DaOaEaN NACHTEGAALTJES FLOOR SINT IS ZOEK NODIG gratie deze feestelijke magazine 7 jaar geleden werd Studio 100 opgericht. Dat wordt vandaag gevierd in de Ziggo Dome. K3, Kabouter Plop, Mega Mindy en Piet Piraat zijn uiteraard van de partij. Haal snel je Australian-jasje uit de mottenballen: vanavond kun je in de I Jssel- hallen in Zwolle terug in de tijd tijdens Remember the 90s. Een walhalla voor gabbers en dancefans, want o.a. Mental Theo, Captain Jack, T-Spoon en de Party Animals treden op. Dus: ongegeneerd hakkuh en zaguh. remberthe90s.nl Fijn: het warmechocoseizoen is weer geopend. Nu word je van cacao sowieso gelukkig, maar met deze marshmallow- sneeuwpopjes erin maak je iedereen extra blij. Teken met de chocoladestift gezichtjes op de marshmallows. Snij driehoekjes van de marsepein of wortel en maak daar neusjes van. Verwarm de chocolade melk, schenk 'm in mokken en laat in eLke mok voorzichtig twee sneeuwpopjes zakken. Meer knutselideeën staan op pieceofmake.nl Zin om je weekend te vieren met mooie muziek? Op het Songbird Festival in Rotter dam beklimmen nationale en internationale muzikanten het podium van De Doelen en dat betekent: twee dagen lang muzikale verwennerij. Zaterdag: onder meer Sue the Night, Michael Kiwanuka en Postmen. Zondag: Selah Sue, Blaudzun, All the King's Daughters en nog veel meer moois, songbirdfestival.nl Zit-ie in de salon? Heeft-ie zich in de keuken verstopt? Of dwaalt-ie door de ridderzaal? Sinterklaas logeert op Kasteel Heeswijk, maar hij is zoek. Kinderen kunnen hem opsporen. Vindersloon: een meet-and-greet met de sint. Deelname €5. Aanmelden via kasteelheeswijk.nl. arshmallows 'chocoLadestift oranje marsepein of een wortel chocolademelk HANCO KOLK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69