kan het voordeligst mijn uto onderhouden? Carsom weet het! (3 carsom.nl 49 In het Sinterklaasweekend voor maar 7,50 naar Sing! Notenkraker on Ice 40% Uitwaaien aan de Noordhollandse kust is GUNTER EXCLUSIEVE VDDRPREMIERE o© Ga naar pzc.nl/sing KORTING Vind een overzicht van alle garages bij jou in de buurt op carsom.nl Onafhankelijk auto-onderhoud vergelijken ld is Kra Exclusieve lezersreis Boek vóór 15 december op Kras.nl/LR21487 L Tot 65,- voordeel per persoon! Dé muzikale familiefilm van dit moment. Ga naar pzc.nl/notenkraker Het betoverende kerstballet van Tchaikovsky nu op ijs! Tickets vanaf 23,70 Fletcher Hotel-Restaurant Jan van Scorel Exclusief voor onze lezers: ga naarKras.nl/LR21487 2-5 dagen nü vanaf Inbegrepen: 2/3/4/5 dagen verblijf in Fletcher Aankomst:van 1 december 2015 t/m 31 maart 2017. Hotel-Restaurant Jan van Scorel, ontbijtbuffet, 1 x van vooru hoofdgerecht op de dag van aankomst, duinkaart met 2 dagen nü vanaf 49,- wandel- en fietsroutes Camperduin-Bergen en een 3 dagen V2K- nü vanaf 69,- fles rode wijn bij vertrek. 4 dagen J52T- nü vanaf 99,- Niet inbegrepen: zie onze website. 5 dagen J94F nü vanaf 129,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 15 december 2016. Ga naar Kras.nl/LR21487 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR21487 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten. FHotel aan de duinen Luxe ontbijtbuffet 1 x hoofdgerecht Duinkaart fles wijn Gratis wifi en parkeren Klantbeoordeling 8,3 Een fris briesje door uw haar, uw voeten die wegzakken in het zand en daarna opwarmen tijdens een heerlijk diner. Geniet aan de duinen van Schoorl, een gezellig kustplaatsje met smalle straatjes en volop fiets- en wandelmogelijkheden. Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt direct aan de duinen, aan de rand van het pittoreske dorp Schoorl. De ideale uitvalsbasis voor het maken van mooie fiets- en wandeltochten in de omgeving. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, bar, restaurant, terras, binnenzwembad en sauna (beide gratis). Uw comfortabele kamer is van alle gemakken voorzien. Parkeren bij het hotel is tegen betaling (ca. 3,90 per nacht). In Sing maak je kennis met Buster Moon, een koalabeer die een zangcompetitie organiseert om zijn noodlijdende theater te redden. voorpremière Inc. 3D bril Tijdens het Sinterklaasweekend is er speciaal voor u een première op 4 december. In meer dan 60 bioscopen, dus ook bij u in de buurt, bewondert u als eerste Sing in 3D voor slechts 7,50 inclusief 3D bril! Het sfeervolle verhaal van de Notenkraker is een ongeëvenaarde kerstklassieker. Het is een vrolijk en wonderlijk schouwspel voor alle generaties. Met de Muizenkoning, Sneeuwkoningin en Suikertaart-fee. Notenkraker on Ice vertelt het bekende verhaal van Clara, die op Kerstavond een notenkrakerpop cadeau krijgt. Wanneer zij slaapt en de klok 12 uur slaat komt de pop in haar droom tot leven en verandert in een prins. Samen beleven zij de mooiste avonturen. December 2016 t/m januari 2017 I Diverse locaties *Prijzen zijn excl. servicekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32