Joëll Bogaert laat HW'24 weer eens juichen 15 Vogelwaarde ruim onderuit bij koploper Nieuw Borgvliet: 4-0 Door drie goals na rust wint de nummer twee met 3-1 van Sluis en blijft het gat met de bovenste plaats slechts twee punten. maandag 28 november 2016 In de strijd om de eerste plaats in de vijfde klasse A van het zondag voetbal liet Koewacht Nieuw Borg vliet gisteren niet verder weglo pen. Waar Nieuw Borgvliet Vogel waarde met 4-0 versloeg, was Koe wacht na een i-o-achterstand bij rust toch met 3-1 te sterk voor Sluis. SDO'63 zakte uit de subtop weg door een 0-2-nederlaag op ei gen veld tegen WW'67. Koewacht-Sluis 3-1: Koewacht had meer balbezit dan Sluis, maar deed daar lange tijd veel te weinig mee. Zo kon het ook gebeuren dat Sluis na een half uur spelen tegen de verhouding in een o-i-voor- sprong nam door een doelpunt van Martinique Jacobse. Na de hervatting pakte de thuisclub de zaken energieker aan en na twintig minuten spelen re sulteerde dat in de gelijkmaker van Leroy van Waesberghe. Vijf minuten later zorgde Jens de Cock voor 2-1. Diep in blessuretijd werd het nog 3-1 voor de thuisploeg, door een treffer van Ruud Mar tens. Nieuw Borgvliet-Vogelwaarde 4-0: Nieuw Borgvliet was vanaf het begin de bovenliggende partij, maar Vogelwaarde hield de koplo per lange tijd van scoren af. Pas na een half uur spelen werd het 1-0 door een doelpunt van Michiel Wilting. Ook al omdat de bezoekers tot tien man werden teruggebracht (na tweemaal geel) liep Nieuw Borgvliet na de rust verder weg. Drie keer stond Kees van der Vel de aan het eind van een vlot lopen de aanval: 4-0. SDO'63-WVV'67 0-2: SDO'63 had voor de rust een overwicht, maar verzuimde ondanks een handvol kansen om een voorsprong te ne men. Twee momenten van onacht zaamheid leidden na de hervat ting in een tijdbestek van enkele minuten tot 0-1 en 0-2. Eerst was het Thijs de Ron die scoorde, daarna Thimo Rottier. SDO'63 drong daarna nog wel aan, maar kon de dreigende neder laag niet voorkomen. Rimboe-Graauw 4-0: Rimboe was agressiever en feller dan Graauw, dat weinig in te brengen had. Ro bin van Schijndel opende na 25 mi nuten spelen de score. Na de hervatting voerden San- der Feijen (2-0 en 4-0) en Ti mothy Mangelaars (3-0) de score verder op. Rutger Brosens liet in de 90e mi nuut nog een strafschop onbenut en bespaarde Graauw daarmee een 5-0-nederlaag. Hoofdplaat-Hulsterloo 1-1: Beide ploegen waren aan elkaar ge- waagd en konden daarom vrede hebben met de 1-1-eindstand. Hulsterloo zag de 31e minuut Dim de Waal met een halve om haal scoren, maar een kwartier na de rust was het Wouter Veldhuis die uit een corner van Kenny de Baerdemaecker koppend voor 1-1 zorgde. Hulsterloo kreeg tien minuten voor tijd nog twee dotten van kan sen, maar goed keeperswerk van Jim Vermeere voorkwam de een beslissende treffer. Terhole-Vivoo 0-3: Vivoo hield Terhole al vanaf de eerste minu ten in de tang, maar besliste de wedstrijd pas na de rust. Via Dimitri Ceuppens kwamen de bezoekers na een half uur spe len op 0-1. Tien minuten na de hervatting werd het 0-2 door een doelpunt van Jordi van Gastel en niet veel later 0-3 door Bas van der Heijden. Omdat Vivoo het daarna rusti ger aan deed, kreeg Terhole nog wel een paar kansen, maar in doel punten werden die niet omgezet. Daardoor bleef het bij 0-3. Philippine hield zich gisteren lang staande tegen koploper Clu- zona, maar ging in Wouw uitein delijk toch onderuit. Bij rust was het o-o, het werd 3-0. Terneuzen blameerde zich in de uitwedstrijd tegen hekkensluiter Unitas'30 met een 7-0-nederlaag. HVV'24-lnternos 2-0: De gelijkop- gaande wedstrijd werd in eerste instantie gekenmerkt door veel ge vechten op het middenveld en weinig kansen. Dat veranderde pas een kwar tier voor tijd, toen Joëll Bogaert in de ploeg kwam voor Marnix van Sonsbeek. Bogaert stelde eerst Jas per Sponselee in staat om HVV'24 naar een voorsprong te schieten en zorgde vervolgens zelf voor de tweede treffer. In de laatste minuut bleef hij oog in oog met de keeper van In ternos koelbloedig genoeg om man of the match te worden: 2-0. De laatste zege van HVV'24 da teerde van de tweede speeldag (4-0 bij Grenswachters). Cluzona-Philippine 3-0: Philippi ne speelde vanuit een gesloten ver dediging en hield Cluzona daar mee lange tijd redelijk in be dwang. Nadat de rust met 0-0 was inge gaan, kreeg Roland van de Wege nog een uitgelezen kans om voor 0-1 te zorgen. Die miste hij. Daar na sloeg de thuisclub alsnog toe via Wesley Smits, op aangeven van Ruben Maas. De 1-0 bleek de opmaat voor meer kansen en een opener wed strijd. Ruben Maas raakte eerst de lat en Jeroen Hack schoot daarna van dichtbij naast. Daniel Dekker zorgde vervol gens voor 2-0 en opnieuw Smits voor 3-0. Unitas'30-Terneuzen 7-0: Terneu zen kwam al snel in de wedstrijd door een afstandsschot va Maham- midi Kawa op achterstand, maar daarna waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Kort na de rust liet Can Kiran de kans op 1-1 liggen en claimde Terneuzen nog een strafschop we gens hands. Deze werd echter niet gegeven. Jordi Bollaart gooide de wed strijd daarna met twee treffers in het slot. Terneuzen gaf de moed op en liet het vervolgens lopen, met als gevolg dat Pepito Puriel, opnieuw Bollaart, Danny Lauwen en Matthijs Brood de zevenklap per konden volmaken namens de Brabanders. Koewacht blijft in de race Eddy van der Hooft Vlissingen B Bij de zes wedstrijden in de vijf de klasse A van het zondagvoet bal werd gisteren 19 keer ge scoord. Koploper Nieuw Borg vliet is met 52 goals de produc tiefste ploeg in deze klasse. Beeld uit de wedstrijd tussen Hoofdplaat en Hulsterloo (witte shirts). De twee Zeeuws-Vlaamse vijf- deklassers kwamen in hun onderlinge duel niet verder dan 1-1. foto ronald den dekker Na acht wedstrijden zonder ze ge in de derde klasse A van het zondagvoetbal mocht HVV'24 weer eens drie punten bijschrij ven. Het thuisduel met mede-de- gradatiekandidaat Internos werd met 2-0. Joëll Bogaert had daarin een belangrijke rol. Eddy van der Hooft Vlissingen De defensie van Terneuzen had gisteren niet zijn beste dag. Op bezoek bij Unitas'30 moes ten de Zeeuws-Vlamingen zeven tegentreffers incasseren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 94