Word bezorger bij jou in de buurt! €99,- Werk met voldoende beweging? reiskatern.nl bij alle vestigingen van de Splenter schoenen meer dan 140 /o >5® TOPmerken! START SALE DINSDAG 28 NOVEMBER OM 9.30 UUR www.krantenbezorgen.nl Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Neem eens een kijkje in één van onze winkels en laat u verrassen! de Solenrer webshop: www.desplenterschoenen.nl Gezocht, vroege vogels* voor het bezorgen van dagbladen zoals AD, de Volkskrant, Trouw en PZC. 's Ochtends voor 7 uur de krant bezorgen is goed betaald en snel verdiend. Het bezorgen duurt 1 tot 1,5 uur per dag, van maandag tot en met zaterdag. Wat staat er tegenover: een aantrekkelijke 4-wekelijkse vergoeding; gratis de krant lezen; gratis regenpak; diverse extra's te verdienen. *De minimumleeftijd is 15/18, afh van de wijkgrootte. Legitimatie verplicht. Kijk voor meer informatie of aanmelden op: Michelinster arrangement Culinaire 6-gangen primeur! Vanaf Data en prijzen 3 GOES MIDDELBURG TERNEUZEN HULST OOSTBURG SLUIS e? Aankomst van 3 januari t/m 22 december B-gangendiner in Michelinster restaurant Luxe 4-sterrenhotel met biologisch ontbijt Gratis glas Prosecco, wifi en parkeren Kras-klantbeoordeling 8,5 Kaatje bij de Sluis Met deze aanbieding heeft u een échte primeur in handen! In januari start Kaatje bij de Sluis, bekroond met Michelinster, met een heerlijk G-gangendiner. Laat Chef-kok Peter Postma u verrassen met zijn Franse gerechten vol biologische ingrediënten en unieke smaak combinaties! Restaurant Kaatje bij de Sluis In dit bijzondere restaurant, bekroond met Michelinster, voelt u zich de koning te rijk. Het is een plek waar gastrono mie, gezelligheid en sfeer zich tot een uniek resultaat mengen. Peter Postma, de chef-kok, laat zich dagelijks inspire ren door ingrediënten uit eigen land en zelfs uit de eigen groentetuin. Kortom, een belevenis die u meegemaakt moet hebben. Boek snel, want u profiteert nu van voordeel tot 33 per persoon! Kaatjes Residence**** Dit authentieke 4-sterrenhotel ligt in havenstadje Blokzijl, pal tegenover res taurant Kaatje bij de Sluis. Het beschikt over gratis wifi, een bar, lounge, terras en een Engelse tuin met fruitbomen en kruidentuin. De 7 luxe kamers zijn voor zien van airco, televisie en badkamer met ligbad. Inbegrepen: 2 dagen (1 nacht) verblijf in Kaatjes Residence biologisch ontbijtbuffet 1 x 6-gangendiner op de dag van aankomst in Restaurant Kaatje bij de Sluis, bekroond met Michelinster gratis glas Prosecco bij aankomst vanaf 3 januari 2017 gratis parkeren bij het hotel gratis wifi in het hotel Niet inbegrepen: reis- en annuleringsverzekering dranken toeristenbelasting 3,50 p.p.p.n. reserveringskosten 19,50 (per boeking en verplicht) van vooru 2 dgn fi-137" nü vanaf €99 Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Meer informatie en boeken: ga voor De Culinaire primeur naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR52844 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR52944 Deze aanbieding is geldig t/m 11 december 2016. De wereld is Kras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 35