltastraat 25 4413 EC Krabbendijke De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 2 december om 10.00 uur in de Scheldeaula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Ook wordt u van harte uitgenodigd om vanaf 11.30 uur met de familie koffie te drinken in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Er is dan tevens gelegenheid om de familie te condo leren. Zorg met hoofd, hart en handen IttBW Uitvaartverzorging uit -vaardig Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN dinsdag 29 november 2016 kijk ook op Na een lang en boeiend leven is ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder - ons aller Grootje - echtgenote van Albert Dirkzwager, overleden 12-1-2009 Kapelle 9 mei 1917 Geersdijk 26 november 2016 Usselo Ary en Elsberth Dirkzwager - Menko Duncan en Mariet, Ary, Elia Vincent en Astrid, Douwe, Jens Thijs en Nina, Joppe, Olivia, Florijn Amsterdam Aad en Vera Dirkzwager - Ypma Floris en Else-Marie, Tessa, Mare, Hanna Reinoud en Natasja, Mikki Rotterdam Willem en Mariëtte Dirkzwager - Uhlenbeck Davien, Eefje Maarten en Else, Florine Olivier en Sophie, Willem Aimée Wij zijn dankbaar voor de wijze waarop 'Grootje' op Rijckholt is verzorgd. Het afscheid vindt plaats op donderdag 1 december a.s. om 11.00 uur in het restaurant van landgoed Rijckholt, Calvlietlaan 11, 4494 NZ Geersdijk. (Noord-Beveland) Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Daarna zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Hoflaan 28,3062 JG Rotterdam Na een lang en mooi leven is rustig ingeslapen onze lieve schoonzuster en originele tante weduwe van A. Dirkzwager (2009) A.B. van der Have - Wigman (Geersdijk) Adriaan en Bonnie van der Have - Tracy Nees en Luc Duin - van der Have Joost en Charlotte van der Have - Hale Albertien en Henk Verweij - van der Have E. van der Have-Burger (Tomales, CA, USA) Meta en Jim Orvis Kay van der Have en Anne Phillips Aide en Rick Feskanin Kinderen Van der Have - Kuenen Bram en Penny van der Have - Burgess Gon en Harco Jellema - van der Have Francis van der Have Jankees en Barbara van der Have - Williams Achterneven en -nichten \S)^J SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta T 0111450 717 uuujiju.uitva3rtsd.nl alexandramar|<Ucce uitvaartverzorging 0113 214291 06 10730321 nfo@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 47