i 20 ANGELA KIJKT TV Anouks liefdes van haar leven' in videoclip Als illusionist in Mindfck bespeelt Victor Mids (29) het brein van de kijker. Hij schreef met zijn partner-in-crime Oscar Verpoort (30) een boek waarin ze de geheimen van illusies onthullen. Kim is geweldig. Ze helpt hem met eten en ligt naast hem Laat ik nou denken dat Naar Bed met Irene inhield dat zij in bed een BN'er in terviewt. De SBS-invulling van Chantal blijft slapen, zeg maar. Ik vond het wel slim bedacht. Door naast elkaar in geruite flanel len pyjama onder de lakens te kruipen ont staat of je wilt of niet een intiem sfeertje, waarbij de geïnterviewde minder op zijn hoede is en er dus makkelijk dingen uitflapt die hij of zij helemaal niet wil zeggen. Maar helaas. Irene Moors ligt helemaal niet in bed. Zij zit net als haar gast gewoon op een keurige fauteuil. Het publiek in de studio, dat ligt in bed. In gesponsorde Aupings om pre cies te zijn. Wat elke aflevering nog eens ex tra benadrukt wordt doordat Moors feitjes oplepelt uit het grote Auping-slaaponder- zoek. En dat is nog maar de eerste tegenvaller. Het late avondprogramma is zo verschrik kelijk hapsnap dat er met de beste wil van de wereld amper naar te kijken valt. Vorige week al met Jan Kooijman en zaterdag met Katja Schuurman weer. Het ging van getwitterde selfies van de kijkers, naar haar beste vrien din die in het publiek lag, naar een filmpje van haar moeder die gaat klimmen met Irene (omdat Katja voorheen in haar programma zulke gevaarlijke dingen deed), naar het be kende Late Night fragment waarin Katja naast Robbie Williams zat en waar ze nu kribbig niks meer over wilde zeggen, naar Penney de Jager die opdook met de spiraal van Willem Ruis omdat Katja dat vroeger zulke zenuwslopende tv vond dat ze in de gang ging staan, naar Babette van Veen met een fles port, naar een gedicht van haar vader, naarBent u er nog? Precies. Terwijl het basisidee best leuk is. Live een uur lang een BN'er a la In de Hoofdrol in het zonnetje zetten en verrassen - dat past wel op de late zaterdagavond. Op dat tijdstip is er ei genlijk niks voor de gesettelde 35-plusser die niet van voetbal of oude actiefilms houdt. En Irene kan zo'n programma makkelijk dragen, weten we van vele jaren Life&Cooking en LifefYou. Daarom lieve Irene: gooi alsjeblieft die so cial media muur weg, schroef het aantal grappige intermezzo's met de helft terug, trek een pyjama aan en kruip in bed met een gast en ga de diepte in. Dat wil ik best zien vanuit mijn ongesponsorde Ikeabed. Reageren? angela@persgroep.nl Jefeven terug Kiss komt naar Ahoy KINDERSCHARE Quote van de dag Boek van de maand' staat er schreeuwerig op de cover van Mindf*ck: 101 illusies en experimenten. Bij de inhoudsopgave wordt hoofdstuk 19 Vrolijke Versiering aangeprezen als het 'meest gelezen hoofdstuk van dit boek!'. Van die claims klopt niets, ze zijn er al ruim voor de boeklancering opgeplakt. „Eigenlijk is het boek één grote mindfuck", legt illusionist Vic tor Mids uit. „Het zijn gewoon tech nieken om mensen te beïnvloeden." En die werken. Mids gebruikt ze om in zijn tv-show mensen onbe wust een bepaalde keuze te maken. Het zijn ook die trucs die hij heeft ge bruikt om zijn programma über haupt op tv te krijgen. Daar gaat nog wel een verhaal aan vooraf, dat begint met de ontmoeting van de toen nog 12-jarige Victor met zijn schoolge nootje Oscar Verpoort. De tieners waren constant met een setje kaarten in de weer, en de docent Techniek koppelde ze aan elkaar. Het bleek de geboorte van een vriendschap. De jongens verhuurden zichzelf als goo chelaars op kinderpartijtjes. Victor ging later geneeskunde studeren, Os car schreef zich in voor de Filmacade mie. Al die tijd speelde het idee voor een tv-programma over illusies in hun hoofd. Muziekvideo's Oscar, nu regisseur van Mindf"ck: „Na mijn studie ben ik muziekvideo's gaan maken. Ik reisde de wereld over met Armin van Buuren en andere grote sterren. In de tussentijd had Victor veel geleerd over het menselijk lichaam en psychologie, wat hij kon gebruiken als illusionist. Toen heb- Bed dinsdag 29 november 2016 TELEVISIE Een kleine jaar na zijn vertrek keert Bartho 'Jet Alberts' Braat weer terug in Goede Tijden Slechte Tijden. Jet speelde op 5 december altijd Sinterklaas in Meerdijk en doet dat dit jaar opnieuw. MUZIEK Kiss komt vol gend jaar op nieuw naar Ne derland. De Amerikaanse glamrockband geeft op woens dag 24 mei een concert in Rot terdam Ahoy. Concertorgani sator Mojo be gint vrijdag met de kaartver koop. GO Ze doen allemaal mee in haar nieuwste video clip, de dierbaren van Anouk. In I Just Met a Man zijn behalve haar vriend Dominique Schemmekes (21) ook de kinderen van de Haagse zangeres te bewonderen: Benjah- min Kingsley (14), Elijah Jeremiah (12), Phoenix Ray (11), Je- siah Dox (6) en Sion Jethro (2) en de dit jaar geboren Jelizah Rose. „De liefdes van mijn leven", stelt Anouk. Op de video zijn bijna alle leden van het gezin in beweging. Met een bal, de hond en een kruiwagen. Het is een opvallende om mekeer van Anouk die begin dit jaar gezinsfo to's van Instagram haalde om ze 'te be schermen'. Jelizah is het eerste kindje van Anouk en Dominique. De zange res kreeg twee zoons en een dochter met rapper Postman, een zoon met rapper Unor- thadox en heeft nog een zoon van basket baller Seraino Dal- gliesh. —Kim Kardashian ontpopt zich tot Florence Nighting ale nu haar man Kanye West lijdt aan een zware depres sie, aldus een anonieme bron in US Weekly. Marlies van Leeuwen FOTO INSTAGRAM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20