24 In zijn tweede seizoen in de Formule 1 veroverde Max Verstappen (19) niet alleen de harten van vele racefans. De Limburger herschreef ook de geschiedenisboeken. Zeven cijfers in 2016 van Verstappen op een rij. FORMULE 1 MAX VERSTAPPEN Kort Zé Roberto 'Robben gaat bijtekenen' Het is een kwestie van tijd voordat Arjen Robben (foto) een nieuw contract tekent bij Bayern München. Volgens voorzitter Karl- Heinz Rummenigge gebeurt dat aan het einde van dit jaar of begin 2017. „Arjen wil eerst gezond blijven tot de kerst. Daarna staat vrijwel niets een verlenging in de weg", zo zei hij tegen FOX Sports. Del Potro won met breuk De Argentijn Juan Martin del Potro heeft zijn heroïsche Davis Cup-gevecht met Marin Cilic beëindigd met een gebroken vinger. Del Potro leidde Argentinië naar de eerste Davis Cup-zege in de geschiedenis. Hij won het duel met Cilic in vijf sets. „Mijn vinger is gebroken, maar dat maakt niet uit", liet Del Potro optekenen. „We heb ben gewonnen, dat is het belangrijkste." Woods OJ 'Het wordt heel moeilijk om weer kampioen te worden als we zo blijven voetballen' Lemoine Ruiter ligt er voorlopig uit Robbin Ruiter (foto) van FC Utrecht staat zeker tot de winterstop aan de kant. De doel man heeft een gebroken sleutelbeen en een hersenschudding overgehouden aan zijn on gelukkige val tegen Feyenoord (3-3). Ruiter kwam ongelukkig terecht nadat hij een bal uit de lucht had geplukt. Hij viel over spits Nicolai Jörgensen van Feyenoord en smakte hard op de rechterkant van zijn lichaam. Quote van de dag dinsdag 29 november 2016 VOETBAL TENNIS 12 Palmeiras vero verde zondaga vond haar negen de Braziliaanse titel. Voor Zé Ro berto was het he lemaal speciaal. Hij is met zijn 42 jaar de oudste speler ooit die in Brazilië lands kampioen is ge worden. Samenstelling: Arjan Schouten, cijfers: Gracenote Sports De jongste, de snelste, de populairste Barcelona-verdediger Gerard Piqué baalt van het gelijkspel bij Real Sociedad (1-1). I Tennisster Quiri- ne Lemoine (24) heeft naast haar vijfde ITF-titel van dit jaar ge grepen. De Woer- dense verloor de finale op het gra vel in Valencia tegen Jasmine Paolini uit Italië in drie sets: 1-6 6-2 4-6. VOETBAL FC Barcelona kan zaterdag tegen Real Ma drid waarschijnlijk niet beschikken over links back Jordi Alba. De Spaanse international heeft zijn rechterknie zwaar gekneusd. Voetballer Wilfried Zaha (19) zal voortaan uitkomen voor zijn geboorteland Ivoorkust. De middenvelder van Crystal Palace speelde twee keer een oefeninterland voor Engeland. Als Philipp Lahm deze zomer besluit een punt te zetten achter zijn voetbalcarrière, kan hij direct in een andere functie aan de slag bij Bayern München. Hij geldt als een voorname kandidaat om de rol van technisch directeur, die de club nu niet heeft, in te Na twee rugope raties maakt de Amerikaanse golficoon Tiger Woods donder dag zijn rentree in de Hero World Challenge op de Bahama's. Het wordt zijn eerste toernooi na een afwezigheid van 466 dagen. Jong en toch al bijna een ga rantie voor punten. In liefst 17 van de 21 GP's scoorde Ver stappen punten. In 3 races viel hij voortijdig uit en alleen op Spa-Francorchamps, met duizenden Nederlandse fans op de tribune (zie foto), vol tooide hij de race (net) buiten de top 10. Hij moest toen al snel naar de pits voor een nieuwe voorvleugel en eindig de als 11de.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24